Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://walkowscy-kancelarie.pl    
Adwokat kościelny
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Adwokat kościelny - http://walkowscy-kancelarie.pl
ID w katalogu 17537
Tytuł Adwokat kościelny
Url http://walkowscy-kancelarie.pl
Opis Walkowscy Kancelarie Adwokackie to zespół specjalistów zajmujących się między innymi specyficzną dziedziną prawa jaką jest prawo kanoniczne. Paweł Walkowski dekretem Arcybiskupa Metropolity Katowickiego został oficjalnie wpisany na stałą listę adwokatów Sądzie Metropolitalnym w Katowicach, co pozwala mu na skuteczne i w pełni legalne działanie w sprawach dotyczących prawa kanonicznego. Specjalizujemy się w sprawach dotyczących stwierdzenia nieważności małżeństwa, potocznie nazywanych rozwodem kościelnym.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe prawnik   adwokat kościelny   prawo gospodarcze   kancelaria prawa kanonicznego   adwokat
Data Apr 3, 2019
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. Obsługa prawna firm w Krakowie - adwokatgb.pl
  Jeśli potrzebują Państwo profesjonalnej pomocy lub porady prawnej, zachęcamy do skorzystania z usług Kancelarii Prawnej Aleksandry Gawin-Bławat, znajdującej się w Krakowie, przy ulicy Krakowskiej 16/3. Specjalizujemy się w następujących dziedzinach prawa: prawo cywilne, prawo rodzinne, prawo karne i prawo wykroczeń, prawo karne wykonawcze oraz prawo administracyjne. Każdemu klientowi zapewniamy bardzo korzystne warunki współpracy i dajemy możliwość wyboru najbardziej dla niego korzystnej formy współpracy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


2. Prawnik w Warszawie na Bemowie - kancelariaprawna-aw.pl
  Niezależnie od tego czy szukasz jednorazowej pomocy prawnej w sprawach indywidualnych, czy też prawnika, który zajmie się obsługą prawną twojej firmy, to Kancelaria Prawna Adamczuk & Węgrzyn jest dobrą propozycją. Szeroki zakres usług, możliwość obsługi w języku angielskim, biura w Warszawie i w Lublinie, a do tego możliwość korzystania z porad za pośrednictwem internetu sprawiają, że współpraca z Kancelarią A&W jest wygodna i satysfakcjonująca. Zapraszamy!
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


3. Prawnik sprawy karne
  Postępowania karne to nasza specjalność. Zaufaj nam! Nie zostawimy Cię z żadnym problemem. Obsługa prawna, którą oferujemy jest kompleksowa. Dokładniej rzecz ujmując sprawy wyglądają tak:

- jesteśmy obecni przy przesłuchaniach
- stale nadzorujemy bieg sprawy
- przygotowujemy pisma i wnioski dowodowe
- bierzemy udział zawsze wtedy, kiedy obrońca może być obecny
- składamy wnioski o warunkowe umorzenie postępowania
- sporządzamy zażalenia i apelacje

Zapraszamy! Na pewno Ci pomożemy!
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


4. Adwokat w Szczecinie
  Kancelaria Adwokacka adwokata Krzysztofa Tumielewicza jest szybko rozwijającą się oraz nowoczesną firmą udzielającą porady prawne w całej Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego. Kancelaria Adwokacka oferuje kompleksową obsługę Klientów indywidualnych jak również wspólnot mieszkaniowych oraz innych podmiotów. Kancelaria Adwokacka prowadzi sprawy z zakresu między innymi: prawa rodzinnego (w tym sprawy o rozwód, separację, ustalenie kontaktów, ich egzekucje, sprawy z tzw. Konwencji Haskiej), prawa handlowego, prawa pracy, prawa karnego (broniąc oskarżonych, jak również pomagając osobom Pokrzywdzonym), procesów sądowych, obsługi obrotu nieruchomościami, windykacji należności oraz dochodzeniu odszkodowań. Odszkodowania - w tym dochodzenie odszkodowań za szkody na osobie oraz szkody majątkowe powstałe w następstwie m. in. śmierci osoby bliskiej oraz zdarzeń objętych ubezpieczeniami mienia, a także w sprawach o zapłatę, naruszenie dóbr osobistych, błąd w sztuce lekarskiej. Nieporozumienia pomiędzy inwestorami a wykonawcami, błędy w sztuce budowlanej, i inne. Dochodzimy odszkodowań z tytułu błędów w sztuce budowlanej. Opracowujemy kontrakty w celu realizacji inwestycji budowlanych. Reprezentujemy przed organami administracyjnymi dowolnej instancji, sporządzamy odwołania, zażalenia i skargi, pomoc w uzyskiwaniu pozwoleń, koncesji i innych dokumentów.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


5. Recenzje adwokatów - adwokaciranking.pl
  Jak wybrać najlepszego adwokata w danym mieście? W dobie XXI wieku, kiedy to dostęp do adwokatów czy radców prawnych jest tak szeroki najlepiej posłużyć się opiniami poprzednich klientów, którzy mieli już kontakt z takim specjalistą. Niezależnie od tego, czy zależy Ci na współpracy z adwokatem w związku z podziałem majątku, rozwodem, sprawą karną, skarbową czy w innym celu, na pewno coś dla siebie znajdziesz na adwokaciranking.pl. Nasz ranking pomoże odnaleźć Wam najlepszego specjalistę w danym mieście.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0