Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.salekonferencyjne.pl     Konferencje 0.00 z 5 0
Konferencje - http://www.salekonferencyjne.pl
ID w katalogu 171
Tytuł Konferencje
Url http://www.salekonferencyjne.pl
Opis Hotel SPA Dom Zdrojowy w Jastarni i Hotel Europa w Lublinie oferują Państwu bardzo dobre warunki do organizacji konferencji, bankietów i szkoleń biznesowych. Proponujemy realizację seminariów w województwie pomorskim i lubelskim. Autorzy serwisu www.salekonferencyjne.pl będą wdzięczni za wszystkie krytyczne uwagi i pochlebne opinie.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Słowa kluczowe konferencje   sale konferencyjne   szkolenia   kongresy   baza   firm   w   Polsce   Warszawie   narada   wywiad   spotkanie   zebranie
Data Mar 1, 2008
Imię kontaktowe Konferencje
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
1. Płyty warstwowe "Królczyk"
  Strona www Firmy Królczyk produkującej płyty warstwowe. Jest to tzw płyta obornicka znajdująca swoje zastosowanie w obiektach wznoszonych w technologii lekkiej obudowy. W ofercie również obróbki blacharskie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane


2. 2 filar
  2 filar. Najlepsze fundusze emerytalne OFE - 2 filar ranking. Informacje, porady, analizy. Pomagamy wybrać najlepszy fundusz emerytalny. Losowanie do OFE - jaki wybrać fundusz emerytalny.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


3. Betterware
  Witryna przenosi nas w pełen pomysłów świat Betterware. Jest angielska firma specjalizująca się w dostarczaniu funkcjonalnych i pomysłowych rozwiązań dla domu i ogrodu. Oferta firmy to szereg artykułów ułatwiających codzienne obowiązki: gotowanie, sprzątanie, pracę w ogrodzie. Poprzez stronę możemy zapoznać się z najnowszym katalogiem produktów, ale przede wszystkim mam okazję zapisać się do klubu Betterware, który daje swoim członkom wiele możliwości. Korzystając z członkostwa w klubie możemy nabywać wszystkie produkty Betterware nawet o jedną trzecią taniej, zarabiać na resellingu produktów oraz budować własną sieć zaufanych sprzedawców, którzy pracują na wspólną premię, zmieniającą się w stały i pewny dochód.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. Studio graficzne Partner - Reklama Puławy
  Studio graficzne PARTNER jest oddziałem największej w Polsce sieci poligraficzno reklamowej Print Terminal. Działamy przede wszystkim na terenie Puław, Kurowa, Końskowoli, Ryk, Dęblina, Lublina, Kozienic, Zwolenia i Radomia ale dzięki otwarciu na technologie internetowe mamy możliwość obsługi klientów z całej Polski a nawet inwestorów zagranicznych.
Celem agencji jest promocja firm poprzez szeroką gamę usług oraz kompleksowe rozwiązania. Zajmujemy się zleceniem od narodzin pomysłu, poprzez projekt, wydruk/produkcję, a nawet transport - aż do montażu.
Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, instytucji małych i średnich oraz dużych przedsiębiorstw- jednym słowem do wszystkich, którzy chcą się wypromować. Stała współpraca z ponad 20 drukarniami, z których każda specjalizuje się w innym rodzaju druku/reklamy a także nowoczesny park maszyn jakim dysponujemy zapewnia klientom usługi na niespotykanym poziomie jakościowym, krótkie terminy realizacji oraz najkorzystniejszą cenę.
Dzięki otwarciu na nowe technologie, ciekawe, nowatorskie i nietypowe pomysły, które przełamują dotychczasowe spojrzenie na reklamę i nadają indywidualny charakter naszym produktom, Print Terminal staje się niezastąpionym PARTNEREM nawet dla najbardziej wymagającego klienta.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe


5. L4Studio
  Główny obszar zainteresowań firmy to opracowywanie kompletnych projektów aplikacji i serwisów internetowych oraz reklama on-line. Specjalizujemy sie w tworzeniu i realizacji efektywnej strategii działania firmy w sieci. Realizujemy następujące projekty:
Audyty istniejących rozwiązań
Opracowywanie koncepcji serwisów i usług online
Projektowanie funkcjonalne i graficzne
Identyfikacja wizualna
Opracowywanie strategii komunikacji produktu
Reklama on-line
Prezentacje multimedialne
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0