Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://psihotelmorris.pl    
Opieka nad psem w Warszawie - Psihotelmorris
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Opieka nad psem w Warszawie - Psihotelmorris - http://psihotelmorris.pl
ID w katalogu 17288
Tytuł Opieka nad psem w Warszawie - Psihotelmorris
Url http://psihotelmorris.pl
Opis Nasz hotel działa w granicach Warszawy w miejscowości Choszczówka, gdzie naszym klientom jesteśmy w stanie zapewnić doskonałe warunki dla psów. W naszym hotelu Psi Hotel Morris opieka nad psami jest realizowana w sposób profesjonalny, co wynika z zapewniania opieki psom z wykorzystaniem odpowiednich boksów, które są umieszczone w klimatyzowanych pomieszczeniach. Oferowana jest również w naszym hotelu odpowiednia pielęgnacja psów warszawa. Gwarantujemy również stały nadzór nad hotelem ze strony weterynarza.
Grupa w katalogu Hobby i rozrywka > Zwierzęta
Słowa kluczowe opieka dla psa   domowy hotel dla psów   pielęgnacja psów warszawa   opieka nad psami   psi hotel
Data Nov 5, 2018
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Hobby i rozrywka > Zwierzęta
1. WetMarysin - Weterynarz w Warszawie
  Warszawska przychodnia weterynaryjna Marysin oferuje właścicielom kotów, psów, czy też innych małych zwierząt profesjonalne usługi weterynaryjne. W ofercie dostępne są zabiegi chirurgiczne, ortopedia, onkologia, interna, kardiologia, stomatologia, czy też badania obrazowe oraz anestezjologia. Placówka posiada nowoczesne wyposażenie, dysponuje też własnym laboratorium, salą operacyjną oraz pomieszczeniem do pielęgnacji zwierząt. Zachęcamy odwiedzenia naszej strony www!
Katalog:   Hobby i rozrywka > Zwierzęta


2. Pasze dla koni Holzner
  Pasze HOLZNER to szeroki wachlarz produktów. Znajdą tu Państwo paszę dla każdego konia. Zarówno dla koni rekreacyjnych ( spokój i zrównoważenie) i hodowlanych (zdrowie i płodność), jak również dla źrebaków i kucyków. Niemiecka jakość zapewni bardzo dobry wygląd i energię koni pokazowych ( np. Arabów), super wyniki koni sportowych, niepowtarzalny ruch koni ujeżdżeniowych oraz odwagę i wytrzymałość koni biorących udział w konkurencji WKKW

Paszami HOLZNER karmi najlepsza niemiecka zawodniczka i trenerka dyscypliny ujeżdżenia Ulla Salzgeber, o której możesz więcej się dowiedzieć na stronie www.ullasalzgeber.de
Katalog:   Hobby i rozrywka > Zwierzęta
Hobby i rozrywka


3. BIOMEDLEK Dobry weterynarz w Gorzowie Wielkopolskim
  Jesteśmy żywymi pasjonatami zwierząt i w sposób fachowy zajmujemy się ich diagnostyką oraz leczeniem. Biomedlek z Gorzowa Wielkopolskiego to profesjonalna, doskonale wyposażona oraz znana i ceniona przychodnia weterynaryjna. W naszym gabinecie weterynaryjnym trudnimy się leczeniem chorób wewnętrznych oraz zakaźnych, wykonywaniem badań diagnostycznych i laboratoryjnych, a dodatkowo zabiegów pielęgnacyjnych. Trudnimy się położnictwem, chirurgią, okulistyką, a także stomatologią. Zapraszamy właścicieli zwierząt towarzyszących, ptactwa i zwierząt futerkowych. Każdego dnia pracy dokładamy wszelakich starań, aby podołać oczekiwaniom. Więcej na witrynie.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Zwierzęta


4. JAROSŁAW A.BANDURA badanie usg dla zwierząt w Gdyni
  Opisujemy całodobową przychodnię Chylonia, która zaistniała w 1995 roku. Gabinet mieści się w Gdyni-Chyloni. Realizuje kompleksowe usługi weterynaryjne. Dba o dobrą kondycję i zdrowie zwierząt. Posiada nowoczesny sprzęt, wyposażenie. Zatrudnia doświadczonych lekarzy, jacy profesjonalnie opiekują się zwierzętami. Oferta przychodni obejmuje szczepienia psów oraz kotów oraz chipowanie zwierząt. Ponadto realizowane jest odrobaczanie, zwalczanie pasożytów. Sprzedawane są artykuły dla zwierząt takie jak karmy gotowe, preparaty witaminowe, odżywki, suplementy i szampony lecznicze. Dane szczegółowe podane zostały na stronie internetowej.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Zwierzęta


5. biuro księgowe Warszawa
  Profesjonalizm jest podstawową zasadą działania naszej firmy.

Podejmując się wykonywania w imieniu Klienta obowiązków z zakresu rachunkowości i podatków, mamy świadomość zaufania, jakie zostaje nam powierzone. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by poziom merytoryczny naszych usług był jak najwyższy, a sposób współpracy z Klientem zapewniał satysfakcję i bezpieczeństwo.

Zapewniamy elastyczność współpracy. Proponujemy prowadzenie ksiąg rachunkowych w naszym biurze lub w siedzibie Klienta.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Zwierzęta
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0