Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.adwokat-soszka.pl     Adwokat w Warszawie 0.00 z 5 0
Adwokat w Warszawie - http://www.adwokat-soszka.pl
ID w katalogu 17624
Tytuł Adwokat w Warszawie
Url http://www.adwokat-soszka.pl
Opis Kancelaria Adwokacka Monika Soszka oferuje kompleksowe wsparcie prawne z zakresu prawa rodzinnego, cywilnego, karnego, gospodarczego, administracyjnego oraz prawa pracy. Oferta kancelarii obejmuje doradztwo prawne, sporządzenie odpowiednich pism oraz reprezentowanie interesów klienta przed sądami wszystkich instancji. Specjalnością są sprawy związane z podziałem majątku i rozwodami. Biuro kancelarii znajduje się w Warszawie przy ulicy Wilczej 44/7. Zapraszamy do kontaktu i uzgodnienia terminu spotkania.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe adwokat podział majątku   adwokat prawo rodzinne   adwokat warszawa   adwokat rozwód   adwokat prawo karne
Data May 15, 2019
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. Adwokat rozwody - adwokat-rodzinny.com.pl
  Działamy w takich obszarach jak władza rodzicielska i kontakty z dziećmi (ograniczenie władzy rodzicielskiej, zakaz kontaktów z dzieckiem, małżeńskie ustroje majątkowe, rozliczenie konkubinatu) i wiele innych. Nasza Kancelaria Prawa Rodzinnego ma swoją siedzibę w Warszawie i na pewno spełni oczekiwania każdego Klienta. Bogate doświadczenie w branży sprawia, że tym bardziej warto nam zaufać i powierzyć nam swoje problemy. Dowiedz się więcej na stronie Kancelarii.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


2. Porady prawne dla Ciebie
  Serwis porusza tematykę prawniczą. Codzienne newsy, darmowe wzory pism, umów, baza prawna oraz forum mają na celu ułatwienie każdemu dostępu do polskiego prawa.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


3. Prawnik
  Kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorstw to usługa, bez której obecnie żadna z poważnych firm istniejących na rynku nie jest sobie w stanie poradzić. Prawnicy z kancelarii Borcz i Partnerzy zajmują się szeroko pojętym doradztwem prawnym, sporządzaniem umów, opinii i informacji prawnych, pism procesowych.

Pracownicy kancelarii doradzają jak zabezpieczyć swoje środki oraz zajmują się w razie potrzeby egzekucją wierzytelności od dłużników. Klientom oferowana jest możliwość reprezentacji ich przed sądami. Na życzenie klienta prawnicy uczestniczą w negocjacjach handlowych i ważnych spotkaniach decyzyjnych dotyczących firmy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


4. Porady prawne w Rzeszowie - Kancelaria MHS
  Kancelaria Prawna MHS z siedzibą główną w Rzeszowie zapewnia doradztwo prawne dla firm oraz osób indywidualnych. Prawnik z kancelarii reprezentuje klientów przed sądami w Rzeszowie, Krakowie, Tarnobrzegu, Andrychowie. Oferta obejmuje również sporządzanie umów i pism procesowych, opiniowanie dokumentów, negocjacje. Kancelaria reprezentuje klientów w toku postępowań egzekucyjnych oraz przed instytucjami państwowymi. Wśród specjalności kancelarii znalazło się prawo: cywilne, pracy, przewozowe, gospodarcze, własności intelektualnej, rodzinne.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


5. Obsługa prawna w Gdańsku
  Kancelaria radców prawnych Kołodziejska i Mindykowski to doświadczona ekipa radców prawnych z wieloletnią praktyką, która świadczy szereg profesjonalnych usług prawnych na najwyższym poziomie. Oferta dla klientów indywidualnych obejmuje stałą ochronę prawną klienta, zastępstwo procesowe oraz porady prawne, natomiast w ofercie dla przedsiębiorstw można znaleźć kompleksową obsługę prawną, do której zalicza się zarówno stały kontakt z prawnikiem, bieżące konsultacje prawne jak i udział radców w negocjacjach.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0