Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.adwokat-sekpiotr.pl/     Porady prawne, Adwokat Łódź 0.00 z 5 0
Porady prawne, Adwokat Łódź - http://www.adwokat-sekpiotr.pl/
ID w katalogu 17336
Tytuł Porady prawne, Adwokat Łódź
Url http://www.adwokat-sekpiotr.pl/
Opis Adwokat Piotr Sęk serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych klientów do skorzystania z usług, świadczonych w swojej Kancelarii Adwokackiej, mieszczącej się w Łodzi oraz w Zgierzu. Zgłaszając się po pomoc prawną do Adwokata Piotra Sęka, każdy otrzymuje kompleksową pomoc i doradztwo prawne.

Adwokat z Łodzi reprezentuje swoich klientów przed sądami oraz prowadzi sprawy cywilne, karne, spadkowe i inne. Usługi Kancelarii Adwokackiej kierowane są nie tylko do fizycznych osób, ale także do podmiotów gospodarczych. W ramach usług, skorzystać można z praktycznej porady prawnej, pomocy w kwestii sporządzenia pism oraz umów, a także uzyskać można godnego przedstawiciela przed sądem.

Klienci, którzy poszukują pomocy prawnej, często czują się zagubieni, ponieważ polski system prawny jest niezwykle skomplikowany i trudny do zrozumienia. Właśnie dlatego, Adwokat z Łodzi oferuje profesjonalną pomoc oraz wsparcie, które poparte jest doświadczeniem i wiedzą zdobytą przez lata.

Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do zapoznania się z pełną ofertą usług Kancelarii. Kancelaria Adwokacka z Łodzi przy ulicy Piramowicza, natomiast w Zgierzu przy ulicy Powstańców Śląskich.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe Adwokat Łódź   sprawy karne adwokat Łódź   adwokat Zgierz   prawnik Zgierz   odszkodowania Łódź   kancelaria prawna   porady prawne
Data Nov 30, 2018
Imię kontaktowe pozycjonowanie
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. Adwokat Kamila Kopczyńska
  W ofercie kancelarii adwokackiej prowadzonej przez panią adwokat Kamilę Kopczyńską znajdują się przede wszystkim usługi związane z kompleksową pomocą dotyczącą spraw karnych. Kancelaria posiada swoją główną siedzibę w Bydgoszczy oraz oddział w Złotowie. Oprócz spraw karnych zajmuje się też sprawami odszkodowawczymi, o podział majątku, czy też sprawami rozwodowymi. Klienci mogą też skorzystać z profesjonalnych porad online. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


2. Pomoc Prawna - Lublin
  Jestem doświadczonym radcą prawnym. Mam wieloletnią praktykę. Wygrałem mnóstwo procesów i zawarłem wiele korzystnych ugód dla moich klientów. Zapewniam stałą obsługę i pomoc prawną dla przedsiębiorców. Przyjmuje również doraźne zlecenia. Wszystkie zadania realizuje szybko i rzetelnie. Mój cel to zapewnienie spokoju osobom i firmą, które mi zaufały. Podpisując każdy dokument lub reprezentując klienta wystawiam sobie świadectwo, więc nie mogę pozwolić sobie na niewiarygodność.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


3. Radca prawny w Bydgoszczy
  Kancelaria Prawna Aleksandra Koźlińska oprócz działań na rzecz klientów indywidualnych prowadzi pełną obsługę prawną przedsiębiorców. Zapewnia wszechstronną pomoc prawną opierając się na przepisach kodeksu spółek handlowych z uwzględnieniem ustawy o swobodzie działalności gospodarczej, podmiotów gospodarczych. Służy pomocą na etapie tworzenia podmiotów gospodarczych, a także późniejszej ich rejestracji. W sprawach dotyczących windykacji (na etapie sądowym, przedsądowym, a także egzekucyjnym) Kancelaria Koźlińska prowadzi wywiad gospodarczy i negocjacje dotyczące odzyskania należności. Także zawieranie ugód z dłużnikami należy do zadań kancelarii. Kontakt z prawnikami możliwy jest po wcześniejszym uzgodnieniu (telefon, e-mail) terminu wizyty, spotkanie może na życzenie klienta odbyć się także poza Bydgoszczą.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


4. Prawo transportowe
  Prawo transportowe w okresie ostatnich kilkudziesięciu lat podlegało licznym zmianom. Globalizacja gospodarcza spowodowała, że na znaczeniu nabrał transport międzynarodowy. Przedsiębiorca nie może zatem ograniczyć się wyłącznie do znajomości przepisów własnego kraju. Brak dostatecznej znajomości norm prawa międzynarodowego może spowodować nałożenie na przedsiębiorcę wysokich kar a w niektórych przypadkach nawet zatrzymaniem transportu. Powyższe sytuacje znacząco ograniczają opłacalność prowadzonej działalności a w skrajnych przypadkach mogą doprowadzić do jej zakończenia. Na rynku usług prawniczych funkcjonują kancelarie zajmujące się profesjonalną obsługa przewoźników i spedytorów, korzystanie z ich usług skutecznie minimalizuje ryzyko i koszty prowadzonej działalności.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


5. Dobry adwokat w Krakowie - BHS Adwokaci
  Coraz częściej zdarzają się przypadki przemocy psychicznej mające miejsce w pracy. Zarówno szef jak i inni współpracownicy coraz częściej łamią zasady dotycząca kontakty dotyczące stosunków w pracy. Prawo pracy wyraźnie określa rodzaje kontaktów, w przypadku którego złamania może zakończyć się grzywną lub też więzieniem. Nasza kancelaria prawna pomoże wszystkim osobom, jakie borykają się z takimi sytuacjami. Oferujemy kompleksową i fachową obsługę prawną.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0