Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.studiostyl.com/     Studio Tańca Styl - profesjonalna szkoła tańca i zespół taneczny 0.00 z 5 0
Studio Tańca Styl - profesjonalna szkoła tańca i zespół taneczny - http://www.studiostyl.com/
ID w katalogu 1716
Tytuł Studio Tańca Styl - profesjonalna szkoła tańca i zespół taneczny
Url http://www.studiostyl.com/
Opis Profesjonalna szkoła tańca oraz show taneczne, wychodzące na przeciw najbardziej wymagającym oczekiwaniom.

STUDIO TAŃCA STYL zajmuje się różnorodnymi formami ruchu: show dance, taniec klasyczny, towarzyski, charakterystyczny, jazz, modern, funky, break dance, hip-hop, akrobatyka i inne. W skład zespołu wchodzą tancerze i choreografowie o dużym dorobku artystycznym i pedagogicznym.

STUDIO TAŃCA STYL współpracuje ze znanymi firmami w kraju i poza jego granicami, organizując, współorganizując lub uczestnicząc w różnego rodzaju spektaklach, projektach, przedsięwzięciach oraz eventach, z zakresu tańca, teatru, muzyki i sztuk wizualnych.
Grupa w katalogu Kultura i sztuka
Hobby i rozrywka > Rozrywka
Słowa kluczowe taniec   rozrywka   rekreacja   grupy taneczne   zespół taneczny   kursy   szkoła tańca   organizacja imprez   show   pokazy   szkolenia   warsztaty   choreografia   nauka tańca   kursy   pierwszy taniec   lekcje dla narzeczonych   indywidualne lekcje tańca dla par   lekcj
Data Mar 24, 2009
Imię kontaktowe Iwona
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Kultura i sztuka
1. Anita Bloch - ceramika artystyczna
  Portfolio pracowni ceramiki artystycznej zajmującej się projektowaniem i wykonawstwem szerokiego wachlarza przedmiotów ceramicznych począwszy od biżuterii poprzez ozdoby dekoracyjne po ceramiczne elementy wykończenia wnętrz takich jak dekory, zegary, świeczniki, naczynia itp. Ich indywidualny styl determinowany jest jednostkowym charakterem projektów przez co zyskują one walor oryginalności i niepowtarzalności wzornictwa. Strona zawiera galerie przykładowych prac, kontakt, ofertę.
Katalog:   Kultura i sztuka


2. Systemy stabilizacji steadicam
  Wiele osób marzy o tym, by robić filmy amatorskie, które jednakże będą bardzo dobre pod względem jakościowym. Są organizacje, jakie gromadzą takich właśnie zapaleńców. Tam zezwala się pożyczyć sprzęt, który daje możliwość fachowego filmowania. Sprzętu koniecznego do kręcenia filmu jest sporo, a jednym z ważniejszych jest kamera. Jeśli operator kamery porusza się za sceną, w większości wypadków wykorzystywane są dodatkowe Systemy stabilizacji steadicam. Znawcy tematu dobrze wiedzą, o co w tym chodzi. Jest to specjalne urządzenie, które zakłada na siebie operator kamery. Dzięki niemu ruchy samego operatora pozostają zniwelowane i kamera lekko podąża za ujęciem. Używane są dodatkowo systemy stabilizacji glidecam, które dodatkowo spełniają tego typu funkcję.
Katalog:   Kultura i sztuka


3. Szkoła Tańca w Poznaniu - ArtOfMove.pl
  Szkoła tańca Poznań ArtofMove.pl to jedna z największych i najbardziej prężnych szkół tańca w Poznaniu. Działa już od 2008 roku i w tym okresie, przez jej sale przewinęło się wiele osób spragnionych rozwijania swych pasji tanecznych.

Szkoła ArtofMove charakteryzuje się dużą ilością uczonych technik tanecznych takich jak: taniec towarzyski, bachata, kizomba, salsa cubana, salsa liniowa, zouk, samba, semba, modern jazz, lyrical jazz, dancehall, twerk i inne.

W szkole tańca Artofmove, możesz uczęszczać na zajęcia indywidulane albo grupowe, w parach lub solo. Możesz również skorzystać z cyklicznych warsztatów tanecznych, organizowanych przez szkołę, na które zapraszani są instruktorzy z Polski i bardzo częst z zagranicy. Wiele zajęć i warsztatów to zajęcia unikalne, których nie znajdziesz w innych szkołach.

Szkoła tańca Artofmove dysponuje trzema dużymi salami do nauki, w dwóch dogodnych lokalizacjach w Poznaniu.

O jakości zajęć prowadzonych w szkole tańca Artofmove, świadczy duża liczba wyszkolonych instruktorów i pasjonatów, wielu popularnych technik tanecznych.

Zapraszamy serdecznie na zajęcia
Katalog:   Kultura i sztuka
Regiony , miasta > Wielkopolskie


4. Obrazy nowoczesne
  Serwis należący do przedsiębiorstwa z Żerkowa, trudniącego się sprzedażą obrazów. Wszystkie obrazy oferowane przez firmę są ręcznie malowane na płótnie bawełnianym odznaczającym się wysoką jakością splotu bądź na płycie MDF. Istnieje możliwość zamówienia odpowiednich obrazów, wybranych pod kątem ogólnej tematyki, kolorystyki, sposobu kompozycji, rozmiarów oraz ilości części. Dodatkowo, firma oferuje również sprzedaż przez Allegro.pl Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Katalog:   Kultura i sztuka


5. Fotografia ślubna Nowy Tomyśl
  Studio Artystycznej Fotografii Ślubnej. Oferujemy niekonwencjonalny reportaż ślubny. Fotografia ślubna Nowy Tomyśl. Pełen profesjonalizm, lata doświadczeń
Katalog:   Kultura i sztuka
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0