Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://barfitter.net     Program do Restauracji za Darmo - Barfitter 0.00 z 5 0
Program do Restauracji za Darmo - Barfitter - http://barfitter.net
ID w katalogu 17369
Tytuł Program do Restauracji za Darmo - Barfitter
Url http://barfitter.net
Opis Barfitter to jakościowy program do gastronomii (darmowy). Nie pobieramy absolutnie żadnych opłat za korzystanie z oprogramowania do klubu, baru, restauracji. Gwarantujemy wiele ciekawych funkcji, a mianowicie kontrolowanie gotówki, cen produktów, tworzenie statystyk sprzedaży (dziennych, miesięcznych). Nasz program służy przede wszystkim do przyśpieszania obsługi klienta i do rejestrowania czasu pracy restauracji. Przez to zdobywanie Państwo znacznie lepszą pozycję w branży. Mamy wiele pozytywnych opinii od dotychczasowych użytkowników.
Grupa w katalogu Portale komputerowe > Oprogramowanie
Słowa kluczowe program   program do klubu darmowy   program do baru za darmo   program do klubu za darmo   program do restauracji za darmo
Data Jan 3, 2019
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Portale komputerowe > Oprogramowanie
1. Programy hotelowe - yieldplanet.com
  Specjalizujemy się w Yieldplanet zapewnianiem nowoczesnych oraz profesjonalnych rozwiązań kierowanych do branży hotelarskiej, które pozwalają na znacznie bardziej skuteczne zarządzanie kanałami dystrybucji. W ramach dostarczanych dla naszych klientów rozwiązań jesteśmy w stanie zapewnić możliwość znacznie bardziej skutecznego, a także elastycznego kontrolowania cen w różnych ofertach czy za różne pokoje. Wykorzystanie naszych rozwiązań pozwala na synchronizację elementów ofert w ramach różnych kanałów dystrybucji.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie


2. progeCAD Professional PL
  ProgeCAD Professional 2009 to 2D / 3D CAD software. Umożliwia tworzenie wykresów i ich edytowanie. Pracuje z plikami dwg, dxf. Przewodzi do jpg, pdf. Posiada wiele symboli do ułatwienia i przyśpieszenia pracy. ProgeCAD można wykorzystać jako alternatywę znanego AutoCAD®. Zawiera więc pełną kompatybilność z tym programem. Działa na zasadzie IntelliCAD 6.6. Jest do dyspozycji darmowy download progeCAD. Można wykorzystać nasz e-shop. Zapraszamy także do rozmowy na forum dyskusyjnym, gdzie udzielamy wsparcia technicznego.
 
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie


3. Program do Restauracji za Darmo - Barfitter
  Barfitter to jakościowy program do gastronomii (darmowy). Nie pobieramy absolutnie żadnych opłat za korzystanie z oprogramowania do klubu, baru, restauracji. Gwarantujemy wiele ciekawych funkcji, a mianowicie kontrolowanie gotówki, cen produktów, tworzenie statystyk sprzedaży (dziennych, miesięcznych). Nasz program służy przede wszystkim do przyśpieszania obsługi klienta i do rejestrowania czasu pracy restauracji. Przez to zdobywanie Państwo znacznie lepszą pozycję w branży. Mamy wiele pozytywnych opinii od dotychczasowych użytkowników.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie


4. Makra i dodatki dla Microsoft Excel - OFXL.NET
  Strona zawiera darmowy dodatek dla Microsoft Excel z 26 makrami oraz 27 funkcjami, które znacząco rozszerzają możliwości Excela - szczególnie przydatny do automatyzowania prac analitycznych i biurowych. Polecany zwłaszcza finansistom, analitykom oraz pracownikom logistyki. Oferujemy również tworzenie aplikacji dla Excel-a na specjalne zamówienie. Oferujemy krótkie terminy i profesjonalne wykonanie.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie


5. Oprogramowanie Streamsoft
  Firma Streamsoft, obsługująca serwis internetowy streamsoft.pl, specjalizuje się w produkcji i wdrażaniu oprogramowania komputerowego dla firm z takich branż, jak m. in. produkcja, handel, usługi i serwis, budownictwo, służba zdrowia i administracja publiczna. Posiadamy 25 lat doświadczenia na rynku IT, a swoim kontrahentom zapewniamy usługi na najwyższym poziomie w konkurencyjnych cenach. Zachęcamy do poznania szczegółów, a w przypadku pytań prosimy o kontakt pod podanym numerem telefonu lub adresem mailowym.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0