Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.totalsoft.pl     programy komputerowe 0.00 z 5 0
programy komputerowe - http://www.totalsoft.pl
ID w katalogu 175
Tytuł programy komputerowe
Url http://www.totalsoft.pl
Opis Serwis poświęcony programom komputerowym, grom i skryptom do tworzenia stron internetowych. Recenzje, informacje i linki do stron internetowych zawierających takie zasoby
Grupa w katalogu Portale komputerowe > Ogólnie o informatyce
Słowa kluczowe dobre darmowe programy antywirusowe   najlepsze gry komputerowe   skrypty php
Data Mar 3, 2008
Imię kontaktowe rav
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Portale komputerowe > Ogólnie o informatyce
1. Technologie i rozwiązania mobilne
  Serwis poświęcony technologiom mobilnym czyli aplikacje mobilne, systemy mobilne, sprzęt mobilny
Katalog:   Portale komputerowe > Ogólnie o informatyce


2. Społeczność ludzi szukających pomocy w rozwiązaniu problemu z HIV i AIDS
  Tylko w roku 2009 2,8 mln ludzi na całym świecie zakaziło się wirusem HIV ? społeczność zakażonych stale się powiększa. Z powodu AIDS w 2007 roku zmarło 2,1 mln osób. 22,5 mln mieszkańców Afryki subsaharyjskiej jest zakażonych HIV, ale liczba nowych zakażeń HIV - 1,7 mln rocznie - jest niższa niż zakażenie we wcześniejszych latach. W Azji choruje na AIDS 4,8 mln osób, najpoważniejsza sytuacja panuje w społeczności Wietnamskiej, gdyż liczba zakażeń od 2000 roku wzrosła tam dwukrotnie. W Polsce wcale nie jest lepiej. Powstają nawet serwisy społecznościowe dla osób zakażonych wirusem HIV i chorych na AIDS, takie jak pozytywni.net. Każdy kto ma HIV objawy może poczuć bardzo późno. Przy problemie z HIV badania są więc bardzo ważne. Test na HIV można przeprowadzić praktycznie w każdym większym mieście w Polsce. Poziom CD4 determinuje leczenie HIV. Zakażenia HIV są coraz powszechniejsze. Badanie HIV powinno być więc standardem zawsze gdy pojawiają się objawy HIV. Budowa HIV jest bardzo złożona, dlatego profilaktyka HIV jest tak ważna. Leczenie HIV jest trudne. Warto przeszukiwać liczne HIV forum. Wiele osób zakażonych HIV prowadzi swój blog HIV. Seropozytywni powinni tam szukać wiedzy.
Katalog:   Portale komputerowe > Ogólnie o informatyce


3. Tapety do pobrania
  Serwis darmowe-tapety.com został zaprojektowany z myślą o osobach, które chcą uzyskać dostęp do darmowych tapet na pulpit. Pliki graficzne znajdujące się w bazie danych prezentowanej strony są związane z wieloma tematykami. Warto też dodać, że strona ta jest przeznaczona również dla osób, które chcą się podzielić własnymi plikami graficznymi z innymi użytkownikami opisywanej strony. Należy też zapamiętać, że w bazie często pojawiają się nowe pliki graficzne.
Katalog:   Portale komputerowe > Ogólnie o informatyce


4. Najlepsze usługi informatyczne w Internecie
  Oferta profesjonalnych usług informatycznych, skierowana do użytkowników indywidualnych i firm. Przekonaj się, jak łatwo zaistnieć w internecie.
Katalog:   Portale komputerowe > Ogólnie o informatyce
Internet > Reklama i marketing


5. KlasterIT.pl
  Klasterit.pl jest to strona prezentująca projekt powołany przez Stowarzyszenie Informatyka Podkarpacka, który ma na celu realizacje przedsięwzięć sprzyjających rozwojowi informatyki regionalnej, która oparta jest o wiedzę i innowacyjność, co zwiększa atrakcyjność regionu. Dodatkowo decydując się na udział w projekcie otrzymasz profesjonalne wsparcie marketingowe, poznasz inne firmy z branży ICT, które również działają na tym samym terenie, a oprócz tego weźmiesz udział w wielu bezpłatnych szkoleniach branżowych. Dodatkowo na stronie można znaleźć terminy, w których odbywać się będą szkolenia informatyczne, a także firmy informatyczne w Rzeszowie, Przemyślu czy innych miastach na terenie Polski Wschodniej.
Katalog:   Portale komputerowe > Ogólnie o informatyce
Portale komputerowe > Oprogramowanie
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0