Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.kancelariaprawobudowlane.pl     Obsługa budowy - prawnik 0.00 z 5 0
Obsługa budowy - prawnik - http://www.kancelariaprawobudowlane.pl
ID w katalogu 16920
Tytuł Obsługa budowy - prawnik
Url http://www.kancelariaprawobudowlane.pl
Opis Obsługa prawa deweloperów, obsługa prawa inwestorów, obsługa prawa wykonawców i obsługa prawa firm budowlanych w tym zakresie Kancelaria Prawo Budowlane Warszawa specjalizuje się od wielu lat. Zatrudnia zespół doświadczonych adwokatów, którzy specjalizują się w pomocy prawnej dotyczącej szeroko rozumianego prawa budowlanego. Czynności, jakie wykonują w ramach prowadzonej kancelarii to m.in.: sporządzanie opinii prawnych, projektów umów, czy podań i zażaleń.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe obsługa prawna   obsługa prawna firm budowlanych   obsługa prawna wykonawców   obsługa prawna inwestorów   obsługa prawna deweloperów
Data Apr 11, 2018
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. TMH - obsługa prawna, kancelaria radcy prawnego
  Kancelaria adwokacka TMH z Rzeszowa świadczy pomoc prawną na bardzo wysokim poziomie. Naszym sukcesem jest każda pozytywnie zakończona sprawa i zadowolony klient. Zawsze poszukujemy optymalnego i bezpiecznego rozwiązania. Tworzymy zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy posiadają bogatą wiedzę i doświadczenie. Radca prawny i prawnik zapewnia kompleksowość usług, w tym doradztwo i pomoc w sporządzaniu pism procesowych, udział w negocjacjach biznesowych, reprezentowanie klienta przed sądem.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


2. Prawo cywilne
  Kancelaria prawna prowadzona przez doświadczonego adwokata, od wielu lat specjalizującego się w prawie rodzinnym. Kancelaria jest przygotowana do prowadzenia spraw z zakresu prawa cywilnego, ale w szczególności zajmuje się rozwodami, separacjami, przyznawaniem alimentów, praw rodzicielskich oraz rozdziałem majątku. Prowadzi również sprawy związane z dziedziczeniem spadków, a także konflikty między osobami fizycznymi a ubezpieczycielami. Zapraszamy na www.kancelaria-krakow.com
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


3. Blizejprawa.pl - darmowe porady prawne
  W ramach naszej strony internetowej zapewniamy naszym użytkownikom dostęp do informacji dotyczących prawa w formie przystępnie napisanych porad. Wszystkie porady są całkowicie darmowe i dotyczą między innymi zagadnień dotyczących prawa cywilnego, finansowego, spadkowego, karnego czy rodzinnego. Każdego dnia przedstawiane są nowe porady, które pozwalają na uzyskanie wiedzy prawnej przydatnej w codziennym życiu. Jeżeli zafrapowała cię zaprezentowana propozycja, zapraszamy szczerze do rychłego wejścia na naszą witrynę www, gdyż to właśnie tam znajdziecie Państwo wyczerpujące dane o naszej firmie i świadczonych przez nią usługach.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


4. Adwokat w Głogowie
  Przeznaczeniem strony www Kancelarii Adwokackiej z siedzibą Głogowie jest informowanie o rodzaju oferowanej pomocy prawnej. W gronie opisanych na witrynie internetowej Kancelarii obszarów praktyki ujrzeć można m.in. takie dyscypliny jak prawo karne, prawo rodzinne, prawo nieruchomości, prawo spadkowe czy windyjację wierzytelności. Wszystkie aspekty dotyczące świadczonej pomocy prawnej przez Kancelarię zostały przedstawione w niezwykle dokładny sposób. W razie pytań lub niejasności istnieje możliwość otrzymania szczegółowych danych o działalności kancelarii za pomocą formularza kontaktowego znajdującego się na witrynie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


5. CISEK PAWEŁ prawnik w Łańcucie
  Kancelaria Adwokacka, zlokalizowana jest w Łańcucie. Funkcję adwokata pełni mecenas Paweł Cisek. Terminowo wykonujemy przyjęte zlecenia. Podejmujemy się prowadzenia spraw z zakresu spraw z prawa rodzinnego, karnego i doradztwa w sprawie egzekucji komorniczych. Prowadzimy sprawy z zakresu doradztwa w sprawach rodzinnych, takich jak sprawy, dotyczące regulacji: alimentów, rozwodów, separacji, podziałów majątku małżeńskiego, a również ustaleń godzin oraz terminów spotkań, co do kontaktów z dzieckiem. Występujemy w sprawach, dotyczących postępowań egzekucyjnych, jakie prowadzą komornicy sądowi. Więcej o kancelarii odnaleźć można na witrynie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0