Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://lider-taxi.pl     Taxi w Katowicach - Lider Taxi 0.00 z 5 0
Taxi w Katowicach - Lider Taxi - http://lider-taxi.pl
ID w katalogu 16991
Tytuł Taxi w Katowicach - Lider Taxi
Url http://lider-taxi.pl
Opis Nasza taksówka Katowice to jednak z najbardziej cenionych firm w regionie. Lider Taxi z powodzeniem działa na lokalnym rynku już od 2013 roku, rozwijając się stale, powiększając swą liczbę samochodów i kierowców. Naszą domeną jest zadowolenie klientów, bezpieczeństwo oraz gwarancja niskich cen. W swej ofercie posiadamy między innymi ekologiczne samochody Toyota Auris Hybrid, które pozwalają na wyższy komfort podróży bez zanieczyszczania środowiska naturalnego.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi transportowe
Słowa kluczowe taxi Katowice   transfer na lotnisko   usługi taksówkarskie   przewóz osób w Katowicach   taksówka Katowice
Data May 15, 2018
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi transportowe
1. Eco Rental - wypożyczalnia samochodów
  Firma Eco Rental Sp. z o.o. istnieje od stycznia 2012 roku. W zakresie naszej działalności znajdują się wynajem krótkoterminowy, wynajem średnioterminowy, wynajem długoterminowy oraz segment zarządzania flotami. W 2013 roku wynajęliśmy sześćdziesiąt aut w wynajmach krótkoterminowych dla około pięciuset podmiotów. Natomiast w wynajmie długoterminowym od 2013 roku (umowy na 36-48 miesięcy) świadczymy usługi czterem dużym firmom.

Z naszą ofertą zwracamy się do wszystkich przedsiębiorców. Odpowiadamy na zainteresowanie zarówno mikro, małych czy średnich firm jak i Klientów Korporacyjnych. Każdą transakcję traktujemy indywidualnie. Dzięki temu nasi Klienci mogą w stu procentach skupić się na rozwijaniu własnej działalności gospodarczej.
Znajdą nas Państwo w czterech oddziałach mieszczących się w: Warszawie, Białymstoku, Olsztynie i Gdańsku.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi transportowe
Motoryzacja > Usługi


2. Spedycja i transport
  Międzynarodowe usługi transportowe i spedycyjne. Przewozimy ładunki do wszystkich krajów Unii Europejskiej oraz do krajów z poza Unii.Posiadamy nowoczesny tabor samochodowy (ciągniki siodłowe z naczepami oplandekowanymi o długości 13,6 m i ładowności od 3,5 t do 24 t) marki RENAULT,VOLVO,SCANIA
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi transportowe


3. Taxi Gdynia - gdynia.whitetaxi.pl
  Gdynia Whitetaxi jest jedną z najpopularniejszych korporacji taxi w Gdyni. Swoja działalność opieramy na zaufaniu klientów, które jest dla nas najważniejsze. Najwyższy standard usług to nie tylko doskonale znający miasto kierowcy i zawsze sprawne samochody. To również uczciwość wobec naszych klientów, na którą zawsze możecie liczyć. Pracujemy z najlepszymi, możecie na nas polegać! W naszej ofercie znajdziesz holowanie auta, odprowadzanie samochodu, a także robienie zakupów.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi transportowe


4. Http://imes-icore.pl
  Chcemy przedstawić firmę imes-icore, która jest dystrybutorem na polskim rynku urządzeń CNC imes-icore. Urządzenia te znajdują zastosowanie przede wszystkim w protetyce stomatologicznej, ale również mają wiele zastosowań przemysłowych. Firma uzupełniła także swoją ofertę o wszelkie niezbędne elementy dodatkowe, oprogramowanie itp. Jesteśmy przekonani, że każda klinika stomatologiczna znajdzie w ofercie firmy idealne do swoich potrzeb rozwiązania.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi transportowe


5. REDGPS: Kontrola Paliwa | Lokalizacja Pojazdów
  Wejdź na www.redgps.pl i rozejrzyj się w ofercie REDGPS – monitoringu GPS dla Twojej floty transportowej. Niezależne szacunki wykazały iż dzięki naszemu systemu monitoringu GPS oszczędność paliwa wynosi od 15 do 20%. Nasza oferta zawiera ponadto nowoczesne rozwiązania IT – administracja serwerów, zarzązanie kontami pocztowymi czy siecią LAN, intergracja modułu księgowego z modułem paliwowym REDGPS i wiele innych. Jesteśmy otwarci na propozycję współpracy – zainteresowane osoby zachęcamy do kontaktu.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi transportowe
Motoryzacja > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0