Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://brandlegal.pl    
Brandlegal.pl
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Brandlegal.pl - http://brandlegal.pl
ID w katalogu 17448
Tytuł Brandlegal.pl
Url http://brandlegal.pl
Opis Brand Legal to firma wyspecjalizowana w rejestracji znaku towarowego. Ułatwiamy zastrzeżenie sloganów reklamowych, logo, domeny internetowej, marek towarów. Dodatkowo przy wsparciu biura rachunkowego podejmujemy się optymalizacji podatkowej klientów biznesowych. Ochrona znaku towarowego to szansa, aby wygrać z nieuczciwą konkurencją, czy przedstawić lepiej argumenty przed sądem. Sporządzamy odpowiednie wnioski. Doradzamy Państwu w całym procesie. Monitorujemy znaki towarowe. Gwarantujemy zróżnicowany cennik.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe ochrona znaku towarowego   znak towarowy   zastrzeżenie nazwy firmy i logo   logo   rejestracja znaku towarowego
Data Feb 5, 2019
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. Wywóz gruzu w Warszawie
  Specjalnością naszej firmy jest realizowanie usług wynajmowania dla naszych klientów kontenerów, które pozwalają na zapewnienie wywozu dużych gabarytów, złomu. Jednocześnie zapewniamy naszym klientom również wykonanie usług z wykorzystaniem kontenerów, które dotyczą wywożenia różnych odpadów budowlanych. 15 letnie doświadczenie, które nasza firma posiada również na rynku pozwala nam zapewnić zarówno solidne jak też terminowe usługi. Szczegóły oferty znajdują się na witrynie internetowej firmy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. JÓŹWIK PIOTR Projekty domów - Lublin
  Należyta i przede wszystkim terminowa realizacja inwestycji budowlanej wymaga od zwierzchnika budowy i inspektora nadzoru budowlanego rzetelnej wiedzy i zaangażowania. Powierzając nam wykonanie zlecenia, otrzymują Państwo gwarancję, że cała inwestycja będzie monitorowana w sposób zgodny ze wszystkimi normami. Nasza firma z Lublina chętnie zajmie się tworzeniem wszelkiego typu opinii i ekspertyz budowlanych. Na Państwa życzenie zajmiemy się negocjacjami z ekipami budowlanymi, a potem odbiorami robót budowlanych. Posiadamy duże doświadczenie, które z powodzeniem wykorzystujemy w codziennej pracy. Więcej informacji na stronie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane


3. Projektowanie wnętrz - Pokojedladzieci.pl
  Projekt i realizacja W tym wariancie Państwa aktywność ograniczona jest do minimum. Po akceptacji projektu i kosztorysu praktycznie o nic się nie musicie martwić. W naszej gestii pozostają zakupy, zamówienia, ustalenia z podwykonawcami i sama realizacja. Robimy to sprawnie i szybko, byście wspólnie z dziećmi mogli jak najszybciej cieszyć się efektami naszej pracy. Tapeta MAPA ŚWIATA na całej ścianie to gigantyczne okno na świat dla małego podróżnika. W pokoju Karola i Julci mapa ma właściwości magnetyczne. Zobacz realizację. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz, by ta mapa udekorowała pokój twojego dziecka. zestaw NAKLEJEK AIR Samoprzylepne naklejki na scianę, mebel czy okno to szybki i efektowny sposób na aranżację dziecięcego pokoju. Żółty samolocik znajdziesz w pokoju Julianka. Zobacz
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. HYDRO-TOR naprawy siłowników
  W Toruniu mieści się Zakład Hydrauliki Siłowej Hydro - Tor Sp. z o.o., który posiada oddział w Gdyni. Zajmujemy się usługami z branży hydrauliki siłowej. Zakupią u nas Państwo: agregaty hydrauliczne spalinowe i elektryczne, mieszalniki, pompy iniekcyjne, siłowniki hydrauliczne, cylindry, zawory, elementy złączne, przewody oraz inne. Gwarantujemy fachową pomoc, sprawną realizację zadań, atrakcyjne ceny i wysoką jakość usług. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego czy też osobistego. Pełna oferta znajduje się na naszej stronie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. CADENT Protetyka - Gdynia
  Gabinety stomatologiczne CADENT w Gdyni proponują szeroki zakres usług stomatologicznych. O bezpieczeństwo oraz komfort Pacjentów dba tu zespół doświadczonych stomatologów i personel pomocniczy. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych środków znieczulających oraz gazu rozweselającego zabiegi mogą być przeprowadzane całkowicie bezboleśnie. Oferta ośrodka obejmuje m.in. profilaktykę, stomatologię zachowawczą i endodoncję, protetykę, chirurgię estetyczną oraz stomatologię dziecięcą. Ważną część działalności centrum stanowi implantologia. Więcej o ofercie gabinetów CADENT na stronie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0