Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.pracazekonomii.pl/     Pomoc w pisaniu prac - pracazekonomii.pl 0.00 z 5 0
Pomoc w pisaniu prac - pracazekonomii.pl - http://www.pracazekonomii.pl/
ID w katalogu 16923
Tytuł Pomoc w pisaniu prac - pracazekonomii.pl
Url http://www.pracazekonomii.pl/
Opis Kończysz studia I lub II stopnia i nie wiesz jak zabrać się za napisanie prcy końcowej ? Wejdź na stronę internetową naszego zespołu zajmującego się pisaniem prac licencjackich i magisterskich : http://www.pracazekonomii.pl/ . Masz do nas jakieś pytania? Możesz do nas zadzwonić : +48 601 866 515 lub skontaktować się mailowo : info@pracazekonomii.pl bądź przez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie.
Wejdź na naszą stronę i dowiedz się więcej !
Zapraszamy Serdecznie !
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Słowa kluczowe praca podyplomowa   pomoc przy pisaniu pracy licencjackiej   praca magisterska
Data Apr 11, 2018
Imię kontaktowe pracazeok
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
1. Kompensacja mocy biernej - Baterie kondensator�w - Zak�ad Elektroniki ELEKTROMONTEX
  Zakład Elektroniki ELEKTROMONTEX

jest firmą prywatną, istnieje od 1991r. Od początku istnienia firmy jej właścicielem jest inż. Jerzy Czajkowski. Profil produkcyjny firmy ukierunkowany jest na układy związane z pomiarami i sterowaniem w energoelektryce i automatyce przemysłowej.

Podstawowym produktem jest regulator mocy biernej, którego konstrukcja jest corocznie modyfikowana tak, aby nadążyć za oczekiwaniami i wymaganiami odbiorców oraz uwzględnić aktualne tendencje rozwijane przez przodujące firmy zagraniczne.

Część produkcji regulatorów przeznaczana jest na eksport. Firma nasza podejmuje się konstrukcji złożonych i trudnych technologicznie urządzeń, przykładem może tu być Regulator mocy biernej RMB-12. Corocznie podejmujemy produkcję nowych wyrobów , żeby zaspokoić rosnące zapotrzebowanie na nowoczesne produkty elektroniczne. Zakład ciągle rozwija się przeznaczając spore nakłady na wdrażanie nowych produktów starając się konkurować z najlepszymi firmami. Naszą dewizą jest produkować dobre jakościowo i nowoczesne produkty.

Jesteśmy otwarci na podjęcie kooperacji z nowymi klientami. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych wyrobów, oraz do nawiązania współpracy. Będziemy wdzięczni za przekazywanie nam wszelkich uwag dotyczących naszych wyrobów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych wyrobów, oraz do nawiązania współpracy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. Green Smoke - elektroniczne papierosy | e papieros
  Green Smoke to jeden z dystrybutorów elektronicznych papierosów. Epapieros przypomina zwykły papieros, zawiera określoną dawkę nikotyny, natomiast pozbawiony jest 4000 szkodliwych substancji smolistych powstających w wyniku spalania tytoniu. Nikotyna w epapierosie jest skraplana, a nie spalana. Bądź trendy. Bądź zdrowszy. Pal wszędzie tam gdzie lubisz – bez zakazów. Elektroniczny papieros jest zdrowszy dla środowiska, nie szkodzi osobom trzecim - biernym palaczom oraz nie wydziela przykrych zapachów.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Sklepy > Prezenty


3. hodowla psów
  Celem tej strony jest zaznajomienie wszystkich z obowiązującymi prawami oraz obowiązkami, jakie powinien wypełniać każdy uczciwy hodowca. Przedstawione tutaj informacje mam z pierwszej ręki, gdyż sam obecnie jestem w trakcie dochodzenia swoich praw na drodze sądowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


4. Meble kuchenne Katowice
  Producent mebli FORNIT 2 Jerzy Pieczara oferuje bogaty wybór mebli na zamówienie. Specjalizujemy się w produkcji mebli kuchennych na wymiar wysokiej jakości, jednak zrealizujemy każde inne zamówienie dla Państwa takie jak: nowoczesne i indywidualnie zaprojektowane łóżka, zabudowy wnęk, stoły, regały, meble do salonu, czy na sprzęt RTV. To co wyróżnia naszą firmę jest indywidualne podejście do klienta (sam właściciel dba o realizację każdego projektu) oraz kompleksowa, sprawna i terminowa realizacja każdego zamówienia. Współpracujemy również z salonami odpowiedzialnymi za wyposażenie sklepów, aptek i powierzchni biurowych. Działamy głownie na terenie Śląska (Katowice) oraz Małopolski (Kraków)
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


5. tablice LED
  Led Advertising - producent zaawansowanych technologii Led , producent tablic diodowych monokolorowych , dostawca sterowników do tablic. Producent tablic kolorowych RGB Producent tablic ostrzegawczych w technologii Led, serwis tablic reklamowych diodowych Producent ekranów full video kolorowych . Producent tablic Led do pomiaru prędkości i temperatury
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0