Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://eko-akustyka.pl     Eko-Akustyka 0.00 z 5 0
Eko-Akustyka - http://eko-akustyka.pl
ID w katalogu 17211
Tytuł Eko-Akustyka
Url http://eko-akustyka.pl
Opis Czym jest akustyka? Fachowo mówiąc jest to dział fizyki oraz techniki, który zajmuje się zjawiskami dotyczącymi powstawia oraz oddziaływania fal akustycznych. Można je zbadać. Analiza akustyczna pozwala na poznanie źródeł hałasu. Wtedy też można zaprojektować całą procedurę mającą na celu zapobiegnięcie zbyt wysokim dźwiękom panującym w okolicy. Dlatego analiza akustyczna jest pierwszym krokiem na drodze zwalczania tego zjawiska, jakim jest hałas.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe pomiary hałasu   pomiary akustyczne   analiza akustyczna   akustyka   analiza hałasu
Data Sep 13, 2018
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. Organizacja ślubów - Warszawa
  Nasza firma podejmuje się kompleksowej organizacji ślubów, wieczorów kawalerskich i panieńskich, a także innych przyjęć okolicznościowych. Jesteśmy w stanie przygotować wszystkie etapy ślubu. Chętnie dopasujemy się do nietypowych życzeń klientów lub przedstawimy wiele kreatywnych pomysłów. Obsługujemy klientów praktycznie w całym kraju, a także często poza granicami. Nasi koordynatorzy ślubów to ludzie z doświadczeniem oraz bogatą wiedzą. Na witrynie zapoznacie się Państwo ostatecznie z blogiem dotyczącym zarządzania ślubem.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. Contact Center AZSoft
  AZSoft S.A. – Contact Center świadczy wysokiej jakości usługi marketingu bezpośredniego. Prowadzi zewnętrzne biura obsługi Klienta, działy sprzedaży i marketingu dla liderów wielu branż. Outsourcing wyżej wymienionych usług jest skutecznym narzędziem dla firm, zmniejsza koszty utrzymania działu a równocześnie daje możliwość elastycznego dostosowywania się firmy do potrzeb i sezonowości oferowanych produktów i usług.
AZSoft S.A. proponuje Państwu w pełni profesjonalną obsługę w zakresie szeroko rozumianego marketingu bezpośredniego - telemarketingu. Naszą dewizą jest: Krótkie połączenie, zamiast długiej drogi do klienta. Zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług, terminowe realizacje projektów, skuteczność i efektywność działań marketingowych.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. Siatki rusztowaniowe i osłony
  Techno-tex zajmuje się wykonywaniem nadruków reklamowych na siatkach osłonowych na rusztowania oraz na pełnych osłonach rusztowaniowych.
Składamy Państwu ofertę zakupu bardzo wysokiej jakości siatek oraz osłon wraz z wykonaną na nich reklamą Państwa firmy. Naszym atutem jest wysoka jakość oferowanych wyrobów, terminowość, rzetelność oraz stosowanie farb
o wysokiej przyczepności, gwarantujących Państwu trwałość nadruku odpowiadającą żywotności samej siatki.Jest to wyjątkowo ciekawa, skuteczna, a jednocześnie stosunkowo tania forma reklamy, nie tylko dla firm z branży budowlanej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. LaserCare w Warszawie
  Laser Care funkcjonuje na rynku jako salon specjalizujący się w zakresie oferowania zabiegów wpływających na poprawę wyglądu ciała. Salon znajdujący się w Warszawie przyjmuje kobiety i mężczyzn. Wszystkim proponuje te same zabiegi, a mianowicie: depilacja laserowa, kriolipolizacja, karboksyterapia, a także mezoterapia igłowa. Wszystkie wykonywane są z wykorzystaniem specjalistycznych urządzeń i narzędzi. Nasze usługi oferowane w sposób niezwykle profesjonalny.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. ZAMBET beton towarowy - podkarpackie
  Doceniana przez wielu klientów fabryka betonu to Zambet, który ma swoją siedzibę w Odrzykoniu. Dzięki kilku zakładom produkcyjnym jesteśmy w stanie zaopatrywać klientów z całego województwa podkarpackiego. Oferujemy beton towarowy, hydrotechniczny, posadzkowy oraz używany w budownictwie inżynieryjnym. Nasz asortyment obejmuje też jastrychy i zaprawy betonowe. Zapewniamy najwyższą jakość wszelkich produktów. Beton, który produkujemy, powstał w zgodzie z normami zawiera kruszywo, spoiwo i inne domieszki. Nadaje się do budowy budynków jedno- i wielorodzinnych. Po zapoznanie się ze szczegółami serdecznie zapraszamy na naszą witrynę internetową.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0