Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://lider-taxi.pl     Taxi w Katowicach - Lider Taxi 0.00 z 5 0
Taxi w Katowicach - Lider Taxi - http://lider-taxi.pl
ID w katalogu 16991
Tytuł Taxi w Katowicach - Lider Taxi
Url http://lider-taxi.pl
Opis Nasza taksówka Katowice to jednak z najbardziej cenionych firm w regionie. Lider Taxi z powodzeniem działa na lokalnym rynku już od 2013 roku, rozwijając się stale, powiększając swą liczbę samochodów i kierowców. Naszą domeną jest zadowolenie klientów, bezpieczeństwo oraz gwarancja niskich cen. W swej ofercie posiadamy między innymi ekologiczne samochody Toyota Auris Hybrid, które pozwalają na wyższy komfort podróży bez zanieczyszczania środowiska naturalnego.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi transportowe
Słowa kluczowe taxi Katowice   transfer na lotnisko   usługi taksówkarskie   przewóz osób w Katowicach   taksówka Katowice
Data May 15, 2018
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi transportowe
1. SPEDITION DĄBROWSKI usługi magazynowania w Wałbrzychu
  Przedsiębiorstwo Spedition Dąbrowski zajmuje się usługami transportowymi i logistycznymi. Poza tym prowadzimy działalność doradczą w zakresie przewozów materiałów niebezpiecznych. Rozporządzamy wieloma samochodami o rozmaitej ładowności, które są przystosowane do przewozu przesyłek ekspresowych oraz mogą pokonywać długie trasy międzynarodowe. Wszelki z naszych pojazdów wyposażony jest w monitoring, jaki pozwala monitorować jego pozycję podczas przewożenia ładunku dla klienta. Uzyskaliśmy wszystkie licencje potrzebne do wykonywania zarobkowego przewozu drogowego. Dodatkowe informacje na temat naszej działalności znajdziesz na stronie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi transportowe


2. CityBus
  City Bus to firma świadcząca usługi transportowe opierające się na dobrej opinii wielu klientów.
Działalność firmy prowadzona jest w wielu miastach Polski. W szczególności jest to województwo łódzkie.
Busy i autobusy spełniają standardy bezpieczeństwa i komfortu dla przewożonych pasażerów i ich bagażu.
Busy jakie posiadamy w swojej ofercie są wyłącznie marki mercedes sprinter.
Autobusy te świetnie nadają się do przewozu osób w kraju, a także wykorzystywane są do przewozów międzynarodowych. Swoją ofertę polecamy dla grup zorganizowanych,
przedsiębiorstwom skierowanych na inwestycje w własny personel,
instytucją państwowym oraz osobą prywatnym.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi transportowe
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. Paczki Polska - Anglia
  Transport za pomocą busów jest jednym z najczęściej i najchętniej wybierany jako środek lokomocji na dłuższych dystansach. Jest on stosunkowo tani, jednocześnie zapewniający wygody takie jaki klimatyzacja, miejsce na bagaż, dvd, internet. Firma transportowa Express specjalizuje się właśnie w transporcie zarówno osób jak i przesyłek paczkowych na trasie Polska - Anglia. Świadczymy usługi najwyższej jakości przy zachowaniu stosunkowo niskiej i atrakcyjnej ceny. Zapraszamy na naszą stronę po szczegóły.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi transportowe
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. Firma Kurierska Maxipaczka.pl
  Portal maxipaczka.pl został stworzony, w celu powszechnego udostępnienia usług kurierskich krajowych jak i międzynarodowych za pomocą internetu. Nasz portal skierowany jest do osób takich jak Ty, które za pomocą sieci chcą zamówić kuriera. Korzystając z naszego portalu zrobisz wszystko w jednym miejscu i o każdej porze. Wystarczy wejść na naszą stronę internetową, zamówić kuriera, wypełnić list przewozowy, nadawcy, odbiorcy, dokonać płatności i oczekiwać kuriera. Nie musisz już wypełniać ręcznie listów przewozowych i pilnować, żeby mieć przy sobie pieniądze na przesyłkę. Kurier zamawiany jest automatycznie po zakończeniu procedury zgłaszania przesyłki. Takiego zgłoszenia można dokonywać całą dobę każdego dnia. Jeżeli dokona się zgłoszenia do godziny 12.00 kurier powinien pojawić się tego samego dnia po około trzech godzinach. Jeżeli zgłoszenie będzie wysłane wieczorem kurier pojawi się kolejnego dnia. Odwiedź naszą stronę www i wysyłaj przesyłki razem z nami!
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi transportowe
Motoryzacja > Usługi


5. Przewóz osób - alejade.pl
  Jeśli szukacie firmy specjalizującej się w organizacji przewozu osób możecie zdecydować się na współpracę z AleJade. Specjalizujemy się w tego typu działaniach, gwarantujemy usługi na wysokim poziomie. Dążymy do tego, by każdy z naszych klientów otrzymał ofertę na wysokim poziomie. Posiadamy stosowne certyfikaty, które potwierdzają profesjonalizm naszej firmy. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych zawodowych kierowców, dlatego podróż z nami będzie bezpieczna.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi transportowe
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0