Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.adwokat-soszka.pl     Adwokat w Warszawie 0.00 z 5 0
Adwokat w Warszawie - http://www.adwokat-soszka.pl
ID w katalogu 17624
Tytuł Adwokat w Warszawie
Url http://www.adwokat-soszka.pl
Opis Kancelaria Adwokacka Monika Soszka oferuje kompleksowe wsparcie prawne z zakresu prawa rodzinnego, cywilnego, karnego, gospodarczego, administracyjnego oraz prawa pracy. Oferta kancelarii obejmuje doradztwo prawne, sporządzenie odpowiednich pism oraz reprezentowanie interesów klienta przed sądami wszystkich instancji. Specjalnością są sprawy związane z podziałem majątku i rozwodami. Biuro kancelarii znajduje się w Warszawie przy ulicy Wilczej 44/7. Zapraszamy do kontaktu i uzgodnienia terminu spotkania.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe adwokat podział majątku   adwokat prawo rodzinne   adwokat warszawa   adwokat rozwód   adwokat prawo karne
Data May 15, 2019
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. Adwokat rozwód
  Adwokat Iwo Klisz zaprasza Państwa do swojej kancelarii mieszczącej się we Wrocławiu. Współpracuję z najlepszymi specjalistami z zakresu prawa rodzinnego, które jest także moją specjalnością zawodową oraz naukową. Na co dzień jestem nie tylko czynnym zawodowo adwokatem, ale także doktorantem prawa na Uniwersytecie Wrocławskim (prowadzę zajęcia z prawa cywilnego). W swojej działalności adwokackiej zdobyłem duże doświadczenie w prowadzeniu spraw rozwodowych oraz o podział majątku wspólnego. Moich klientów reprezentuję w toku postępowania przed sądem oraz jestem pełnomocnikiem strony w czasie wcześniejszych negocjacji.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


2. Odszkodowaniacentrum.pl - wszystko o wypadkach i odszkodowaniach
  Szukają Państwo firmy specjalizującej się w świadczeniu profesjonalnej pomocy dla osób poszkodowanych w wypadkach w kraju i za granicą? Zainteresuje was zatem na pewno oferta przygotowana przez Omni Finances. Nasza firma jest częścią grupy kapitałowej Omni Finances Ltd, z siedzibą w Londynie, która na terenie całej Europy posiada blisko 100 placówek. Działamy skutecznie a opłaty za usługę pobieramy tylko w przypadku wygrania sprawy o odszkodowanie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


3. Adwokat w Warszawie - szybki-rozwod.info
  Kancelaria adwokata Jacka Sosnowskiego poleca swoje usługi w zakresie tak zwanego szybkiego rozwodu. Temu zagadnieniu jest dedykowany specjalny blog, dostępny na stronie internetowej. Jego intencją jest zachęcenie do zakończenia małżeństwa już na pierwszej rozprawie, jeśli strony zgodzą się na wariant bez orzeczenia o winie. Oznacza on uniknięcie krępującej sytuacji, kiedy zostałyby upublicznione prywatne sprawy, związane z pożyciem małżeńskim. Blog ułatwia również pogłębienie wiedzy na temat podziału majątku oraz alimentów na dziecko.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


4. Alimenty - pytania i odpowiedzi
  Strona o tematyce prawnej – skierowana głównie do kobiet. Kobiety odnajdą na niej odpowiedzi na pytania związane z

rozwodem, alimentami, podziałem majątku, separacją, opieką nad dziećmi, ustalaniem ojcostwa itp. Strona prowadzona

w schemacie „pytanie – odpowiedź”
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


5. Kancelaria prawna w Krakowie - jwrp.pl
  Kancelaria Radców Prawnych oferuje swoim klientom pomoc w zakresie porad prawnych, szkoleń prawniczych dla pracowników firm, czy obsługę prawną firm. Oferujemy również zamówienia publiczne, rejestrację spółki, nieruchomości, postępowania sądowe, czy działania w zakresie prawa pracy. Z uwagę podchodzimy do problemów każdego klienta i indywidualnie rozpatrujemy poszczególne sprawy. Szczegółowe informacje o naszej działalności oraz pełnym zakresie usług znajdziesz na stronie kancelarii.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0