Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.salekonferencyjne.pl     Konferencje 0.00 z 5 0
Konferencje - http://www.salekonferencyjne.pl
ID w katalogu 171
Tytuł Konferencje
Url http://www.salekonferencyjne.pl
Opis Hotel SPA Dom Zdrojowy w Jastarni i Hotel Europa w Lublinie oferują Państwu bardzo dobre warunki do organizacji konferencji, bankietów i szkoleń biznesowych. Proponujemy realizację seminariów w województwie pomorskim i lubelskim. Autorzy serwisu www.salekonferencyjne.pl będą wdzięczni za wszystkie krytyczne uwagi i pochlebne opinie.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Słowa kluczowe konferencje   sale konferencyjne   szkolenia   kongresy   baza   firm   w   Polsce   Warszawie   narada   wywiad   spotkanie   zebranie
Data Mar 1, 2008
Imię kontaktowe Konferencje
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
1. Produkcja Wysokiej Jakości Płytek Drukowanych - Przystawki Do Telefonów
  Firma PCB Technology - nasza działalność to produkcja wysokiej jakości płytek drukowanych dla prototypów oraz produkcji mało seryjnych w dość krótkim czasie przy dobrej jakości wyrobu. Przedsiębiorstwo dysponuje najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


2. BROMAZ - przecinarki taśmowe BOMAR i piły taśmowe Lenox
  W dzisiejszych czasach przecinarki taśmowe mają zastosowania w niemal każdej firmie mającej do czynienia z obróbką metali. Są to wydajne maszyny do szybkiego i precyzyjnego cięci wyrobów metalowych. Firma BROMAZ specjalizuje się w sprzedaży oraz zapewnia pełen serwis i części zamienne do czeskich przecinarek taśmowych BOMAR. Przecinarki produkcji Bomaru od kilkunastu lat są obecne na naszym rynku i zdobyły opinię solidnych oraz niezawodnych maszyn.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. sklep instalacyjny
  Sklep internetowy oferujący produkty związane z techniką cieplną, instalacjami oraz łazienkami. W naszej ofercie wc, ceramika, baterie, kotły co
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


4. Horeca i stojaki
  Projektujemy i wykonujemy kompleksowe systemy ekspozycyjne do promowania produktów w punktach sprzedaży (POS – Point of Sales). Oferowane przez nas nowoczesne rozwiązania technologiczne i atrakcyjne projekty zyskują wysokie oceny – zarówno u Klientów, jak też wśród profesjonalistów z branży. Działania naszej firmy i nasza dobra współpraca z Klientami opierają się na silnych zasadach, które stosujemy zawsze i bez żadnych kompromisów, i które stanowią motto firmy ATS Display. Są to: profesjonalizm, innowacyjność, wiarygodność, terminowość i konsekwencja.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


5. Wózki widłowe Toyota
  Wózki widłowe firmy ADK to najlepszy wybór dla przedsiębiorstw. W ofercie znajdziemy wózki widłowe firm Toyota, Jungheinrich oraz Mitsubishi. Serwis oraz bogata oferta części, a także opon do wózków widłowych. Dostępny jest szereg wózków widłowych zarówno nowych i używanych. Atrakcyjne ceny. Obszerny magazyn cześć do wózków widłowych dostępnych na zamówienie klienta.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0