Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.krakow.salekonferencyjne.pl/     Sale konferencyjne na wynajem w Krakowie 0.00 z 5 0
Sale konferencyjne na wynajem w Krakowie - http://www.krakow.salekonferencyjne.pl/
ID w katalogu 17096
Tytuł Sale konferencyjne na wynajem w Krakowie
Url http://www.krakow.salekonferencyjne.pl/
Opis Dawna stolica Polski nadal przyciąga przedsiębiorców i międzynarodowych biznesmenów. Tu w dalszym ciągu rozwijane jest zaplecze dla ludzi związanych z tą dziedziną gospodarki. Sale konferencyjne na wynajem w Krakowie znajdują się na portalu internetowym http://www.krakow.salekonferencyjne.pl/. Pomocny będzie wszystkim odpowiedzialnym za organizację spotkań firmowych czy profesjonalistom na co dzień zajmujących się organizacją konferencji. Szybko i łatwo będzie można wybrać odpowiednią salę, porównać cenę za wynajem czy zapoznać się z ofertą usług dodatkowych.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe Sale konferencyjne w Krakowie   konferencje w Krakowie   sale konferencyjne   konferencje   konferencje blisko Krakowa
Data Jul 2, 2018
Imię kontaktowe Iryna
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
1. CHĘCIŃSKI J. zabieg powiększania piersi - Warszawa
  Gabinet chirurgii plastycznej oraz medycy estetycznej mieści się w Warszawie. Jesteśmy jednostką kierującą swoje usługi do kobiet oraz mężczyzn w przeróżnym wieku. Mogą się do nas zgłaszać osoby, które są zainteresowane poprawieniem własnego wyglądu i zabiegami z zakresu korekcji i rekonstrukcji części ciała. Istnieje opcja skorzystania z zabiegów dotyczących plastyki twarzy i reszty ciała. Wykonujemy zabiegi pomniejszania i powiększania piersi, odsysania tłuszczu, a także peelingi oraz liftingi. Trudnimy się także chirurgią ogólną i naczyniową w pełnym zakresie. Klinika wyposażona jest w specjalistyczny sprzęt. Więcej na witrynie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. Kancelaria Windykacyjna Drabik - Skuteczna Windykacja, Windykacja Należnosci, Windykacja Warszawa
  Windykacja i długi. Kancelaria Windykacyjna Drabik zajmuje sie skuteczna windykacja długów. Bez opłat wstępnych. Szybko, skutecznie, profesjonalnie. Nigdy wiecej problemów z dłużnikami.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


3. SPÓJNIA pojemniki metalowe
  Przedsiębiorstwo Spójnia ma swoją siedzibę w Poczesnej. Zajmuje się produkowaniem kontenerów oraz pojemników metalowych. Wszelkie wyroby zostały cynkowane oraz malowane natryskowo czy elektrostatycznie, dzięki czemu stają się bardzo odporne na rdzę i innego rodzaju zniszczenia. Oferta przedsiębiorstwa obejmuje zarówno pojemniki pełne, jak i utworzone z siatki metalowej. Mogą być dodatkowo wzmacniane, aby przechowywać i przewozić w nich nawet bardzo ciężkie artykuły. Wszelkiemu klientowi, który się do nas zwróci, gwarantujemy profesjonalną obsługę i wsparcie w odnalezieniu pojemników, jakie w najwyższym stopniu odpowiadają jego oczekiwaniom. Więcej wiadomości na naszej stronie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Biznes, pieniądze, ekonomia > Sklepy , sprzedaż


4. Tłumacz angielski
  Tłumaczenia z języka angielskiego i na język angielski. Oferuję tanie tłumaczenia i krótkie terminy realizacji zleceń.
Jestem absolwentem filologii angielskiej Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Obecnie pracuję jako tłumacz freelancer realizując zlecenia od klientów indywidualnych jak i firm. Oferuję tłumaczenia pisemne takich dziedzin jak prawi i administracja, informatyka, technika, medycyna oraz dziennikarstwo. Zapraszam do skorzystania z oferty.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


5. pompy próżniowe
  Firma SPEC-POŻ rozpoczęła swoją działalność w 1977 roku. Początkowo produkowała części zamienne do pojazdów mechanicznych. W roku 1979 współpracując z Jelczańskimi Zakładami Samochodowymi, które w owym czasie jako jedyne w kraju zabudowywały samochody pożarnicze, rozpoczęła produkcję na potrzeby Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej RP. Początkowo były to dozowniki środka pianotwórczego, które wcześniej sprowadzano z Austrii.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0