Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://whiteningireland.ie     Whitening Ireland 0.00 z 5 0
Whitening Ireland - http://whiteningireland.ie
ID w katalogu 17102
Tytuł Whitening Ireland
Url http://whiteningireland.ie
Opis Whitening Ireland zaprasza wszystkich zainteresowanych klientów na skuteczne wybielanie zębów do Irlandii. Wybielanie zębów (teeth whitening Dublin) realizowane jest na wysokim poziomie dla osób w różnym wieku. Stosowany jest wtedy niezwykle skuteczny żel wybielający (whitening gel), który sprawdza się w każdym przypadku. Laserowe wybielanie zębów (laser whitening) wykonywane jest przez wykwalifikowanych specjalistów, dlatego też efekty końcowe takich zabiegów medycznych są dla klientów zadowalające.
Grupa w katalogu Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
Słowa kluczowe whitening teeth Dublin   laser whitening Dublin   teeth whitening Dublin   teeth bleaching Dublin   tooth whitening Dublin   whitening gel   wybielanie zębów   laserowe wybielanie zębów
Data Jul 2, 2018
Imię kontaktowe Magdalena
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
1. Laryngolog
  Profesjonalne i nowoczesne metody leczenia schorzeń górnych dróg oddechowych. Laryngolog, doktor nauk medycznych Wojciech Kaniuk ma ponad 28 lat praktyki lekarskiej, wzbogacone o szereg krajowych i zagranicznych konferencji i szkoleń. Laryngolog pomoże Ci wyleczyć schorzenia, z którymi nie radzisz sobie od wielu lat!
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


2. ZŁOTA JESIEŃ domy opieki - woj.mazowieckie
  Prywatny Dom Opieki „Złota Jesień” w Jabłonnie oferuje kompleksową pomoc wszystkim osobom starszym, chorym i niepełnosprawnym, których stan zdrowia nie pozwala na samodzielne funkcjonowanie. Nasz dom nie ma żadnych barier architektonicznych, a zabudowa parterowa jest również udogodnieniem. Zapewniamy całodobową opiekę lekarską personelu medycznego, pielęgniarek i lekarzy, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy geriatrycznej. Organizujemy także przeróżnego rodzaju terapie zajęciowe i imprezy okolicznościowe. Więcej wiadomości zamieszczamy na naszej stronie internetowej.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


3. Szpital w Bydgoszczy
  Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty zabiegów i konsultacji oferowanych przez Szpital Łukasza w Bydgoszczy. Jest to nowoczesna placówka wyposażona w sprzęty wykorzystywane na szeroką skalę w krajach zachodnich. Dzięki pracy na owym sprzęcie możliwe jest przeprowadzanie nawet najbardziej wymagających operacji. Całość dopełnia wysokiej jakości kadra pracownicza. Kilkunastu specjalistów z różnych dziedzin czeka na kontakt, by Ci pomóc. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług Szpitala. Wysoka jakość leczenia i dobre warunki pobytowe gwarantowane.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


4. Psycholog we Wrocławiu
  Bardzo dużo osób bagatelizuje objawy z własną psychiką. Twierdzą, że do leczenia wymagane są tylko sprawy fizyczne. Nic bardziej mylnego. Działamy w tej branży już bardzo długo. Jesteśmy psychologami po studiach i z dużym doświadczeniem. Możemy stwierdzić, że większość bodźców chorobowych w naszym ciele łączy się z problemami psychologicznymi. W związku z tym, warto przekonać się do tego, że psychoterapeuta jest naprawdę ważną osobą w Państwa życiu. Każdy psycholog z doświadczeniem dobrze wie, że nie istnieje osoba, której nie można pomóc. I to jest właśnie myśl naszego gabinetu. Pomagamy każdej osobie, nie istotne, z jakim problemem do nas przybędzie. W końcu dobry psycholog nikogo nie zostawi w potrzebie. Każdy otrzyma odpowiednie wsparcie, bo mamy świadomość, jak trudno jest zmagać się z problemami psychologicznymi. Głównym naszym sposobem na leczenie jest psychoterapia behawioralna. Jest to metoda w stu procentach skuteczna, ze względu na ukierunkowanie na dotarcie do jądra problemu. W szybkim tempie dzięki tej metodzie rozwikłamy, z jakim kłopotem dana osoba się zmaga. Zostanie przez nas powstrzymana bulimia. Nie dopuścimy do tego, aby nasi podopieczni mieli zaburzenia jedzenia. Każdą bolączkę nasi eksperci postarają się pokonać.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


5. MED ORAL stomatologia zachowawcza
  Klinika Stomatologiczno - Medyczna Med-Oral w Rumi funkcjonuje na rynku medycznym od 1999 roku. Została złożona przez dr n. med. Lidię Janda - Wasiluk i angażuje dziś wielu uznanych stomatologów zachowawczych, implantologów, chirurgów szczękowo-twarzowych, ortodontów i protetyków. W ofercie usług odnaleźć można leczenie w zakresie: implantologii, protetyki, chirurgii szczękowej, endodoncji, ortodoncji, periodontologii,, rentgenodiagnostyki, jak też profilaktyki oraz stomatologii estetycznej. Ponadto Klinika świadczy usługi z zakresu medycyny estetycznej z użyciem toksyny botulinowej, chirurgii plastycznej i chirurgii ogólnej jednego dnia. Klinika jest czynna w godzinach 8.00 - 21.00 od poniedziałku do piątku. Umożliwia telefoniczną rezerwację wizyt, jak też udostępnia internetowy formularz kontaktowy. Więcej dokładnych informacji mogą Państwo odnaleźć na stronie internetowej.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0