Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://90minut.tv     Bramki online - 90minut.tv 0.00 z 5 0
Bramki online - 90minut.tv - http://90minut.tv
ID w katalogu 16932
Tytuł Bramki online - 90minut.tv
Url http://90minut.tv
Opis 90minut.tv to serwis sportowy, który prezentuje meczyki, czyli tak zwane skróty meczów w jakości HD. To tu zamieszczane są powtórki spotkań z najlepszych lig świata (hiszpańska La Liga, angielska Premier League, niemiecka Bundesliga, włoska Serie A, czy polska Lotto Ekstraklasa). Każdego tygodnia publikowane są bramki z meczów Ligi Mistrzów, a także Ligi Europejskiej. Tu można oglądać też mecze na żywo. To strona dla wszystkich fanów piłki nożnej. Strona jest regularnie aktualizowana, dzięki czemu dostarcza najświeższe informacje.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe
Słowa kluczowe meczyki   mecze na żywo   piłka nożna   skróty meczów
Data Apr 22, 2018
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe
1. Elektroniczna dokumentacja medyczna
  Jeżeli ktoś szuka platformy, dzięki której będzie mógł o wiele skuteczniej i dokładniej klasyfikować stan zdrowia według standardu ICF bądź po prostu interesuje go wsparcie w szacowaniu ryzyka przy zawieraniu ubezpieczeń zdrowotnych, to nie pozostaje nic innego jak po prostu rzucić okiem na platformę EDMPLUS. Więcej na temat tego nowoczesnego rozwiązania można znaleźć na stronie internetowej EDMPLUS.pl. Jeśli zainteresowała ciebie nasza oferta, to zapraszamy serdecznie do szybkiego zaznajomienia się z jej szczegółami na naszej witrynie www, gdzie przeczytasz wiele dogłębnych informacji o naszej firmie i jej usługach.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe


2. Torby papierowe
  Ekologiczna Unia Europejska to wytwórca szerokiego asortymentu toreb papierowych, materiałowych i z polipropylenu. Firma oferuje szeroki asortyment toreb o różnej pojemności od 3,5 litra do 28 litrów oraz w bogatej palecie kolorystycznej. Klienci mają również możliwość zamówienia toreb w dowolnym kolorze, toreb z nadrukiem lub firmowym logo. Eko UE zapewnia zniżki i rabaty dla stałych klientów oraz agencji reklamowych. Wszystkie torby wykonywane są z materiałów pochodzących z recyklingu, nadają się także do przenoszenia artykułów spożywczych, dzięki niebieleniu papieru chlorem. Oferta przedsiębiorstwa to również torby ekologiczne, przyjazne dla środowiska, wykonane z materiałów ulegających szybkiej biodegradacji. Zamówienia w ilości nieprzekraczającej 2000 sztuk realizowane są w terminie do 14 dni.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe


3. Obwody drukowane - producent
  Obwdruk - produkujemy obwody drukowane jedno i dwustronne z soldermaską, opisem i obróbką mechaniczną. Dzięki użyciu najnowszych technologii w dziedzinie produkcji obwodów drukowanych oferujemy wysoką jakość wyrobów przy najniższych cenach. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe


4. eMakeup - Pierwsze internetowe pismo o sztuce makijażu i stylizacji
  Najpiękniejszy emagazyn o sztuce makijażu i kreowania wizerunku także w wersji on-line. Pierwsze nowoczesne, w pełni interaktywne pismo nie tylko dla profesjonalistów.W każdym numerze znajdziesz: omówienie najważniejszych trendów sezonu, inspiracje z zakresu makijażu, stylizacji i kreowania wizerunku, porady wizażystów, dokładne opisy technik makijażu w dziale AKADEMIA MAKIJAŻU, zdjęcia step by step, wyczerpujące instruktaże, profesjonalne, obiektywne testy kosmetyków z uwzględnieniem ich składu chemicznego, filmy instruktażowe, konkursy i sondy on-line, możliwość zadawania pytań naszym ekspertom.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe


5. FranczyzaBanku.pl - franczyza, własny biznes
  FranczyzaBanku.pl to portal dla ludzi zainteresowanych biznesem franczyzowym. Koncentruje się na dostarczaniu najnowszych informacji z rynku, efektywnych programów szkoleniowych oraz publikacji na temat franczyzy bankowej. Wyjaśnia czym jest franczyza oraz na jakie aspekty należy zwrócić uwagę podczas wyboru systemu franczyzowego. Łączy franczyzodawców, franczyzobiorców oraz ludzi, którzy chcą otworzyć własną placówkę partnerską. Serwis pomaga otworzyć własny bank, jak również zakupić istniejącą placówkę bankową dzięki giełdzie ofert.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe
Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0