Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://smilemakers.com.pl     Dentysta Wilanów | Smile Makers 0.00 z 5 0
Dentysta Wilanów | Smile Makers - http://smilemakers.com.pl
ID w katalogu 17382
Tytuł Dentysta Wilanów | Smile Makers
Url http://smilemakers.com.pl
Opis Smile Makers to miejsce na warszawskim Wilanowie, gdzie każdy dentysta zadba nie tylko o Twój zdrowy i piękny uśmiech, ale również Twoje samopoczucie i komfort psychiczny. W klinice znajduje się kilka nowocześnie wyposażonych gabinetów, gdzie wykonywane są takie zabiegi jak: stomatologia zachowawcza, endodoncja, leczenie dzieci. Leczenie pacjentów w znacznej mierze opiera się na wykorzystaniu mikroskopu co gwarantuje najlepszą diagnostykę. Zapraszamy!
Grupa w katalogu Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Regiony , miasta > Mazowieckie
Słowa kluczowe dentysta wilanow   Smile Makers   stomatologia
Data Jan 3, 2019
Imię kontaktowe Małgorzata
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
1. Bezstresowa Stomatologia Rzeszów - Dentysta Rzeszów
  Przychodnia stomatologiczna ArtDentica Rzeszów świadczy wysokiej jakości usługi stomatologiczne w bezstresowej oraz sympatycznej atmosferze, tj.: stomatologia estetyczna, leczenie endodontyczne, profilaktyka próchnicy dzieci oraz dorosłych czy też laseroterapia. Wnętrza przychodni są przytulne oraz klimatyzowane, a obsługa miła i profesjonalna.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Regiony , miasta > Podkarpackie


2. Leczenie kanałowe Kraków
  Odtwarzanie zniszczonej struktury zębów oraz uzupełnianie utraconych zębów, czyli protetyka na najwyższym poziomie. Jeśli masz dosyć wypadających plomb i bolesnych zabiegów, skorzystaj z usług prawdziwych specjalistów. Usługi stomatologiczne na terenie Krakowa. Nasze studio dentystyczne to najwyższej klasy sprzęt.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


3. azamed.pl
  Jesteśmy firmą zrzeszającą lekarzy specjalistów od lat świadczących usługi medyczne na terenie Warszawy i okolic. Głównym celem działania naszej firmy jest pomoc ludziom uzależnionym od alkoholu i narkotyków. Działania nasze zaczynają się od momentu udzielenia pomocy w przerwaniu ciągu alkoholowego lub narkotykowego przez wskazanie dalszej terapii uzależnienia ( esperal, blokery, leczenie wspomagające abstynencję ) oraz chorób współistniejących, aż do pomocy w znalezieniu dalszej drogi życia. W naszej ofercie są również usługi z zakresu innych dziedzin medycyny takich jak: choroby wewnętrzne, pediatria, psychiatria, dermatologia i medycyna pracy. Usługi świadczymy zarówno w domu pacjenta jak i w gabinetach lekarskich.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


4. Spa nad morzem
  Hotel Spa nad morzem Kołobrzeg - wczasy Zespanatoryjno Wczasowy ARKA - MEGA Sp. z o.o. - Dwa obiekty połołone nad samym morzem, Hotel Kołobrzeg wczasy rodzinne. Konferencje odnowa biologiczna ko?obrzeg pakiety spa nad morzem.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


5. Klinika chirurgii plastycznej
  Klinika chirurgii plastycznej nie może fukcjonować bez chirurga plastycznego. Klinika Chirurgii Plastycznej poza doświadczonym chirugiem plastycznym wymaga] ponadto nowoczesnego urzadzeń do świadczenia operacji plastycznej. Operacje plastyczne są nie tylko jak się czasami uważa rozrzutnością. Również pomagają ofiarom wypadków a także w leczeniu przez pacjentów dobrego samopoczucia. Dlatego tak istotny jest wymiar psychologiczny. Wymienione standardy powinny być spełnione z uwagi na zdrowie pacjenta w celu uniknięcia powikłań po operacji plastycznej. Zatem należy bardzo dokładnie sprawdzić klinikę chirurgii plastycznej zanim zdecydujemy się na zabieg.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Regiony , miasta > Małopolskie
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0