Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://smilemakers.com.pl     Dentysta Wilanów | Smile Makers 0.00 z 5 0
Dentysta Wilanów | Smile Makers - http://smilemakers.com.pl
ID w katalogu 17382
Tytuł Dentysta Wilanów | Smile Makers
Url http://smilemakers.com.pl
Opis Smile Makers to miejsce na warszawskim Wilanowie, gdzie każdy dentysta zadba nie tylko o Twój zdrowy i piękny uśmiech, ale również Twoje samopoczucie i komfort psychiczny. W klinice znajduje się kilka nowocześnie wyposażonych gabinetów, gdzie wykonywane są takie zabiegi jak: stomatologia zachowawcza, endodoncja, leczenie dzieci. Leczenie pacjentów w znacznej mierze opiera się na wykorzystaniu mikroskopu co gwarantuje najlepszą diagnostykę. Zapraszamy!
Grupa w katalogu Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Regiony , miasta > Mazowieckie
Słowa kluczowe dentysta wilanow   Smile Makers   stomatologia
Data Jan 3, 2019
Imię kontaktowe Małgorzata
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
1. Kolonoskopia w Gdańsku
  Usuwanie znamion każdorazowo powinno być poprzedzone bardzo skrupulatną diagnostyką. Korzystając z usług naszej kliniki medycznej Prof. Dobosz i Partnerzy możecie mieć Państwo pewność, że znajdziecie się pod opieką najlepszych specjalistów. Usuwanie zmarszczek przy użyciu najnowocześniejszych sposobów to jeden z najważniejszych i cieszących się największym zainteresowaniem wśród pacjentów zabiegów. Kolonoskopia służy do diagnostyki chorób jelita grubego i ma szczególne znaczenie w profilaktyce raka. Gastroskopia jest badaniem diagnostycznym górnego odcinka przewodu pokarmowego i służy do rozpoznawania chorób przełyku, żołądka i dwunastnicy. Klinika medyczna Prof. Dobosz i Partnerzy dysponuje nowoczesnym sprzętem diagnostycznym i współpracuje wyłącznie z doświadczonymi i kompetentnymi specjalistami.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. Śląskie Centrum Diagnostyki Obrazowej HELIMED - tomografia komputerowa, rezonans magnetyczny, urolog
  HELIMED - Śląskie Centrum Diagnostyki Obrazowej wykonuje rezonans magnetyczny i tomografię komputerową na terenie woj. śląskiego i opolskiego. Firma prowadzi też centrum urologii. Strona zawiera wskazówki dla Pacjentów jak przygotować się do badania TK i MR. Dla Lekarzy udostępnione są wzory skierowania na badanie TK/MR. Zapraszamy do pracowni Helimed: Katowice, Zawiercie, Czeladź, Opole, Kędzierzyn Koźle, Sosnowiec.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


3. Mezoterapia
  Strona kliniki medycyny estetycznej oferującej zabiegi upiększające tj. mezoterapia, powiększanie ust oraz wiele podobnych. Ilość zadowolonych klientów świadczy o wysokiej klasie usług. Nieustannie podnosimy swoje umiejętności uczestnicząc w zjazdach medycznych.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


4. Salony Optyczne Świat Okularów
  Jesteśmy uczciwą, rzetelną, a także doświadczoną firmą, która rozumie potrzeby swoich klientów. Oprócz okularów i soczewek kontaktowych, mogą Państwo liczyć u nas na profesjonalną pomoc związaną zarówno z badaniem wzroku, jak również z doborem odpowiednich produktów dostosowanych do Państwa potrzeb. Współpracujemy z lekarzami okulistami i optometrystami, a także zapewniamy badanie wzroku, często organizujemy sprawdzenie wady wzroku bez ponoszenia opłat. Zapraszamy!
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


5. ośrodek rehabilitacyjny
  A1Polska - rehabilitacja. Jeżeli interesują Cię ośrodki rehabilitacyjne nad morzem, sanatoria czy wczasy rehabilitacyjne. Pomożemy dokonać Ci trafnego wyboru. Ośrodek rehabilitacyjny, w którym turnusy rehabilitacyjne to czysta przyjemność. A1 Polska jest dynamicznie rozwijającą się firmą branży turnusów rehabilitacyjnych oraz szkoleń osób niepełnosprawnych w Polsce. Lata doświadczeń i ciągłe dążenie do doskonałości, obligują nas do ciągłej pracy nad ofertą i podnoszenia standardów jakości w obsłudze Klienta.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0