Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.adwokat-hese.pl/    
Kancelaria Adwokacka Krystyna Hese-Trzaska
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Kancelaria Adwokacka Krystyna Hese-Trzaska - http://www.adwokat-hese.pl/
ID w katalogu 17337
Tytuł Kancelaria Adwokacka Krystyna Hese-Trzaska
Url http://www.adwokat-hese.pl/
Opis Już 12 lat prowadzę indywidualną kancelarię adwokacką w ramach której świadczę pomoc prawną na rzecz osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych, w postępowaniu sądowym i pozasądowym. Uprawnienia które posiadam, pozwalają mi na występowanie przed wszystkimi Sądami, Trybunałami oraz organami administracji rządowej, samorządowej a także innymi podmiotami. W ramach prowadzonej przeze mnie Kancelarii Adwokackiej oferuję m.in. pomoc w obrocie nieruchomościami a w tym, ustanowieniu drogi koniecznej, zniesieniu współwłasności i wiele innych.
Zapraszam również na mojego bloga w którym opisuję
najczęsciej poruszane zagadnienia.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe Adwokat   Kancelaria Adwokacka   prawo   Krystyna Hese   Adwokatura Polska  
Data Nov 30, 2018
Imię kontaktowe Adwokat
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. Adwokat prawo budowlane
  Obsługujemy prawnie inwestycje budowlane. Wspieramy głównie branżę deweloperską. Nadzorujemy interesy inwestorów, wykonawców, podwykonawców na terenie całej Polski. Negocjujemy warunków kontraktów budowlanych, reprezentujemy klientów przed sądami, optymalizujemy warunki zabudowy czy aspekt pozyskania pozwoleń na budowę. Działalność stacjonarną prowadzimy w Warszawie. Zapraszamy już teraz do bliższego zapoznania się z naszą pełna ofertą na stronie www.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


2. Kancelaria adwokacka prawo pracy - Wrocław
  Kancelaria prawa pracy mieszcząca się we Wrocławiu to firma działająca w obszarze prawa pracy. Kancelaria oferuje usługi dla pracowników i pracodawców. Firma pomaga rozstrzygnąć spory zaistniałe między pracownikiem a pracodawcą. Kancelaria oferuje doradztwo prawne oraz reprezentację przed sądem pracy. Kancelaria zajmuje się sporządzaniem umów i dokumentacji dla pracodawców oraz pomaga uzyskać odszkodowania należne pracownikom. Zapraszamy do kontaktu.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


3. Notariusz-mokotow.com
  Kancelaria notarialna, której prowadzeniem zajmuje się Anita Hnatyszyn, mieści się na Mokotowie, dzielnicy Warszawy. Klientom oferowany jest bogaty wachlarz usług, między innymi możliwość przygotowania aktów notarialnych, poświadczeń czy protestów weksli i czeków. Dodatkowo, istnieje możliwość sporządzania protokołów, doręczania oświadczeń oraz przechowywania drogocennych przedmiotów, takich jak ważne dokumenty. Zachęcamy do odwiedzenia strony www.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


4. Prawnik zaprasza na porady prawne
  W ramach stałej umowy na obsługę prawną dla osób fizycznych lub firm z dzielnic Wola i Ochota prawnik świadczy usługi prawne z zakresu wyznaczonych przez Klienta gałęzi prawa. W zamian za cykliczną, niezmienną opłatę Klient z dzielnicy Ochota lub Wola uzyskuje bez dodatkowych opłat wybrany przez siebie pakiet usług o charakterze prawnym. Z usług tych za pośrednictwem radcy prawnego może korzystać w dogodnym dla siebie momencie. Abonament prawny oraz doradztwo prawne które zapewnia prawnik dostępne są dla Klienta zawsze kiedy go potrzebuje bez pobierania od Klienta dodatkowych opłat. Cykliczna i stała opłata jest znacząco niższa od opłaty pobieranej przy świadczeniu przez radcę prawnego każdej usługi prawnej z osobna w ramach zwykłej pomocy prawnej. Żaden z naszych prawników nie pobiera opłat rejestracyjnych związanych z zawarciem umowy. Zachęcamy do korzystania z pomocy prawnej oraz księgowej również Klientów z innych dzielnic niż Wola czy Ochota.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


5. Kancelaria adwokacka ADW. JACEK TRYCZYK
  Jesteśmy wyjątkową kancelarią adwokacką, która znajduje się w Poznaniu. Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi jak i firmami różnego rodzaju. Mamy doświadczoną kadrę adwokatów, którzy potrafią poradzić sobie z usługami dotyczącymi prawa karnego, administracyjnego, pracy czy też ubezpieczeń społecznych. Każdą sprawę staramy się poznać od podszewki i dlatego też jesteśmy przekonani, że poradzimy sobie z każdym problem prawnym. Udzielamy porad prawnych jak i zajmujemy się reprezentacją przed sądami.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0