Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.taniesmycze.pl     smycze 0.00 z 5 0
smycze - http://www.taniesmycze.pl
ID w katalogu 1721
Tytuł smycze
Url http://www.taniesmycze.pl
Opis Smycz termotransfer - najbardziej popularna. Charakteryzuje się bardzo dobrym odwzorowaniem szczegółów, ponieważ nadruk wykonywany jest na papierze a następnie transferowany w tasiemkę. Nadruk wykonany tą metodą charakteryzuje się również bardzo wysoką trwałością. Smycz sitodrukowa - tzw. metoda bezpośrednia. Farba plastizolowa nanoszona jest na tasiemkę a następnie wygrzewana w wysokiej temperaturze. Smycze wykonane tą metodą charakteryzują się dużą trwałością nadruku oraz wrażeniem wypukłości.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Słowa kluczowe smycze   artykuły reklamowe   tanie smycze
Data Mar 25, 2009
Imię kontaktowe sdvsd
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
1. Agencja pr
  Strona firmy CORE PR, której funkcjonowanie bazuje na wprowadzaniu strategii komunikacyjnych. Nasza agencja pr nastawiona jest przede wszystkim na jak najbliższą kooperację z klientem, uzyskiwanąnieprzerwanym, dokładnym konsultacjom. Zapraszamy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


2. Opakowania z tworzyw sztucznych, opakowania plastikowe
  Opakowania z tworzyw sztucznych są tak powszechne, że trudno ich nie zauważyć. Coraz więcej produktów pakujemy właśnie w ten sposób. Nie tylko żywność, ale także sprzęt elektroniczny, zabawki, ubrania i wiele innych. Opakowania z PP mogą być przetwarzane kilkanaście razy, dlatego są przyjazne dla środowiska. Wszystkiego o opakowaniach dowiesz się na stronie producenta. Zapraszamy. Rosiński i S-ka S.A. Zakład Produkcji Opakowań odnosi wiele sukcesów zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym. Nasze produkty: opakowania z tworzyw sztucznych, nasadki, butelki, opakowania z PP cieszą się niezmiennym powodzeniem. Jesteśmy z Państwem już od 1981 roku. Zapraszamy na stronę.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


3. Ceny
  Platforma internetowa B2B i B2C, przedstawiająca bezpłatne zapytania ofertowe osób prywatnych i firm. Wystarczy złożyć zapytanie ofertowe, aby dotrzeć do większości firm w Polsce w kilka chwil. Serwis skierowany do wszystkich tych, którzy poszukują atrakcyjnych ofert kupna.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


4. Zaklad Maszyn Kablowych ZAMAK Sp Z o.o.
  Przedsiębiorstwo Zamak ze Skawiny oferuje szeroką gamę usług związanych z obróbką metali, produkcją i remontem maszyn i urządzeń. W ofercie między innymi: usługi frezarskie, usługi spawalnicze, usługi ślusarskie, obróbka skrawaniem, szlifowanie cylindrów, usługi tokarskie, szlifowanie płaszczyzn, układy plastryfikujące. Produkcja wytłaczarek, wytłaczarek dwuślimakowych, wtryskarek, kompensatorów, granulatorów, linii produkcyjnych i innych maszyn przemysłowych. Dysponujemy własnym biurem konstrukcyjnym.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Regiony , miasta


5. Stojaki na ulotki
  Jeśli poszukujesz stojaków które pomogą Ci zwiększyć sprzedaż swoich towarów dobrze trafiłeś. Firma Promation posiada gamę różnorodnych stojaków reklamowych przeznaczonych do ekspozycji praktycznie każdego asortymentu. Dzięki nim w sposób wystarczająco widoczny dotrzecie do swoich potencjalnych klientów. Każdy stojak z naszej firmy jest inny, posiada unikatowe cechy które pomagają w zwiększaniu sprzedaży. W przypadku braku konkretnego modelu, możliwa jest realizacja produktu pod indywidualne zamówienie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Dom, mieszkanie , ogród > Wyposażenie wnętrz
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0