Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://wypozyczalnia-klika.pl     Wynajem łóżek rehabilitacyjnych - wypozyczalnia-klika.pl 0.00 z 5 0
Wynajem łóżek rehabilitacyjnych - wypozyczalnia-klika.pl - http://wypozyczalnia-klika.pl
ID w katalogu 17621
Tytuł Wynajem łóżek rehabilitacyjnych - wypozyczalnia-klika.pl
Url http://wypozyczalnia-klika.pl
Opis Prowadzimy wypożyczalnię sprzętu rehabilitacyjnego i dzielimy się z Państwem ponad 25-letnim doświadczeniem branżowym. Prezentujemy łóżka rehabilitacyjne do wynajęcia za około 3 złote dziennie. W naszych łóżkach wyróżniają się wysokiej klasy systemy sterowania, moduły wsparcia pacjenta, wysoka stabilność. Dodatkowo oddajemy do dyspozycji rotory kończyn górnych i dolnych wraz z akcesoriami ortopedycznymi. Stawiamy na bezpieczny transport sprzętu rehabilitacyjnego. Obsługujemy ośrodki pomocy, szpitale, klientów indywidualnych.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe sprzęt rehabilitacyjny   wynajem łóżek rehabilitacyjnych   wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego   wypożyczalnia
Data May 15, 2019
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. Krynica noclegi - flora-krynica.pl
  Szlaki turystyczne, wody mineralne, Jaworzynka Krynicka to wszystko będziecie mieli w zasięgu ręki, jeśli zdecydujecie się na zatrzymanie w pensjonacie Flora. Krynica Zdrój ma dla Was wiele ciekawych atrakcji, dlatego jeśli chcecie zdecydować się na miłe warunki wypoczynku zdecydujcie się właśnie na nasz pensjonat. Gwarantujemy, że będziecie zadowoleni z przygotowanych przez nas propozycji i otrzymacie okazję do tego by skorzystać z dobrodziejstw Krynicy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. Bazy b2b, bazy b2c, kampanie SMS, MMS, E-mail
  Serwis aSendo.pl udostępnia narzędzia do samodzielnego przygotowania i realizacji kampanii SMS, MMS, E-mail. Zamawiający za pośrednictwem aSendo.pl może samodzielnie przygotować i zrealizować dowolnie skonfigurowaną kampanię marketingową. Dostępne narzędzia umożliwiają zakup licencji na bazę B2B; B2C, wybór docelowej grupy odbiorców komunikatu, wybór dostawcy. Bazy niedostępne z poziomu konfiguratora można zamówić składając zapytanie indywidualne bezpośrednio do współpracujących z serwisem dostawców. W aSendo.pl można również realizować wysyłkę kampanii do własnych baz użytkowników (klientów, kontrahentów, pracowników) oraz do prestiżowych baz operatorów infrastrukturalnych. W celu zapoznania się z pełną ofertą zapraszamy na naszą stronę.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Biznes, pieniądze, ekonomia > Ogłoszenia


3. Piły diamentowe
  W ramach oferty naszej firmy zapewniamy naszym klientom szeroki asortyment narzędzi do realizowania między innymi szlifowania, frezowania, wiercenia w naturalnych kamieni a także ściernice tradycyjne. W naszej firmie możemy zapewnić niezbędne w zakładach kamieniarskich oraz budowlanych szczoteczki tradycyjne oraz diamentowe. Możemy zapewnić naszym klientom wygodne zakupy w formie wysyłkowej, które realizujemy na terenie całego kraju. Zapraszamy serdecznie!
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. Salon Emerald w Krakowie - przedłużanie włosów
  Salon kosmetyczny oferujący nowoczesne podejście do klienta oraz profesjonalną opiekę specjalistów. W salonie znaleźć można jedynie sprzęt sterylizowany po każdym użyciu dla zachowania jak największej higieny zabiegów. Dodatkowo, salon wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów opiekujących się swoim potomstwem, zapewniając bez dodatkowych opłat wykwalifikowaną opiekunkę, która na czas zabiegu zajmie się dzieckiem. Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. sprzęt parkingowy
  Specjalizujemy się w projektowaniu systemów parkingowych i organizacji ruchu, nadzorze nad ich wdrożeniem, dostawami systemów parkingowych, wdrażaniem nowych technologii w zakresie systemów i poboru opłat parkingowych
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0