Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://2rhp.pl     Resys - 2rhp.pl 0.00 z 5 0
Resys - 2rhp.pl - http://2rhp.pl
ID w katalogu 17412
Tytuł Resys - 2rhp.pl
Url http://2rhp.pl
Opis 2RHP to firma, której zdaniem jest wdrażanie systemu RESYS. Jest to innowacyjne rozwiązanie, które powinno być stosowane między innymi w kopalniach. To znaczne poprawienie bezpieczeństwa w górnictwie. System zapewnia łączność bezprzewodową i komunikację pomiędzy koordynatorem akcji ratowniczej a zastępem ratowników. System bezprzewodowej łączności ratowniczej znacznie zwiększa szansę górników, którzy w momencie wybuchu metanu lub pyłu węglowego byli pod ziemią.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe ratownicy górniczy   ratownik górniczy   2rhp   łączność ratownicza   komunikacja bezprzewodowa
Data Jan 29, 2019
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. Szkolenia - justyna-borowska.com
  Jeśli zależy Ci na doskonałym wyglądzie w dniu ślubu, koniecznie skorzystaj z usług profesjonalnej makijażystki, która wykona dla ciebie fachowy make-up w tym wyjątkowym dniu (także makijaż próbny). Wizażystka pracuje na najwyższej jakości kosmetykach kolorowych, posiada własne oświetlenie i dojeżdża do klientki, co zapewnia komfort i wygodę. Oprócz makijażu, masz możliwość umówienia się także na indywidualne szkolenie z zakresu wizażu lub skorzystać z pomocy przy doborze odpowiednich kosmetyków.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. LAR-MED laryngolog dziecięcy w Żywcu
  Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Lar - Med wykonuje szeroki zakres usług. Przyjmujemy dzieci i osoby dorosłe. Oferujemy: alergologię dzieci i dorosłych, aparaty słuchowe, preluksację, diagnostykę audiologiczną, laryngologię, neurologię, pediatrię, pulmonologię, chirurgię ogólną, USG, Doppler, medycynę pracy oraz logopedię. Nasi lekarze laryngolodzy leczą choroby nosa, gardła, krtani, uszu, badają słuch u niemowląt, dzieci oraz dorosłych, dobierają odpowiednie aparaty słuchowe. W ramach chirurgii jednego dnia przeprowadzają zabiegi laryngologiczne. Szczegółowe wiadomości opublikowane są na naszej stronie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. Paintball w Warszawie zone-paintball.pl
  Ze swoją ofertą wychodzimy do wszystkich tych, których interesuje organizacja wieczorów kawalerskich czy imprez firmowych. Oferujemy Państwu grę w paintball. Dzięki nam taka impreza będzie niezapomniana. Jednocześnie będzie to równie znakomita zabawa. Gwarantujemy pełne wyposażenie oraz plac do gry w paintball, który znajduje się w Warszawie. Po więcej informacji Zapraszamy Państwa na stronę internetową zone-paintball.pl, gdzie znajdują się wszystkie szczegóły oraz sposoby rezerwacji naszego placu do gry.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. witraże
  Sklep internetowy pracowni witraży MEDION. Wszystkie wyroby prezentowane i oferowane w naszym sklepie to starannie dobrany asortyment charakteryzujący się wysoką jakością wykonania i dbałością o szczegóły. Wszystkie nasze produkty zostały wykonane w Polsce z najlepszej jakości amerykańskiego szkła witrażowego. I to jest to co odróżnia nasze wyroby i prace od tandetnych podróbek marnej jakości produkowanych w Chinach i sprzedawanych ze znakiem Tiffany. Jeżęli zależy Ci na towarze najwyższej jakości i w atrakcyjnej cenie to bardzo dobrze trafiłeś.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. Depilacja laserowa Wrocław - laser diodowy Lightsheer
  Jesteśmy gabinetem specjalizującym się w depilacji laserowej. Oferujemy Państwu zabiegi wykonywane za pomocą najskuteczniejszego na rynku urządzenia jakim jest laser diodowy LightSheer ET/100J. Model ten charakteryzuje się udoskonalonym układem chłodzenia końcówki, mocą zwiększoną do 100J/cm2 oraz możliwością wydłużenia impulsu do 400ms, co pozwala na bezpieczną depilację skóry opalonej oraz skóry o ciemnej karnacji.
Połączenie najlepszego sprzętu oraz dokładności wykonywanych zabiegów pozwala nam osiągnąć bardzo wysoką skuteczność.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0