Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://see4business.com/     See4Business - Agencja Eventowa w Krakowie 0.00 z 5 0
See4Business - Agencja Eventowa w Krakowie - http://see4business.com/
ID w katalogu 17098
Tytuł See4Business - Agencja Eventowa w Krakowie
Url http://see4business.com/
Opis See4Business to agencja zajmująca się organizowaniem imprez integracyjnych dla pracowników firm. Organizuje również eventy oraz konferencje biznesowe, profesjonalnie przygotowuje oferty wydarzeń firmowych. Firma jest na rynku już 15 lat i ma ponad 800.000 zadowolonych klientów, to świadczy o tym że agencja eventowa z Krakowa posiada bogate doświadczenie i jest numerem jeden w tej branży. Zapraszamy do rozmowy, podczas której przeanalizujemy potrzeby Twojej firmy w zakresie organizacji spotkań i imprez firmowych.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Regiony , miasta > Małopolskie
Słowa kluczowe Agencja eventowa   Organizacja imprez
Data Jul 2, 2018
Imię kontaktowe Mikołaj Wolski
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. Transmisje live
  Nasza firma zajmuje się przeprowadzaniem relacji z eventów na żywo w Internecie. Obsługujemy wszelkiego rodzaju transmisje internetowe w tym webinaria, eventy, konferencje. Nasze usługi obejmują transmisje jednokamerowe a także profesjonalną obsługę dużych wydarzeń. Oferujemy również możliwość prowadzenia transmisji w językach obcych. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajdują się wszelkie szczegóły dotyczące naszej oferty. Aby nawiązać współpracę z naszą firmą, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Jesteśmy do państwa dyspozycji.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. KLIMASYSTEM
  Firma Klima System zaprasza do korzystania ze swoich usług. Jako profesjonalny wytwórca filtrów do klimatyzacji i wentylacji Polecamy filtry: kieszeniowe, kasetowe, kompaktowe, absolutne, patronowe, maty filtracyjne i worki filtracyjne. Specjalizujemy się także w kompleksowych usługach z dziedziny dostawy, montażu i serwisu klimatyzacji, wentylacji, instalacji elektrycznych oraz automatyki. Wiemy, iż najlepszą reklamą dla firmy jest zadowolony klient, zatem każdemu gwarantujemy artykuły spełniające wszystkie jego oczekiwania. Cały czas wzbogacamy naszą ofertę i modyfikujemy ją, żeby dostarczać artykuły najlepszej jakości. Szczegóły na naszej stronie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Dom, mieszkanie , ogród


3. Zakładowa Kontrola Produkcji
  Biuro Projektów Inwestycyjnych AG-CEL specjalizuje się w opracowywaniu i kontrolowaniu Zakładowej Kontroli Produkcji. Znak budowlany B, znak CE, certyfikowanie materiałów budowlanych - oto przedmiot naszych działań.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. Zarządzanie nieruchomościami - Warszawa
  Wspólnoty mieszkaniowe są obecnie bardzo popularnym sposobem zarządzania nieruchomościami. Wymagają one jednak odpowiedniego administrowania, aby zachowały dobry stan techniczny i nie wymagały olbrzymich nakładów finansowych. Firma K.O.N Profess to zespół fachowców, który profesjonalnie zajmuje się właśnie prowadzeniem nieruchomości dla wspólnot mieszkaniowych w Warszawie i jej okolicach. Dzięki nam nie będą musieli Państwo poświęcać dużo czasu na działania w obrębie wspólnoty. Zapraszamy na naszą stronę.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości


5. Maszyny do brykietowania
  W naszej ofercie znajdą Państwo niezawodne i wydajne brykieciarki czeskiej marki Briklis oraz brykiet opałowy. Polecamy maszyny do produkcji brykietów serii BrikStar o mocy od 4.4 kW do 32kW i wydajnościach sięgających 250-500 kg/godz. Uzupełnieniem oferty jest szeroki wybór akcesoriów do uruchomienia linii produkcyjnej. Dużym zainteresowaniem cieszą się karuzele pakujące. PPH Brykiet-Pol 2 to także producent brykietu o wysokiej kaloryczności. Zapraszamy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0