Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.telefonarium.pl/    
Serwis telefonów we Wrocławiu - Telefonarium
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Serwis telefonów we Wrocławiu - Telefonarium - http://www.telefonarium.pl/
ID w katalogu 17471
Tytuł Serwis telefonów we Wrocławiu - Telefonarium
Url http://www.telefonarium.pl/
Opis Telefonarium
W naprawie telefonów komórkowych specjalizujemy się od lat i zawsze chętnie podejmujemy się każdego nowego zadania.

Nasz serwis GSM sprawi, że nie będziesz musiał niespodziewanie zastanawiać się nad wyborem nowego urządzenia. Naprawy pogwarancyjne, które wykonujemy, pozwalają odzyskać sprawność telefonów komórkowych LG, Samsung i Apple w krótkim czasie. Postaw na profesjonalny serwis Telefonarium i skontaktuj się z naszym specjalistą.
Zapraszamy

adres:
ul. Inowrocławska 39a
53-649 Wrocław
tel. 518 754 794
e-mail: serwis@telefonarium.pl
http://www.telefonarium.pl/
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Regiony , miasta > Dolnośląskie
Słowa kluczowe naprawa telefonów Wrocław   serwis smartfonów   GSM   iPhone   Apple   Samsung   Sony   nokia   LG   Huawei   rozbita szybka   wymiana ekranu   naprawa wyświetlacza   digitizer
Data Feb 13, 2019
Imię kontaktowe Telefonarium
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. Remonty i przezwajanie silników elektrycznych | Rekpol-Bis
  Firma istnieje na rynku od 1989 roku. Od początku naszej działalności zajmujemy się remontami maszyn i urządzeń elektrycznych.
W 2005 roku firma zmieniła nazwę na REKPOL-BIS, jednocześnie rozszerzając swoją ofertę o diagnostykę wibroakustyczną maszyn i urządzeń wirujących, wyważanie dynamiczne wirników w łożyskach własnych, laserowe osiowanie zespołów napędowych oraz kompleksowe przeglądy i remonty generatorów wiatrowych .
Oferta obejmuje: wyważanie dynamiczne, przezwajanie silników elektrycznych, diagnostykę wibroakustyczną maszyn i urządzeń wirujących, oraz laserowe osiowanie zespołów napędowych.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. Kotlina Kłodzka Noclegi Pensjonat Lissa
  Udostępniamy Państwu profesjonalne miejsca noclegowe w Kotlinie Kłodzkiej (Duszniki Zdrój, Łężyce). Organizujemy kolonie, imprezy integracyjne i okolicznościowe, w tym wesela. Stawiamy na domowe wyżywienie, oddajemy do dyspozycji ogrom gier towarzyskich, bezpłatny parking, internet na całym kompleksie. Planujemy praktycznie cały Państwa pobyt. Rekomendujemy konkretne atrakcje turystyczne, rozumiemy potrzeby różnych grup klientów. Nasz pensjonat funkcjonuje w formacie całorocznym. Dzieciom do ośmiu lat gwarantujemy 50% rabatu.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. Pozycjonowanie - netmonster.pl
  NETMONSTER to agencja interaktywna zajmująca się szeroko rozumianym marketingiem internetowym. Oferuje strony www ich tworzenie, pozycjonowanie i aktualizacje. Zajmuje się opieką nad sklepami internetowymi, pozycjonowaniem ich i serwisowaniem. Dodatkowo oferuje realizacje z zakresu grafiki reklamowej. Agencja zajmuje się przygotowywaniem i tworzeniem materiałów drukowanych, w tym banerów i folderów reklamowych, gadżetów dla klientów oraz gazetek reklamowych. Ma do tego nie tylko odpowiednią wiedzę, ale i profesjonalny sprzęt.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. Grunnt Garaże
  Garaż prefabrykowany to doskonała alternatywa dla tradycyjnego miejsca postojowego. Chcesz zadbać o nienaganny wygląd zewnętrzny oraz bezpieczeństwo własnego pojazdu? Firma GRUNNT GARAŻE znalazła na to rozwiązanie! Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajdziesz propozycje szczelnej zabudowy w postaci garażu betonowego. Przekonaj się o naszym profesjonalizmie już dziś. Wyróżnia nas dbałość o najdrobniejsze elementy oraz nowoczesny design zabudowy.

GRUNNT GARAŻE
ul. Górnośląska 78
42-480 Poręba
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane


5. kontenery samowyładowcze
  Pojemnik - kontener samowyładowczy znajduje zastosowanie w transporcie różnego typu materiałów sypkich (żwir , piasek) oraz odpadów przemysłowych (tworzywa sztuczne ,wióry, zrzyny, złom itp.)

Kontener samowyładowczy wykonany jest z blachy 3 mm wzmocnionej na obrzeżu. Kontenery przygotowane są do współpracy z wózkiem widłowym oraz do przewożenia standardowym wózkiem paletowym.

Po odbezpieczeniu blokady i przechyleniu wideł do przodu pojemnik samoczynnie się otwiera, po przechyleniu wideł do tyłu pojemnik się zamyka.

Kontenery mogą być doposażone w zestawy kołowe umożliwiające przepychanie po równej nawierzchni. Pojemniki mogą być wykonane w wersji malowanej, bądź ocynkowanej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0