Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.kancelariaprawobudowlane.pl     Obsługa budowy - prawnik 0.00 z 5 0
Obsługa budowy - prawnik - http://www.kancelariaprawobudowlane.pl
ID w katalogu 16920
Tytuł Obsługa budowy - prawnik
Url http://www.kancelariaprawobudowlane.pl
Opis Obsługa prawa deweloperów, obsługa prawa inwestorów, obsługa prawa wykonawców i obsługa prawa firm budowlanych w tym zakresie Kancelaria Prawo Budowlane Warszawa specjalizuje się od wielu lat. Zatrudnia zespół doświadczonych adwokatów, którzy specjalizują się w pomocy prawnej dotyczącej szeroko rozumianego prawa budowlanego. Czynności, jakie wykonują w ramach prowadzonej kancelarii to m.in.: sporządzanie opinii prawnych, projektów umów, czy podań i zażaleń.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe obsługa prawna   obsługa prawna firm budowlanych   obsługa prawna wykonawców   obsługa prawna inwestorów   obsługa prawna deweloperów
Data Apr 11, 2018
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. KAMIL WILGOCKI odpisy aktów notarialnych w Szczecinie
  Kancelaria Notarialna Kamila Wilgockiego mieści się w Szczecinie. Czynna jest codziennie, z wyjątkiem weekendów, w godzinach od 08:30 do 16:30. W zakres wykonywanych czynności wchodzi przygotowywanie poświadczeń oraz aktów notarialnych, ponadto sporządzanie protestów weksli oraz czeków. Notariusz przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe. Spisuje także protokoły oraz wykonuje inne czynności, wynikające z odrębnych przepisów. Czynności notarialne przeprowadzane są w języku polskim, na żądanie stron też w języku obcym. Notariusz korzysta z ochrony przysługującej funkcjonariuszom publicznym. Dane na witrynie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


2. Kancelaria prawnicza | kancelaria-matan.com
  W kancelarii Matan zapewniamy obsługę prawną, która realizowana jest dla osób fizycznych, przedsiębiorców, spółek prawa handlowego. Nasza kancelaria jest w stanie zapewnić reprezentowanie między innymi spółek prawa handlowego, w tym spółek z udziałem Skarbu Państwa. Zapewniamy kompleksowe realizowanie usług prawnych, co pozwala na dopasowanie zakresu świadczonych usług do potrzeb naszych klientów. Realizujemy doradztwo prawne zarówno w pojedynczych sprawach jak też przy stałej współpracy z klientami.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


3. Obsługa budowy - prawnik
  Obsługa prawa deweloperów, obsługa prawa inwestorów, obsługa prawa wykonawców i obsługa prawa firm budowlanych w tym zakresie Kancelaria Prawo Budowlane Warszawa specjalizuje się od wielu lat. Zatrudnia zespół doświadczonych adwokatów, którzy specjalizują się w pomocy prawnej dotyczącej szeroko rozumianego prawa budowlanego. Czynności, jakie wykonują w ramach prowadzonej kancelarii to m.in.: sporządzanie opinii prawnych, projektów umów, czy podań i zażaleń.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


4. Alimenty - pytania i odpowiedzi
  Strona o tematyce prawnej – skierowana głównie do kobiet. Kobiety odnajdą na niej odpowiedzi na pytania związane z

rozwodem, alimentami, podziałem majątku, separacją, opieką nad dziećmi, ustalaniem ojcostwa itp. Strona prowadzona

w schemacie „pytanie – odpowiedź”
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


5. http://www.jakimprawem.com/
  Nasz portal internetowy jest miejscem, które powstało w celu stworzenia w przestrzeni internetowej informacyjnego serwisu, gdzie możliwe będzie uzyskanie niezbędnych informacji z zakresu prawa. Na stronie można korzystać z rozbudowanego zasobu wiedzy, który dotyczy poszczególnych dziedzin prawa. Wszystkie artykuły pisane są sposób, który pozwala na skorzystanie z nich zarówno przez specjalistów jak też przez osoby zainteresowane różnymi aspektami prawa.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0