Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.masterschool.pl    
Kurs języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoski, francuski
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Kurs języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoski, francuski - http://www.masterschool.pl
ID w katalogu 1750
Tytuł Kurs języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoski, francuski
Url http://www.masterschool.pl
Opis Szkoła języków obcych w Rzeszowie. W naszej ofercie kursy języków min angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego i niemieckiego. Przez 5 lat prowadzenia szkoły udało nam się zebrać zespół sprawdzonych lektorów entuzjastów, wypracować własne metody nauczania i współpracy ze słuchaczami.
Szkoła posiada własną siedzibę, wszystkie zajęcia odbywają się w jednym miejscu. Mieścimy się w części biurowej zmodernizowanego centrum handlowego, budynek jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych.
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja
Słowa kluczowe kursy   język angielski   język niemiecki   język włoski   język francuski   język hiszpański   rzeszów   szkoła językowa   język obcy
Data Mar 26, 2009
Imię kontaktowe bitartis
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja
1. technik farmaceutyczny
  Aby stać się technikiem farmaceutycznym należy ukończyć studia minimum dwu letnie. Po skończeniu studiów stajemy się technikiem farmaceutyczym i możemy rozpocząć prace w aptece. Jest to jeden z bardzo przyszłościowych zawodów.
Katalog:   Nauka i Edukacja
Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


2. Tłumacze i szkoły językowe
  Największa w Polsce wyszukiwarka kursów językowych - Lingua-World. Najskuteczniejszy sposób na odnalezienie kursy językowego w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania. Serwis Lingua-World zawiera ogłoszenia językowe z całej polski. Dodawanie ogłoszeń, kursów, szkół, księgarni i tłumaczy jest zupełnie bezpłatne. Celem strony jest zbudowanie największej bazy informacyjnej o ofertach językowych w Polsce - tłumacze w serwisie Lingua-World.
Katalog:   Nauka i Edukacja


3. Prace semestralne - pisanieprac.org
  PisaniePrac.org to firma oferująca kompleksową pomoc w pisaniu wzorów prac oraz opracowań naukowych. W ofercie posiadamy prace zaliczeniowe i semestralne, licencjackie, magisterskie. Współpracujemy także ze specjalistami tworzącymi prace doktorskie na najwyższym poziomie. Nasi redaktorzy to nie tylko specjaliści w swoich dziedzinach, ale i osoby znające wymogi środowiska akademickiego. Zajmujemy się wieloma dziedzinami m.in. ekonomią, finansami, zarządzaniem, marketingiem, hotelarstwem i turystyką, pedagogiką, filologią polską, europeistyką, politologią.
Katalog:   Nauka i Edukacja


4. Angielski dla dorosłych
  W ramach oferty naszej szkole językowej możemy zapewnić prowadzenie nauki w ramach szerokiego zakresu poziomów nauczania z języka angielskiego, gdzie możemy zapewnić również naukę, która realizowana jest w ramach komfortowych warunków w naszych placówkach działających na terenie całego kraju, gdzie możemy zapewnić korzystanie zarówno z nowoczesnych technologii a także realizowanie nauki sprawdzonymi metodami i w ramach indywidualnie dopasowanych rozwiązań.
Katalog:   Nauka i Edukacja


5. Pisanie prac
  Nasza firma specjalizuje się w pisaniu prac zaliczeniowych, magisterskich, inżynierskich, licencjackich, doktorskich, jak również referatów, wypowiedzi maturalnych i innych tego typu tekstów. Oferujemy bardzo rzetelne wzory, bez plagiatów i niesprawdzonych źródeł, a przede wszystkim krótki czas realizacji każdego zlecenia, nawet na wczoraj. Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów - pomożemy Ci z każdą pracą. Szczegóły na naszej stronie www już teraz.
Katalog:   Nauka i Edukacja
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0