Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.adwokat-hese.pl/     Kancelaria Adwokacka Krystyna Hese-Trzaska 0.00 z 5 0
Kancelaria Adwokacka Krystyna Hese-Trzaska - http://www.adwokat-hese.pl/
ID w katalogu 17337
Tytuł Kancelaria Adwokacka Krystyna Hese-Trzaska
Url http://www.adwokat-hese.pl/
Opis Już 12 lat prowadzę indywidualną kancelarię adwokacką w ramach której świadczę pomoc prawną na rzecz osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych, w postępowaniu sądowym i pozasądowym. Uprawnienia które posiadam, pozwalają mi na występowanie przed wszystkimi Sądami, Trybunałami oraz organami administracji rządowej, samorządowej a także innymi podmiotami. W ramach prowadzonej przeze mnie Kancelarii Adwokackiej oferuję m.in. pomoc w obrocie nieruchomościami a w tym, ustanowieniu drogi koniecznej, zniesieniu współwłasności i wiele innych.
Zapraszam również na mojego bloga w którym opisuję
najczęsciej poruszane zagadnienia.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe Adwokat   Kancelaria Adwokacka   prawo   Krystyna Hese   Adwokatura Polska  
Data Nov 30, 2018
Imię kontaktowe Adwokat
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. Wrzeciono Andrzej - adwokaci w Zabrzu
  Kancelaria adwokacka mieści się w Rudzie Śląskiej. Obsługuje klientów, jacy mieszkają w Rudzie Śląskiej, Zabrzu również okolicy. Prowadzi sprawy z obrębu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, handlowego oraz z prawa handlowego. Adwokat Andrzej Wrzeciono wykonuje usługi prawne dla klientów indywidualnych i firm. Tworzy umowy, pozwy także pisma procesowe. Poza tym współpracuje z notariuszami, tłumaczami przysięgłymi. Klienci reprezentowani są przed sądami również organami administracji. Godziny przyjęć w kancelarii adwokata Andrzeja Wrzeciono to poniedziałek - czwartek w godzinach od 15:00 do 17:30. Dane adresowe podano na witrynie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. Pomoc i obsługa prawna w Łodzi - kancelaria-wwp.pl
  Doświadczenie, jakie zyskała sobie kancelaria prawna w Łodzi, sprawiło, że jej pracownicy są gotowi zająć się praktycznie każdą sprawą. Prawnicy pracujący dla Państwa dążą do spełnienia oczekiwań najbardziej wymagających klientów, poszerzając również zakres działalności o kolejne gałęzie prawa. Klienci zgłaszający się do zespołu prawników kancelarii WWP mogą liczyć na pomoc m.in. w przypadku spraw: o podział majątku, rozwodowych, dotyczących rejestracji spółek, spadków, alimentów itd. Na stronie internetowej kancelarii załączone są wszystkie niezbędne informacje dotyczące oferty i kontaktu z prawnikami.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


3. Najwyższe odszkodowanie
  NOWAQ to firma prowadzona przez Michała Nowaka, specjalistę ds. odszkodowań. Jej działalność opiera się na świadczeniu usług mających na celu pozyskanie jak najwyższego odszkodowania. Właściciel posiada odpowiednią wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie, co pozwala mu zawsze odnaleźć korzystne dla jego klienta rozwiązanie. Firma ma siedzibę w Rybniku, gdzie zaprasza klientów z okolic danej miejscowości. Natomiast działa na terenie całej Polski, a z klientami spotyka się w dogodnej lokalizacji dla obu stron.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


4. Dobry adwokat w Nowym Sączu
  Adwokaci Agnieszka Miłkowska-Lewczak oraz Marcin Lewczak od kilku lat z powodzeniem prowadzą na terenie Nowego Sącza kancelarię adwokacką. Kancelaria ta zapewnia pomoc dla klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych. O profesjonalizmie tego miejsca niech świadczy fakt, że często adwokaci współpracują z wieloma ekspertami w dziedzinie prawa, czy też architektury (w sprawach spadkowych). Zobacz pełną ofertę na stronie www.adwokat-nowysacz.info
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


5. Sprawy rozwodowe w Lublinie
  Podana niżej strona internetowa zapoznaje użytkowników sieci z ofertą kancelarii adwokackiej która znajduje się w Lublinie. Cieszy się ona dużą popularnością oraz zainteresowaniem. Świadczy bardzo wysoką jakość swoich usług. Ceni sobie zadowolenie i komfort każdego swoje klienta. Zaufało jej już wiele osób. Obsługa prawna na rzecz klientów świadczona jest wyłącznie przez wykonujących wolne zawody prawników z uprawnieniami radców prawnych i adwokatów.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0