Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://eko-akustyka.pl     Eko-Akustyka 0.00 z 5 0
Eko-Akustyka - http://eko-akustyka.pl
ID w katalogu 17211
Tytuł Eko-Akustyka
Url http://eko-akustyka.pl
Opis Czym jest akustyka? Fachowo mówiąc jest to dział fizyki oraz techniki, który zajmuje się zjawiskami dotyczącymi powstawia oraz oddziaływania fal akustycznych. Można je zbadać. Analiza akustyczna pozwala na poznanie źródeł hałasu. Wtedy też można zaprojektować całą procedurę mającą na celu zapobiegnięcie zbyt wysokim dźwiękom panującym w okolicy. Dlatego analiza akustyczna jest pierwszym krokiem na drodze zwalczania tego zjawiska, jakim jest hałas.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe pomiary hałasu   pomiary akustyczne   analiza akustyczna   akustyka   analiza hałasu
Data Sep 13, 2018
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. Usługi hydrauliczne, hydraulik - Warszawa
  Firma INST-BUD wykonuje kompleksowe usługi hydrauliczne. Od usuwania drobnych awarii i montaży urządzeń sanitarnych (kabiny, umywalki, bidety itd.), po pełny montaż instalacji centralnego ogrzewania czy też instalacji wodno kanalizacyjnych. Obsługujemy teren Warszawy i okolic (do 40 km od granicy miasta). Na naszej stronie znajdą Państwo szczegółową ofertę, nasz cennik usług hydraulicznych, galerię realizacji z przykładowymi pracami wykonanymi przez naszą firmę, a także niezbędne dane kontaktowe. Zapraszamy!
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane


2. PUCH instalacje chłodnicze - Łódź
  Firma Usług Handlowych PUCH z siedzibą w Łodzi to podmiot gospodarczy specjalizujący się w urządzeniach chłodniczych, klimatyzatorach oraz systemach klimatyzacyjnych. Firma PUCH oferuje klientom profesjonalne doradztwo, planowanie danych systemów i ich montaż. Gwarantuje także klientom serwis urządzeń. Firma PUCH ma certyfikaty oraz wyróżnienia od różnych producentów urządzeń w tej dziedzinie. Dlatego też, decydując się na usługodawcę - firmę PUCH klienci zyskują profesjonalnego oraz rzetelnego wykonawcę. Usługi świadczone przez prezentowaną firmę wykonywane są w wielu gałęziach przemysłu spożywczego a także w budownictwie. Więcej informacji na stronie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. zaopatrzenie ortopedyczne i rehabilitacyjne
  ORTOFACH jest pracownią medyczną wykonującą sprzęt ortopedyczny i rehabilitacyjny dla dzieci i dorosłych. Dla osób niepełnosprawnych wykonujemy protezy kończyn dolnych (C-LEG) i górnych, aparaty ortopedyczne (reciprokalny RGO) ,pionizatory oraz siedziska.Pobieramy miary na różnego rodzaju wózki inwalidzkie i elektryczne : pokojowe, terenowe, skutery. Posiadamy stabilizatory( na stawy skokowe, kolanowe , biodrowe) , gorsety, pasy na kręgosłup, szyny odwodzące barku, prostotrzymacze, temblaki, wkładki ortopedyczne, skarpety, materace i poduszki przeciwodleżynowe, łóżka rehabilitacyjne, kule, laski, chodziki i balkoniki, kosmetyki do pielęgnacji kikutów i pończochy kikutowe oraz poręcze i uchwyty toaletowe.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Regiony , miasta > Zachodniopomorskie


4. Oferta BIP – prosta i przyjazna na etapie wdrożenia, jak i użytkowania. E-line zaprasza.
  Tworzenie od podstaw skomplikowanego, wydajnego systemu do zarządzania BIP w przedsiębiorstwie wiąże się z ogromnymi nakładami zarówno czasu jak i pracy. Stąd najlepiej zdać się na nas! Ważną kwestią przy tego typu systemach internetowych jest komfort ich użytkowania, nie tylko przez redaktorów czy użytkowników, ale każdą ze stron korzystających z tychże rozwiązań, dlatego stale pracujemy na poszerzaniem możliwości naszych systemów i ich udoskonalaniem. Solidność firmy podkreśla jej ponad 10-letnia działalność na rodzimym rynku.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Internet


5. CZYSTE KSIĘGI - Biuro Rachunkowe w Warszawie
  Biuro rachunkowe Czyste Księgi ma swoją siedzibę w Warszawie. Świadczy pełny zakres usług księgowych, w tym obsługę kadrowo-płacową, prowadzenie księgi przychodów i wszelkie rozliczenia podatkowe. Specjalizuje się w wszechstronnej obsłudze księgowej oraz prowadzeniu rocznych sprawozdań finansowych dla małych i średnich przedsiębiorstw. Dzięki angażowaniu kompetentnych księgowych z wieloletnim doświadczeniem, jest w stanie odpowiedzialnie i punktualnie zrealizować każdą z prac. Zapewnia także konkurencyjne ceny z możliwością ich negocjacji w zależności od charakteru realizowanych usług. Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się więcej o obszarze działalności biura, zajrzyj na stronę.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0