Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.masterschool.pl     Kurs języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoski, francuski 0.00 z 5 0
Kurs języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoski, francuski - http://www.masterschool.pl
ID w katalogu 1750
Tytuł Kurs języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoski, francuski
Url http://www.masterschool.pl
Opis Szkoła języków obcych w Rzeszowie. W naszej ofercie kursy języków min angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego i niemieckiego. Przez 5 lat prowadzenia szkoły udało nam się zebrać zespół sprawdzonych lektorów entuzjastów, wypracować własne metody nauczania i współpracy ze słuchaczami.
Szkoła posiada własną siedzibę, wszystkie zajęcia odbywają się w jednym miejscu. Mieścimy się w części biurowej zmodernizowanego centrum handlowego, budynek jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych.
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja
Słowa kluczowe kursy   język angielski   język niemiecki   język włoski   język francuski   język hiszpański   rzeszów   szkoła językowa   język obcy
Data Mar 26, 2009
Imię kontaktowe bitartis
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja
1. ochrona środowiska
  Eko, ekologia, ochrona przyrody, ochrona środowiska, przyroda i środowisko. Wiadomości, artykuły o tematyce przyrodniczej, forum, serwisy tematyczne.

Polski Portal Ekologiczny jest tematycznym portalem popularnonaukowym. Ideą funkcjonowania naszego serwisu jest dostarczanie czytelnikom świeżych i rzetelnych informacji ze świata ekologii. Istniejemy od 2007 roku i jesteśmy zarejestrowanym tytułem prasowym. Naszymi redaktorami są specjaliści nauk przyrodniczych i ochrony środowiska
Katalog:   Nauka i Edukacja


2. Korepetycje z języka angielskiego
  Domeną portalu internetowego Omnibusik.pl jest zbieranie oraz publikowanie ogłoszeń z korepetycjami. Portal zawiera ogłoszenia pochodzące od nauczycieli i specjalistów naukowych z terenu całego kraju. Dostępne są oferty zarówno nauczycieli przedmiotów ścisłych, jak i społecznych oraz humanistycznych. Oferta skierowana jest nie tylko do dzieci uczących się w szkołach podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę!
Katalog:   Nauka i Edukacja


3. BEST CENTRUM - Szkoła Języków Obcych BEST w Tychach, nauka j. niemieckiego
  Szkoła Językow Obcych Best to ośrodek z wieloletnim doświadczaniem, które, poza nauką języków obcych, obejmuje również w pełni profesjonalne tłumaczenia, szkolenia dla lektorów, pośrednictwo pracy oraz doskonale zorganizowane egzaminy językowe potwierdzające znajomość języka obcego w środowisku pracy (TOEiC,, WiDaF oraz TFI) oraz generalną znajomość języka obcego (TELC). Oferta tłumaczeń zawiera przede wszystkim tłumaczenia pisemne zwykłe i przysięgłe: prawnicze, ekonomiczne, reklamowe, tłumaczenie instrukcji obsługi, osobistej oraz firmowej korespondencji, tłumaczenia informatyczne i medyczne. Wieloletnie doświadczenie pozwala naszym wykładowcom i pracownikom odnaleźć się w każdej sytuacji, ich reakcje językowe cechuje celność, szybkość oraz dokładność, co zapobiega powstawaniu jakichkolwiek nieporozumień. Szczegółowe informacje na temat oferty firmy znaleźć można na stronie.
Katalog:   Nauka i Edukacja


4. Mnz.pl - wychowanie dzieci
  Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej serwisu MnZ.pl. Tylko tutaj możesz liczyć na najciekawsze artykuły przydatne w życiu. U nas dowiesz się, jak wygląda piramida żywienia dzieci. Ponadto możesz przekonać się, jak wzmocnić odporność dziecka. Dowiedz się także, czym jest dieta Montignaca. Znasz przesądy w ciąży? U nas przeczytasz o nich więcej. Co zrobić z dzieckiem niejadkiem? Na to pytanie też mamy odpowiedź. Dowiedz się już dziś, czym jest dieta kopenhaska i kto powinien ją stosować.
Katalog:   Nauka i Edukacja


5. Angielski dla dzieci, angielski dla przedszkolaka
  Na tej stronie znajdziecie wkrótce filmy i zabawy edukacyjne dla przygotowane specjalnie dla Was i waszych pociech. Będzie ona zawierała śmieszne filmy i pouczające bajki, które Wasze przedszkolaki będą uwielbiać. Nasze filmy wideo są tworzone specjalnie dla przedszkolaków i będą dostawane do ich potrzeb i możliwości.
Katalog:   Nauka i Edukacja
Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0