Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.adwokat-sekpiotr.pl/     Porady prawne, Adwokat Łódź 0.00 z 5 0
Porady prawne, Adwokat Łódź - http://www.adwokat-sekpiotr.pl/
ID w katalogu 17336
Tytuł Porady prawne, Adwokat Łódź
Url http://www.adwokat-sekpiotr.pl/
Opis Adwokat Piotr Sęk serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych klientów do skorzystania z usług, świadczonych w swojej Kancelarii Adwokackiej, mieszczącej się w Łodzi oraz w Zgierzu. Zgłaszając się po pomoc prawną do Adwokata Piotra Sęka, każdy otrzymuje kompleksową pomoc i doradztwo prawne.

Adwokat z Łodzi reprezentuje swoich klientów przed sądami oraz prowadzi sprawy cywilne, karne, spadkowe i inne. Usługi Kancelarii Adwokackiej kierowane są nie tylko do fizycznych osób, ale także do podmiotów gospodarczych. W ramach usług, skorzystać można z praktycznej porady prawnej, pomocy w kwestii sporządzenia pism oraz umów, a także uzyskać można godnego przedstawiciela przed sądem.

Klienci, którzy poszukują pomocy prawnej, często czują się zagubieni, ponieważ polski system prawny jest niezwykle skomplikowany i trudny do zrozumienia. Właśnie dlatego, Adwokat z Łodzi oferuje profesjonalną pomoc oraz wsparcie, które poparte jest doświadczeniem i wiedzą zdobytą przez lata.

Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do zapoznania się z pełną ofertą usług Kancelarii. Kancelaria Adwokacka z Łodzi przy ulicy Piramowicza, natomiast w Zgierzu przy ulicy Powstańców Śląskich.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe Adwokat Łódź   sprawy karne adwokat Łódź   adwokat Zgierz   prawnik Zgierz   odszkodowania Łódź   kancelaria prawna   porady prawne
Data Nov 30, 2018
Imię kontaktowe pozycjonowanie
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. Adwokat - Warszawa
  Udzielamy pomocy informacyjnej każdemu kto ma sprawę przeciwko bankowi lub innej instytucji finansowej. Z nami dowiesz się wszystkiego na temat niedozwolonych praktyk jakie bardzo często wykorzystywane są przez banki z racji naszej niewiedzy. U nas dowiesz się jak nie nabrać się na poliso lokatę, czym jest tytuł egzekucyjny, bądź też jak unieważnić kredyt. Wejdź na naszą stronę i zapoznaj się z wszystkimi materiałami jakie dla was przygotowaliśmy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


2. Http://zadosc.pl/
  Zadosc.pl jest to portal o odszkodowaniach. Znaleźć tam można informacje jak starać się o odszkodowanie po błędzie lekarskim, którym może być na przykład zaszycie wacika podczas operacji, wypadku drogowym, wypadku w pracy, przykładowo po zawale w kopalni, wywłaszczeniu oraz zwolnieniu z pracy. Odszkodowanie przysługuje każdej osobie, która jest ubezpieczona w ZUS. Złożyć należy zaświadczenie od lekarza prowadzącego oraz dokumentację historii choroby.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


3. Pomoc i obsługa prawna w Łodzi - kancelaria-wwp.pl
  Doświadczenie, jakie zyskała sobie kancelaria prawna w Łodzi, sprawiło, że jej pracownicy są gotowi zająć się praktycznie każdą sprawą. Prawnicy pracujący dla Państwa dążą do spełnienia oczekiwań najbardziej wymagających klientów, poszerzając również zakres działalności o kolejne gałęzie prawa. Klienci zgłaszający się do zespołu prawników kancelarii WWP mogą liczyć na pomoc m.in. w przypadku spraw: o podział majątku, rozwodowych, dotyczących rejestracji spółek, spadków, alimentów itd. Na stronie internetowej kancelarii załączone są wszystkie niezbędne informacje dotyczące oferty i kontaktu z prawnikami.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


4. www.adwokatfojcik.pl
  Nasza kancelaria adwokacka w Żorach wspiera klientów biznesowych oraz indywidualnych. Reprezentujemy Państwa w postępowaniach egzekucyjnych, doradzamy przy rozwodach i w uzyskaniu opieki nad dzieckiem. Dodatkowo odwołujemy się od niekorzystnych decyzji administracyjnych, bierzemy udział w negocjacjach na tle prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Działamy w obszarze prawa kontraktowego, prawa lokalowego, spadkowego i rzeczowego. Ostatecznie reprezentujemy klientów w postępowaniach dotyczących przestępstw karno skarbowych. Doradzamy na każdym etapie postępowania.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


5. Adwokat w Bydgoszczy
  Zapewniam kompleksowe usługi adwokackie na terenie Bydgoszczy. Zajmuję się prowadzeniem Kancelarii Adwokackiej w tym mieście. Specjalizuję się w pomocy prawnej związanej ze sprawami administracyjnymi, pracy, rodzinnymi, cywilnymi, karnymi oraz opiekuńczymi. Oferuje również windykacje należności oraz obsługę prawną firm. Kancelaria współpracuje również z Instytutem Genetyki Sądowej IGS świadczącym usługi badań DNA. Więcej informacji znaleźć można na stronie www.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0