Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.taniesmycze.pl     smycze 0.00 z 5 0
smycze - http://www.taniesmycze.pl
ID w katalogu 1721
Tytuł smycze
Url http://www.taniesmycze.pl
Opis Smycz termotransfer - najbardziej popularna. Charakteryzuje się bardzo dobrym odwzorowaniem szczegółów, ponieważ nadruk wykonywany jest na papierze a następnie transferowany w tasiemkę. Nadruk wykonany tą metodą charakteryzuje się również bardzo wysoką trwałością. Smycz sitodrukowa - tzw. metoda bezpośrednia. Farba plastizolowa nanoszona jest na tasiemkę a następnie wygrzewana w wysokiej temperaturze. Smycze wykonane tą metodą charakteryzują się dużą trwałością nadruku oraz wrażeniem wypukłości.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Słowa kluczowe smycze   artykuły reklamowe   tanie smycze
Data Mar 25, 2009
Imię kontaktowe sdvsd
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
1. Wydarzenia ze świata
  Portal z najświeższymi informacjami ze świata i z kraju, prezentujemy najważniejsze wydarzenia, mające wpływ na Twoje życie, dzięki nam nic nie umknie Twojej uwadze, komentujemy spotkania sportowe, wydarzenia kulturalne i okolicznościowe. W serwisie również porady dla małych i średnich firm, jak założyć firmę, jak prowadzić firmę, pomysły na biznes, wiadomości podatkowe i biznesowe.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


2. maney
  Centrum finansowe Maney - produkty i usługi finansowe. Kredyty mieszkaniowe, refinansowe, konsolidacyjne, gotówkowe, samochodowe, konta bankowe, pożyczki hipoteczne, społecznościowe, fundusze inwestycyjne, lokaty strukturyzowane, obligacje, ubezpieczenia na życie, majątkowe, komunikacyjne, turystyczne, leasing, karty kredytowe
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


3. Etykiety
  MiM Poznań - etykiety samoprzylepne na roli i arkuszach z nadrukiem i bez nadruku; etykiety do kodów kreskowych i wag, rolki kasowe i taśmy do metkownic; metkownice, aplikatory, drukarki, materiały eksploatacyjne.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


4. Jeden tydzień
  Pierwszy taki sklep w Polsce, który oferuje jeden produkt przez jeden tydzień. Produkty są najwyższej jakości oraz po najlepszych cenach ponieważ jesteśmy bezpośrednim importerem.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


5. koc, koce, ręcznik, szlafrok, szlafroki, pościel
  Niepowtarzalne pościele, koce, ręczniki, szlafroki, poduszki, komplety do kuchni, komplety do sauny, komplety dywaników łazienkowych, benetton, linia pościeli kristal. To wszystko w Exclusive Touch. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego z pościelą i akcesoriami. Oferujemy również komplety łazienkowe i do sypialni. Nasze produkty to wysoka jakość i dobra cena. Sprawdź naszą stronę www.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Dom, mieszkanie , ogród > Wyposażenie wnętrz
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0