Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.adwokaciodpodatkow.pl    
Adwokat sprawy karno skarbowe w Warszawie
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Adwokat sprawy karno skarbowe w Warszawie - http://www.adwokaciodpodatkow.pl
ID w katalogu 17506
Tytuł Adwokat sprawy karno skarbowe w Warszawie
Url http://www.adwokaciodpodatkow.pl
Opis Kancelaria Adwokacka Adwokat Jacek Sosnowski Adwokaci i Radcowie Prawni działa na terenie Warszawy i specjalizuje się w sprawach związanych z prawem podatkowym. W skład oferty określanej jako kancelaria prawna sprawy VAT wchodzą konsultacje prawne, sporządzanie odwołań od decyzji organów podatkowych, przygotowanie skarg i dokumentów z zakresu postępowania sądowo-administracyjnego, a także obsługa spraw karnych skarbowych, doradztwo podatkowe i obsługa prawna spółek. Przeprowadzane są również audyty podatkowe oraz przygotowywane są opinie w tym zakresie.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe Kancelaria sprawy podatkowe Warszawa   kancelaria   kancelaria adwokacka warszawa prawo podatkowe   Kancelaria prawna sprawy vat   prawnik
Data Mar 15, 2019
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. A. KAMPA pismo sądowe - Olsztyn
  Radcy Prawnego Andrzej Kampa prowadzi kancelarię w Olsztynie. Obsługuje klientów od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. Doradza także przeprowadza czynności prawne dla osób fizycznych oraz firm i przedsiębiorstw. Przeprowadza sprawy z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, prawa konsumentów i prawa ubezpieczeń. Przygotowuje umowy oraz statuty dla stowarzyszeń, fundacji również spółek. Wykonuje projekty umów oraz kontraktów handlowych. Przeprowadza mediacje i negocjacje. Dochodzi roszczeń klientów na drodze sądowej. Szykuje umowy, pisma procesowe, pozwy oraz apelacje. Występuje w sprawach o zadośćuczynienie i odszkodowanie. Więcej wiadomości zamieszczono na stronie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. TMH - obsługa prawna, kancelaria radcy prawnego
  Kancelaria adwokacka TMH z Rzeszowa świadczy pomoc prawną na bardzo wysokim poziomie. Naszym sukcesem jest każda pozytywnie zakończona sprawa i zadowolony klient. Zawsze poszukujemy optymalnego i bezpiecznego rozwiązania. Tworzymy zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy posiadają bogatą wiedzę i doświadczenie. Radca prawny i prawnik zapewnia kompleksowość usług, w tym doradztwo i pomoc w sporządzaniu pism procesowych, udział w negocjacjach biznesowych, reprezentowanie klienta przed sądem.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


3. Sosnowiec
  Strona internetowa Zbigniewa Jaskierni - Zastępcy Prezydenta Sosnowca w kadencji 2002-2006 oraz rozpoczętej kadencji 2006-2010, Sosnowiec.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


4. Komornik Kraków
  Szymon Herda, Komornik sądowy z Krakowa.

Zacznę może od zakresu terytorialnego, który nie ogranicza się do Krakowa. Przechodząc od razu do sedna zakres terytorialny to dzielnica Śródmieście i gmina Iwanowice, Michałowice, Skała i Sułoszowa.
Nawiązując do prowadzonych spraw, na pewno można powiedzieć bardzo wiele. Jeśli zależy Ci na konkretach, pomoc może dotyczyć choćby licytacji ruchomości i nieruchomości.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej, nie pozostaje nic innego jak zapoznanie się ze stroną www.komornikherda.pl.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


5. Kancelaria adwokacka prawo pracy - Wrocław
  Kancelaria prawa pracy mieszcząca się we Wrocławiu to firma działająca w obszarze prawa pracy. Kancelaria oferuje usługi dla pracowników i pracodawców. Firma pomaga rozstrzygnąć spory zaistniałe między pracownikiem a pracodawcą. Kancelaria oferuje doradztwo prawne oraz reprezentację przed sądem pracy. Kancelaria zajmuje się sporządzaniem umów i dokumentacji dla pracodawców oraz pomaga uzyskać odszkodowania należne pracownikom. Zapraszamy do kontaktu.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0