Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.btm-eurolinx.pl/    
BTM EUROLINX - OGRODY ZIMOWE
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
BTM EUROLINX - OGRODY ZIMOWE - http://www.btm-eurolinx.pl/
ID w katalogu 17195
Tytuł BTM EUROLINX - OGRODY ZIMOWE
Url http://www.btm-eurolinx.pl/
Opis Jestesmy producentami eleganckich ogrodow zimowych.Najlepsi fachowcy firmy BTM-Eurolinx wykonaja dla Ciebie niepowtarzalny ogrod zimowy Ogrody zimowe aluminiowe są nie tylko piękne, ale i praktyczne. Zabudowany taras działa jak bufor cieplny: zimą magazynuje ciepło, latem z kolei chroni przed nadmiernym nagrzewaniem pomieszczeń .Jako uznany producent ogrodów zimowych dokładamy wszelkich starań, aby oranżeria była wpisana w otoczenie i architekturę Państwa domu. Dzięki naszej realizacji zyskacie oryginalne miejsce do wypoczynku, przyjmowania gości i cieszenia się egzotycznymi gatunkami roślin o każdej porze roku.Serdecznie zapraszamy do zapoznania sie z oferta.
Grupa w katalogu Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
Słowa kluczowe ogrody zimowe
Data Sep 4, 2018
Imię kontaktowe Tomasz Zelechowski
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
1. Odśnieżanie dachów
  Usługi świadczone przez firmę Multi-Projekt z Warszawy obejmują prace związane z likwidacją śniegu z dachów budynków oraz z usuwaniem nawisów i niebezpiecznych sopli. Dodatkowo oferowane jest odśnieżanie parkingów, ulic, boisk oraz posypywanie śniegu solą i innymi minerałami przyspieszającymi jego rozpuszczenie, a także piaskiem, który zmniejszy ryzyko poślizgu na śniegu. Opisywana firma oferuje również usługi transportu śniegu usuniętego z dróg.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane


2. Torf - Lublin
  GRAN to firma handlowo-usługowa z Lublina, która działalność na rynku prowadzi już od 2000 roku. Oferujemy szeroki wachlarz usług świadczonych koparko-ładowarkami oraz samochodami dostawczymi. Wykonujemy wszelkiego typu wykopy, niwelację i rekultywację terenu, obsypywanie fundamentów, wymianę gruntu, hałdowanie, skarpowanie oraz korytowanie. Zajmujemy się także wyburzeniami i rozbiórką budynków, wywozem gruzu. Kolejną częścią naszej oferty jest transport samowyładowczy posiadamy samochody czteroosiowe z bocznymi wysypami. Prowadzimy sprzedaż piasku, gruzu, żwiru, torfu, ziemi ogrodowej. Nasze usługi świadczymy na terenie woj. lubelskiego.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane


3. Nowe inwestycje
  Jeśli jest producentem lub dystrybutorem materiałów budowlanych i poszukujesz nowych inwestycji aby móc nawiązać kontakt z wykonawcami, to dobrze trafiłeś. Info Inwest jest miejscem w którym znajdziecie Państwo opisane nowe inwestycje, zarówno inwestycje budowlane, jak i inwestycje planowane. Za naszą pomocą szybko nawiążecie współpracę z inwestorami, architektami oraz innymi przedsiębiorstwami zajmującymi się inwestycjami. Zapraszamy na naszą firmową stronę.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane


4. Prace Wysokościowe
  Firma Linarem specjalizującej się w pracach wysokościowych, wykonywanych z zastosowaniem technik linowych w miejscach trudno dostępnych. Kadrę firmy tworzą wykwalifikowani technicy. Szeroka gama oferowanych usług oraz specjalistyczny sprzęt i narzędzia sprawiają, że jesteśmy w stanie podjąć się każdego zlecenia w obrębie prac na wysokości oraz prac dekarskich. Dostęp na obiekt technikami linowymi pozwala na znaczne zredukowanie kosztów przedsięwzięcia. Usługi wysokościowe, odstraszanie ptaków, kolce na gołębie, siatki przeciw ptakom, montaż reklam, odśnieżanie dachów, remonty dachów, montaż zabezpieczeń przed upadkiem,
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane


5. Bmbserwis.eu
  Wynajem, sprzedaż oraz naprawa sprzętu budowlanego stanowią przedmiot działalności przedsiębiorstwa BMB Serwis. Firma posiada wieloletnie doświadczenie, dysponuje odpowiednim zapleczem technicznym oraz prowadzi współpracę z producentami oraz dostawcami najlepszych maszyn i urządzeń wykorzystywanych szeroko w budownictwie. Zasięgiem swojego działania firma obejmuje Warszawę i okolice. Więcej informacji na naszej stronie internetowej pod adresem http://bmbserwis.eu
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0