Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.kancelariaprawobudowlane.pl     Obsługa budowy - prawnik 0.00 z 5 0
Obsługa budowy - prawnik - http://www.kancelariaprawobudowlane.pl
ID w katalogu 16920
Tytuł Obsługa budowy - prawnik
Url http://www.kancelariaprawobudowlane.pl
Opis Obsługa prawa deweloperów, obsługa prawa inwestorów, obsługa prawa wykonawców i obsługa prawa firm budowlanych w tym zakresie Kancelaria Prawo Budowlane Warszawa specjalizuje się od wielu lat. Zatrudnia zespół doświadczonych adwokatów, którzy specjalizują się w pomocy prawnej dotyczącej szeroko rozumianego prawa budowlanego. Czynności, jakie wykonują w ramach prowadzonej kancelarii to m.in.: sporządzanie opinii prawnych, projektów umów, czy podań i zażaleń.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe obsługa prawna   obsługa prawna firm budowlanych   obsługa prawna wykonawców   obsługa prawna inwestorów   obsługa prawna deweloperów
Data Apr 11, 2018
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. Kancelaria Adwokacka w Warszawie
  Kancelaria adwokacka Dariusza Staniszewskiego serdecznie zaprasza do współpracy osoby prywatne, firmy oraz instytucje. Wieloletnie doświadczenie adwokata, pozwala mu świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dzięki temu, macie Państwo pewność, iż Wasze sprawy zostały powierzone profesjonalistom. Kancelaria prawnicza specjalizuje się w wielu dziedzinach prawa, miedzy innymi prawie rodzinnym, prawie usług turystycznych, a także sprawach cywilnych z uwzględnieniem windykacji należności. Kancelaria adwokacka wprowadziła również możliwość uzyskania porady przez Internet. Wystarczy skorzystać z zamieszczonego na stronie formularza, opisać problem oraz dołączyć wymagany dokumenty.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


2. JANUSZ KRUK postępowania komornicze - Łódź
  Komornik Sądowy Janusz Kruk prowadzi kancelarię przy Sądzie Rejonowym dla Łodzi - Śródmieścia. Kancelaria jest czynna codziennie od poniedziałku do piątku. Komornik wykonuje zatwierdzone przez sąd licytacje nieruchomości i mienia ruchomego, zajmuje się także egzekucją długów. Komornik działa w ścisłym porozumieniu z sądem i w granicach prawa. Wierzyciel ma prawo wyboru komornika zgodnie z obowiązującym prawem. W takim przypadku komornik może działać poza swoim rewirem komorniczym. Bliższych informacji dostarczy strona internetowa, na której zamieszczone są też aktualne licytacje.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. DANUTA FESZ GRUBIAK NOTARIUSZ, Kancelaria Notarialna we Wrocławiu
  Czynności notarialne są świadczone przez notariusz Danutę Fesz-Grubiak w prowadzonej przez nią kancelarii z siedzibą we Wrocławiu. W zakres czynności notarialnych wchodzą takie jak: sporządzanie aktów notarialnych, aktów poświadczenia dziedziczenia, doręczanie oświadczeń, spisywanie protokołów, protestów weksli i czeków, a ponadto przechowywanie dokumentów, pieniędzy oraz papierów wartościowych, odpisów aktów oraz sporządzanie innych czynności, które wynikają z odrębnych przepisów. Oprócz tego, notariusz udziela darmowych informacji na temat zapewnianych przez kancelarię czynności notarialnych. Szczegółowe wiadomości znajdują się na witrynie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. Kancelaria prawna Wrocław Adiuto - pomoc prawna - radca prawny - Kancelaria radcy prawnego
  Usługi prawne związane z funkcjonowaniem podmiotów gospodarczych i osób fizycznych.
Obsługa prawna m.in. spółek (zakładanie - KRS, US, GUS, przekształcenia), wspólnot mieszkaniowych, firm turystycznych i ich Klientów. Porady i zastępstwo sądowe w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego, administracyjnego, rodzinnego.
Doradztwo prawne dot. zamówień publicznych, gospodarki nieruchomościami (umowy kupna-sprzedaży), windykacji.
Weryfikacja kontraktów biznesowych, pomoc przy odszkodowaniach, postępowaniach administracyjnych (pozwolenia, koncesje) i dokumentach związanych z prawem ochrony środowiska.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


5. Sprawy rozwodowe w Lublinie
  Podana niżej strona internetowa zapoznaje użytkowników sieci z ofertą kancelarii adwokackiej która znajduje się w Lublinie. Cieszy się ona dużą popularnością oraz zainteresowaniem. Świadczy bardzo wysoką jakość swoich usług. Ceni sobie zadowolenie i komfort każdego swoje klienta. Zaufało jej już wiele osób. Obsługa prawna na rzecz klientów świadczona jest wyłącznie przez wykonujących wolne zawody prawników z uprawnieniami radców prawnych i adwokatów.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0