Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://lozkadlachorych.pl     Łóżka specjalistyczne - lozkadlachorych.pl 0.00 z 5 0
Łóżka specjalistyczne - lozkadlachorych.pl - http://lozkadlachorych.pl
ID w katalogu 17488
Tytuł Łóżka specjalistyczne - lozkadlachorych.pl
Url http://lozkadlachorych.pl
Opis Nasza firma działa na rynku od 2014 roku. Mimo iż jesteśmy rodzinnym biznesem, dokładamy wszelkich starań, aby się rozwijać i spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów. Mamy niezwykle szeroką ofertę sprzętu rehabilitacyjnego, ortopedycznego oraz medycznego. W naszej ofercie znajdują się łóżka rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie, chodziki, balkoniki, stoliki przyłóżkowe, materace piankowe czy kule. Na naszą ofertę składają się wyłącznie produkty sprawdzonych producentów. Prowadzimy również wypożyczalnię sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe łóżka specjalistyczne   wypożyczalnia łóżek   łóżka   łóżka dla chorych
Data Feb 28, 2019
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. Montaż smd
  Szukasz idealnego przedsiębiorstwa, które zajmuje się montażem elektronicznym? Dość masz już firm, które traktują Cię jak niewartego uwagi klienta, bowiem Twoje zamówienia są niewielkie? Jeśli tak- doskonale trafiłeś. Firma Foxel to rozwiązanie wszystkich Twoich problemów. Dzięki nam będziesz mógł zrealizować zlecenie dowolnej wielkości. W naszym przedsiębiorstwie nie musisz obawiać się tego, że potraktujemy Cię jak „zło konieczne”. Z najwyższym staraniem zrealizujemy każde Twoje zlecenie. Naszym priorytetem jest bowiem zadowolony klient i prawidłowe wykonanie powierzonego nam zadania.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. Weterynarz - Gabinet weterynaryjny - Lecznica weterynaryjna - Vetus
  Przychodnia weterynaryjna Vetus zlokalizowana jest we Wrocławiu (Biskupin oraz Sępolno) i specjalizuje się w leczeniu chorób małych zwierząt, szczególnie psów i kotów. Posiada najnowszy sprzęt do badań, jak USG, EKG, aparat do badanie krwi, a zatrudniony personel zapewnia fachową obsługę. Wszystkie wizyty są zapisywane w karcie pacjenta, więc w razie wizyty kontrolnej nie ma niebezpieczeństwa podjęcia błędnej decyzji. Wszystkie zwierzęta traktowane są z jednakową uwagą. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Hobby i rozrywka > Zwierzęta


3. AudytiWycena.pl Łódź - audyt energetyczny, szkolenia, wyceny, analizy, fundusze unijne
  AudytiWycena.pl prowadzi działalność w zakresie: Energetyka - audyt energetyczny, termomodernizacja, certyfikat energetyczny. Ekonomia - wycena i restrukturyzacja przedsiębiorstw, firm. Nieruchomości - wycena nieruchomości. Fundusze unijne - dla nauczycieli, wnioski o środki unijne, programy PO KL, RPO, PO IG, PFRON, PO IiŚ, aplikackje unijne, biznesplany, studium wykonalności, analizy ekonomiczne, technologiczne, finansowe, prawne, analizy organizacyjne i restrukturyzacyjne.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. Catering Fit - zdrowiewpudelkach.pl
  Nasza firma Zdrowie w Pudełkach oferuje starannie przygotowane fit boxy. To nic innego jak dania dietetyczne, a nasz catering fit znany jest szerokiej grupie odbiorców z Rzeszowa i okolic. Przygotowaliśmy dla Państwa pięć zestawów, w tym zestaw startowy. Każde danie opracowane jest przez dietetyka, a przygotowane przez doświadczonego kucharza. Pośród propozycji dużą popularnością cieszy się dieta dla sportowców i dieta bezglutenowa. Zapraszamy do współpracy osoby, którym zależy na odpowiednio zbilansowanej diecie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. Exitus Zakłady pogrzebowe
  Wszechstronne usługi oraz najwyższy szacunek do zmarłych to wyróżniki kompetentnego zakładu pogrzebowego Exitus. Nasze oddziały mieszczą się w Warszawie, a dodatkowo w okolicznych miejscowościach takich jak Otwock, Józefów albo Kołbiel. Zajmujemy się lokalnymi oraz międzynarodowymi transportami zwłok w karawanach marki Mercedes-Benz. Transportujemy zmarłych z miejsca zgonu do własnej chłodni czy w inne miejsca wskazane przez klienta. Wspieramy też w załatwieniu wszystkich formalności w urzędach bądź szpitalach i organizujemy przebieg całej ceremonii. Wszystko to możliwe jest w formie bezgotówkowej w zakresie zasiłku ZUS. Dodatkowe wiadomości odnajdziesz na stronie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0