Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.ds.radom.pl    
NAUKA JAZDY DrivingSchool Radom | Prawo Jazdy w Radomiu
OCENA : 4.33 z maksymalnej 5 oparta na 3 głosach
NAUKA JAZDY DrivingSchool Radom | Prawo Jazdy w Radomiu - http://www.ds.radom.pl
ID w katalogu 170
Tytuł NAUKA JAZDY DrivingSchool Radom | Prawo Jazdy w Radomiu
Url http://www.ds.radom.pl
Opis Ośrodek Szkolenia Kierowców Driving School Radom, nauka jazdy w Radomiu. Jazdy i kursy doszkalające, promocyjne kursy na prawo jazdy dla studentów i uczniów. OSK Radom ul. Wałowa 1
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Słowa kluczowe Nauka jazdy   prawo jazdy   szkolenie kierowc?radom   O?rodek Szkolenia Kierowc?riving School   nauka   szkolenia   kurs   w radomiu   prawko radom   prawa jazdy   nauka jazdy radom   prawo jazdy radom
Data Mar 1, 2008
Imię kontaktowe witek
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 4.33 (z 5)
Ilość ocen: 3 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
1. HPR Group
  HPR Group już od 2005 roku zaspokaja potrzeby swoich klientów, poprzez świadczenie usług z zakresu rekrutacji, selekcji, szkoleń biznesowych otwartych i zamkniętych, a także coachingu oraz doradztwa organizacyjnego. Firma na każdym kroku prowadzenia działalności stara się kierować trzema wartościami, jakimi jest profesjonalizm, orientacja na klienta i przede wszystkim elastyczność. Obsługuje klientach w oddziałach zlokalizowanych w Warszawie, Opolu, Zielonej Górze oraz Szczecinie.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


2. Kurs szybkiego czytania
  Z referencji, jakie zostawiają uczestnicy kursów szybkiego czytania dowiadujemy się, że szybkie czytanie dla wielu współczesnych czytelników jest koniecznością. Właśnie dzięki tej umiejętności, łatwiej można wywiązywać się z obowiązków w szkole lub w pracy. Szybkie czytanie umożliwia skrócenie czasu jaki poświecamy na czytanie różnych tekstów.
Jeżeli zastanawiamy się nad uczestnictwem w stacjonarnym kursie szybkiego czytania pomocne może być zapoznanie się z opiniami osób, które ukończyły takie szkolenie. Na przykład możemy je znaleźć w serwisie Jana Ciska. Proponuje on kurs szybkiego czytania w Warszawie. Jan Cisek jest sprawdzonym trenerem szybkiego czytania z wieloletnim stażem. Zapraszamy do lektury informacji z jego strony internetowej i do rozważenia decyzji o podjęciu nauki szybkiego czytania.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Regiony , miasta > Mazowieckie


3. Szkolenie, komunikacja niewerbalna, szkolenia
  Komunikacja niewerbalna ostatnimi czasy stała się bardzo kluczową dyscypliną naukową nie tylko w polityce, ale także i w normalnych kontaktach biznesowych. Dlatego tak bardzo popularne są w wyszukiwarkach frazy takie jak "szkolenie komunikacja". Nasz portal społecznościowy publikuje oraz gromadzi w swoich zasobach najciekawsze artykuły czy też materiały filmowe dotyczące szkoleń - zbieramy najciekawszą wiedzę dostępną dla każdego. Wystarczy zarejestrować się. Ponadto jeśli chcesz, aby Twoją mocną stroną była komunikacja niewerbalna, szkolenia, które są dostępne na naszych stronach, pozwolą Ci na zwiększenie swoich umiejętności w tej dziedzinie.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


4. Szkolenia z komunikacji interpersonalnej
  Oficjalna strona internetowa warszawskiej firmy szkoleniowej Corel. Firma specjalizuje się w organizowaniu szkoleń z komunikacji interpersonalnej dla osób prywatnych oraz firm. Do prowadzenia szkoleń wykorzystuje metody opracowane przez znanego naukowca Schulza von Thuna. Na stronie mogą się państwo dowiedzieć szczegółów na temat oferty oraz przeczytać więcej informacji o stosowanych metodach. Znajdą Państwo także bardzo wygodny w użyciu formularz rejestracji na szkolenia. Serdecznie zapraszamy.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Regiony , miasta > Mazowieckie


5. Szkoła szycia - szyciaprzeszycia.pl
  Szycia Przeszycia to warszawska firma, która w swojej ofercie ma bardzo różne kursy szycia na maszynie. W jednym miejscu zapisać się można na kurs szycia na maszynie, który jest prowadzony przez krawcowe o dużym doświadczeniu i wysokich kwalifikacjach. To również kurs krawiecki dla dzieci. Poza tym w ofercie firmy znaleźć można znakomitej jakości maszyny do szycia, które sprawdzą się na własny użytek, ale i w firmach krawieckich. To szeroka oferta maszyn, ich wysoka jakość, ale też konkurencyjne ceny maszyn i świadczonych usług.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0