Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.awalum.com    
Darmowe programy do obs?ugi grafiki, multimedi? baz danych
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Darmowe programy do obs?ugi grafiki, multimedi? baz danych - http://www.awalum.com
ID w katalogu 1729
Tytuł Darmowe programy do obs?ugi grafiki, multimedi? baz danych
Url http://www.awalum.com
Opis Strona prezentuje zbiór programów autora do ewentualnego wykorzystania. Powyższe programy , ukierunkowane

przeważnie na obsługę multimediów, grafiki, baz danych oraz szyfrowania informacji, można wykorzystywać i

rozpowszechniać bez żadnych ograniczeń.
Grupa w katalogu Portale komputerowe > Oprogramowanie
Internet > Katalogi stron internetowych
Słowa kluczowe odtwarzanie   wideo   grafika   kodowanie   szyfrowanie   audio   baza   dane   ikony   edytor   database   adres   zapis DVD   zapis wideo   notes   kalendarz   katalog   seans   identyfikator   biorytm   album   przepustka   ulotka   dokument   RTF   PDF   obraz   totek   lotto   numerek   losowani
Data Mar 25, 2009
Imię kontaktowe Andrzej
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Portale komputerowe > Oprogramowanie
1. Najpopularniejsze programy do pobrania - Gadu Gadu, Bearshare, Winamp, Avast - Softpage.pl
  Softpage.pl - to najpopularniejsze programy do pobrania (Gadu Gadu, Bearshare, Daemon Tools, Winamp, Avast) - Zapraszamy!
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie
Portale komputerowe > Ogólnie o informatyce


2. Podsłuch telefonu - spyphone-android.pl
  Udostępniamy oprogramowanie szpiegowskie na telefony z systemem Android. Umożliwiamy przetestowanie naszych rozwiązań w bardzo konkurencyjnych pakietach. Ułatwiamy podsłuchiwanie smartfona, śledzenie wiadomości tekstowych, nagrywanie najbliższego otoczenia. Dodatkowo oprogramowanie posiada funkcję sprawdzania lokalizacji i kopiowana danych. Dochodzi do tego maksymalna dyskrecja działania. Nasze oprogramowanie to rozwiązanie dla pracodawców, partnerów, rodziców i nie tylko. Doradzamy w procesie instalacji.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie


3. Pity 2015 www.pity2015.ng
  Wydany na darmowej licencji program ułatwiający rozliczenie podatkowe w Internecie cieszy się dużą popularnością oraz zainteresowaniem. Dociera on co roku do milionów Polaków zamieszkujących nie tylko w nasz kraj ale też przede wszystkim do Wielkiej Brytanii, Niemiec, Francji, Holandii czy też USA. Dzięki zamieszczeniu na stronie darmowego instalatora wypełnienie rozliczeń podatkowych staje się dużo łatwiejsze i prostsze. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie


4. Oprogramowanie dla biur tłumaczeń | Zarządzanie projektami w biurze tłumaczeń
  Oprogramowanie dla biur tłumaczeń. System zarządzania projektami w biurze tłumaczeń - TOPManager 2010. Podstawową funkcją programu jest rejestrowanie zleceń na tłumaczenia otrzymywane od klientów, przekształcanie zleceń w zadania (tłumaczenia,weryfikacje,uwierzytelnienia itp) oraz przekazywanie zadań do realizacji wybranym podwykonawcom. Program pełni również funkcję kontrolną terminów wykonania i płatności. Można wystawiać umowy o dzieło podwykonawcom (także rachunki) oraz drukować z zastosowaniem szablonów użytkownika programu. Projekty i zadania można klonować lub tworzyć z wcześniej zapisanego wzorca. Istnieje możliwość tworzenia cenników indywidualnych dla klientów z którymi wynegocjowano inne stawki niż podstawowe.
Program może działać w wersji jednostanowiskowej lub sieciowej z bazą danych na serwerze lokalnym lub zdalnym.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. mMedica - serwis i opieka
  Informatyka pojawia się w medycynie w coraz to szerszym zakresie. Nie służy już jedynie do diagnozowania nieprostych obrazów tomograficznych. Wkroczyła do małych gabinetów i przychodni. Oprogramowanie mMedica gwarantuje kompleksowa obsługę przychodni, zaczynając od przyjęcia pacjenta a kończąc na ostatecznym rozliczeniu z NFZ. Wyobraź sobie sytuację, że nie powinniśmy już przebierać w tonach kartotek wszystko masz pod jednym kliknięciem myszki. Twoi pacjenci stają się zadowoleni i nic nie zakłuci rozliczenia z NFZ. Tak to jest możliwe dzięki oprogramowaniu mMedica. Czujesz lęk i obawę czy poradzisz sobie z obsługą? Nie martw się firma Kosiknet gwarantuje całościowe wdrożenie z nauką obsługi jak również dalszym serwisem. Z nami z pewnością nie zginiesz w cyfrowym świecie. Zapoznaj się z ofertą korporacji Kosiknet tyczącą systemów medycznych. Funkcjonujemy na terenie województwa opolskiego.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0