Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.adwokat-hese.pl/     Kancelaria Adwokacka Krystyna Hese-Trzaska 0.00 z 5 0
Kancelaria Adwokacka Krystyna Hese-Trzaska - http://www.adwokat-hese.pl/
ID w katalogu 17337
Tytuł Kancelaria Adwokacka Krystyna Hese-Trzaska
Url http://www.adwokat-hese.pl/
Opis Już 12 lat prowadzę indywidualną kancelarię adwokacką w ramach której świadczę pomoc prawną na rzecz osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych, w postępowaniu sądowym i pozasądowym. Uprawnienia które posiadam, pozwalają mi na występowanie przed wszystkimi Sądami, Trybunałami oraz organami administracji rządowej, samorządowej a także innymi podmiotami. W ramach prowadzonej przeze mnie Kancelarii Adwokackiej oferuję m.in. pomoc w obrocie nieruchomościami a w tym, ustanowieniu drogi koniecznej, zniesieniu współwłasności i wiele innych.
Zapraszam również na mojego bloga w którym opisuję
najczęsciej poruszane zagadnienia.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe Adwokat   Kancelaria Adwokacka   prawo   Krystyna Hese   Adwokatura Polska  
Data Nov 30, 2018
Imię kontaktowe Adwokat
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. Pisma prawne - Małgorzata Szatańska
  Chciałabym Państwu zaoferować usługę pisania pism procesowych i przedprocesowych, a także różnego rodzaju umów niezbędnych podczas prowadzenia działalności gospodarczej, w kontaktach z kontrahentami. Mogę również napisać ogólne wzory pism, które przydają się w życiu codziennym podczas składania dokumentów w sądzie, a także wzory umów dotyczących podstawowych dziedzin naszego życia – umowy najmu, umowy zlecenie, umowy o dzieło, umowy użyczenia i innych.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


2. Prawnik w Grudziądzu
  Duże doświadczenie i wiedza Kancelarii Adwokackiej Grażyna Jędras - Szulta sprawia, że nasi klienci rozwiązują swoje problemy i kłopoty, które trwały przez wiele lat. Dzięki naszej skuteczności nasi klienci mogą wreszcie odetchnąć i pozbawić się problemów natury prawnej, które od wielu lat ich gnębiły. Jesteśmy profesjonalnym zespołem, który podchodzi do każdej sprawy z należytym zaangażowaniem. Staramy się pomóc każdemu kto przyjdzie do nas po poradę w sposób możliwie najmniej uciążliwy i kosztowny.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. Kancelaria Radcy Prawnego Tomasz Jankowski
  Kompleksowa obsługa prawna firmy i osób fizycznych we wszystkich aspektach działalności w sferze sądowej, pozasądowej, mediacji, negocjacji oraz arbitrażu.
Poszczególni prawnicy zajmują się różnymi dziedzinami prawa: rodzinnym, gospodarczym (KRS), cywilnym, spadkowym, handlowym, spółdzielczym, nieruchomości, windykacją sądowa i przed sądową. Kancelaria świadczy również w pomoc zakresie prawa zamówień publicznych zarówno ze strony zamawiającego jak i podmiotów przystępujących do przetargu.
Działamy na terenie całego kraju.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


4. prawnik Poznań
  Kancelaria Radcy Prawnego Marek Zdrodowski z siedzibą w Poznaniu świadczy pomoc prawną dla podmiotów gospodarczych i klientów indywidualnych.
Kancelaria specjalizuje się w prawie gospodarczym, handlowym, cywilnym , procesowym i rodzinnym.
Usługi: porady prawne, zastępstwo, procesowe, windykacja należności, obsługa prawna, sporządzanie pozwów, środków zaskarżania i innych pism procesowych, sporządzanie i opiniowanie umów.
Zapraszam do odwiedzenia strony i korzystania z profesjonalnej pomocy prawnej w ramach stałej obsługi bądź pojedynczych zleceń.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


5. Kancelaria adwokacka w Warszawie - prawo pracy
  Kancelaria adwokacka, którą prowadzi Jacek Sosnowski, specjalizuje się w sprawach powiązanych z prawem pracy. Jej siedziba jest zlokalizowana w Warszawie. Kancelaria posiada wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu jest w stanie skutecznie pomóc na przykład podczas staranie się o odszkodowanie wynikające z mobbingu czy należące się danej osobie odprawy. Ponadto, zajmuje się ona też reprezentowaniem klientów w sądzie. Serdecznie zapraszamy. Szczegóły na stronie www.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0