Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.eljottech.pl/     Dotacje na projekty b r - Eljot Tech 0.00 z 5 0
Dotacje na projekty b r - Eljot Tech - http://www.eljottech.pl/
ID w katalogu 16922
Tytuł Dotacje na projekty b r - Eljot Tech
Url http://www.eljottech.pl/
Opis Masz jakiś pomysł na projekt i potrzebujesz dotacji, ale nie wiesz jak napisać taki wniosek ? Wejdź na stronę internetową naszej firmy zajmującej się pozyskiwaniem dofinansowania dla firm ELJOT TECH : http://www.eljottech.pl/ . Siedziba firmy znajduje się w Warszawie (00-640), na ulicy Mokotowskiej 1. Masz pytania? Możesz do nas zadzwonić : +48 530 761 975 lub skontaktować się mailowo : lukasz.jasek@eljottech.pl bądź przez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie.
Wejdź na naszą stronę i dowiedz się więcej !
Zapraszamy Serdecznie !
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Słowa kluczowe dotacje dla firm   dofinansowanie dla firm   dotacje unijne
Data Apr 11, 2018
Imię kontaktowe eljot
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
1. Wirtualne biura w Częstochowie
  Wirtualne biuro to rozwiązanie, dzięki któremu można wyeliminować koszt kupna lub wynajmu pomieszczeń biurowych a jednocześnie pozwala posiadać rzeczywisty adres fizyczny. Dla nas wirtualne biuro to jednak więcej niż tylko udostępnienie adresu na siedzibę firmy, jej filii lub oddziału. To kompleksowe wsparcie dla wykonywania działalności - od pomocy w wyborze optymalnej lokalizacji np. nowej fabryki, sklepu czy biura, przejścia przez procedury formalno-prawne, przez rekrutację i szkolenie kadry, po możliwość całkowitego odciążenia klientów od prowadzenia spraw księgowo-finansowo-prawnych. Dzięki nam mogą Państwo osiągnąć optimum outsourcingu - skupić się wyłącznie na kluczowej dla siebie działalności, na procesach, których nikt lepiej od Państwa nie wykona. W ramach usługi oferujemy:
· udostępnienie naszego adresu oddziału jako adresu siedziby firmy (oddziału, filii) do celów rejestracyjnych,
· udostępnienie naszego adresu jako adresu korespondencyjnego,
· usługi sekretarskie, w tym również sekretariat korporacyjny to oferta kompleksowego zestawu usług ułatwiających funkcjonowanie firmy, zmniejszenie miesięcznych wydatków, oraz pozwalających na zmianę stałych kosztów administracyjnych w koszty zmienne.
· udostępnienie sali konferencyjnej z wyposażeniem przez określoną ilość godzin miesięcznie, oraz opcjonalnym cateringiem. Oferujemy możliwość wynajęcia w pełni wyposażonych (komputer, bezprzewodowy internet, tablica, etc) sal konferencyjnych w naszych oddziałach, dla celów: spotkania biznesowe, konferencje z pracownikami i/lub klientami/kontrahentami, spotkania robocze w czasie wyjazdów służbowych, szkolenia różnego typu, co-working, inne.
· wsparcie ksiegowo-finansowo-prawne, dla nowo-zakładanych firm i oddziałów oferujemy kompleksowe usługi wspierające pod kątem księgowo-finansowo-prawnym:
Jest to szczególnie użyteczne dla:
· firm zagranicznych pragnących mieć swoje oddziały w Polsce i/lub zmniejszyć koszty ich utworzenia,
· firm pragnących mieć oddziały w innych województwach, bądź dzielnicach,
· firm pragnących mieć centralę w innych miastach
· osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą ale chcących mieć fizyczny adres w innej lokalizacji niż własne mieszkanie.
Wraz z wirtualnym adresem świadczymy różnego rodzaju kompleksowe usługi uzupełniające:
· pomoc w rejestracji firm.
· tworzenie biznesplanów.
· wsparcie doradcze i analityczne związane z zakładaniem firm.
· usługi Sekretariatu Korporacyjnego (wraz z pełną obsługą korespondencji).
· wsparcie księgowo-finansowo-prawne.
· pomoc w rekrutacji i szkoleniu pracowników.
· wynajem sali konferencyjnej na godziny.
· wynajem biurek dla freelancerów i oddelegowanych pracowników (co-working), oraz inne w zależności od potrzeb klientów.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości


2. Biznes
  Portal zawiera najświeższe informacje dot: biznesu, bankowości, finansów, aktualności ze świata. Dowiecie się co gdzie brać kredyty, ubezpieczenia, gdzie założyć konto, kto i gdzie daje najlepsze oferty oraz skorzystać z naszej oferty i od razu wziąć kredyt itp
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


3. Nity zrywalne
  INCOP Bytom to firma z tradycją. Oferujemy nitownice, śruby nierdzewne, nity zrywalne, nitonakrętki, nitośruby, pręty gwintowane oraz wkręty samowiercące. Dostarczamy sprzęt do nitowania wysokiej klasy. Naszym celem jest dostarczenie wysokiej jakości elementów złącznych, sprzętu, i towarów pochodzących od renomowanych producentów światowych. Zapraszamy do współpracy z naszą hurtownią!
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane


4. sklep instalacyjny
  Sklep internetowy oferujący produkty związane z techniką cieplną, instalacjami oraz łazienkami. W naszej ofercie wc, ceramika, baterie, kotły co
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


5. Międzyzdroje apartamenty
  Dla wszystkich osób zainteresowanych luksusowym odpoczynkiem rekomendujemy nasze Międzyzdroje apartamenty, które dzięki swojej urokliwej lokalizacji oraz umiarkowanej cenie są w stanie zaspokoić nawet najbardziej skomplikowane preferencje. Serdecznie zapraszamy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0