Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://eko-akustyka.pl     Eko-Akustyka 0.00 z 5 0
Eko-Akustyka - http://eko-akustyka.pl
ID w katalogu 17211
Tytuł Eko-Akustyka
Url http://eko-akustyka.pl
Opis Czym jest akustyka? Fachowo mówiąc jest to dział fizyki oraz techniki, który zajmuje się zjawiskami dotyczącymi powstawia oraz oddziaływania fal akustycznych. Można je zbadać. Analiza akustyczna pozwala na poznanie źródeł hałasu. Wtedy też można zaprojektować całą procedurę mającą na celu zapobiegnięcie zbyt wysokim dźwiękom panującym w okolicy. Dlatego analiza akustyczna jest pierwszym krokiem na drodze zwalczania tego zjawiska, jakim jest hałas.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe pomiary hałasu   pomiary akustyczne   analiza akustyczna   akustyka   analiza hałasu
Data Sep 13, 2018
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. Tłumacz przysięgły języka angielskiego w Warszawie
  Wszystkie wykonywane w ramach współpracy z Mellow Group sp. z o.o. tłumaczenia przechodzą dokładną i wielostopniową weryfikację, aby zapewnić klientom usługi najwyższej jakości i w pełni poprawne, profesjonalne tłumaczenia. Współpracujemy z doświadczonymi tłumaczami i native speakerami. Zajmujemy się tłumaczeniami zwykłymi, przysięgłymi i specjalistycznymi z niemal każdej dziedziny. W celu uzyskania szczegółowych informacji, prosimy o kontakt oraz zapoznanie się z naszą stroną.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. Wynajem samochodów dostawczych Poznań
  Serwis firmy z branży transportowej, której dodatkową działalność stanowi wynajem samochodów dostawczych Poznań. Zapewniamy Państwu tylko sprawdzone i bezawaryjne pod każdym względem samochody, dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Zapraszamy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. Odśnieżanie dachów w Warszawie
  Biznesowa witryna internetowa mazowieckiej organizacji Luczyk Trader. Przedsiębiorstwo trudni się różnorodnymi usługami w zakresie odśnieżania i usuwania lodu. Nasze główne zalety to: młoda załoga, nowiusieńki sprzęt oraz drobiazgowość naszych działań. Zapewniamy wysoką jakość pełnionych przez naszych pracowników usług i zadań. Proponujemy jedne z najbardzeij atrakcyjnych stawek na terenie całego województwa mazowieckiego. Gorąco zachęcamy do odwiedzin naszej witryny oraz korzystania z usług naszej firmy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Dom, mieszkanie , ogród > Projektowanie ogrodów


4. Villana
  Zapraszamy do zapoznania się z propozycją apartamentów na Villana Apartamenty w Aninie. Nasza propozycja dotyczy Villana Apartamentów w Aninie – kameralnego osiedla składającego się z dwóch 8-rodzinnych budynków otoczonych starymi drzewami. Jesteśmy doświadczeni w swym fachu, dlatego można na nas polegać. Nasze ekskluzywne apartamenty wyposażone są w windy od poziomu garaży podziemnych oraz autonomiczne systemy grzewcze. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony www. gdzie znajdą Państwo wizualizację budowanego przez nas osiedla.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości


5. Betoniarnia Ochmann
  Firma nasza istnieje od 1994 roku. Od początku naszej działalności specjalizujemy się w produkowaniu i dostarczaniu betonów:

* zwykłego,
* mostowo-drogowego,
* hydrotechnicznego,
* posadzkowego,
* wodoszczelnego,
* fibrobetonu.

Przyjmujemy zamówienia specjalne na roboty ziemne, fundamentowe, posadzkowe oraz sprzedaż kruszyw. Transport kruszyw odbywa się naczepami o pojemności od 15 m3. Posiadamy również koparki i koparko-ładowarki.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0