Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.adwokat-soszka.pl    
Adwokat w Warszawie
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Adwokat w Warszawie - http://www.adwokat-soszka.pl
ID w katalogu 17624
Tytuł Adwokat w Warszawie
Url http://www.adwokat-soszka.pl
Opis Kancelaria Adwokacka Monika Soszka oferuje kompleksowe wsparcie prawne z zakresu prawa rodzinnego, cywilnego, karnego, gospodarczego, administracyjnego oraz prawa pracy. Oferta kancelarii obejmuje doradztwo prawne, sporządzenie odpowiednich pism oraz reprezentowanie interesów klienta przed sądami wszystkich instancji. Specjalnością są sprawy związane z podziałem majątku i rozwodami. Biuro kancelarii znajduje się w Warszawie przy ulicy Wilczej 44/7. Zapraszamy do kontaktu i uzgodnienia terminu spotkania.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe adwokat podział majątku   adwokat prawo rodzinne   adwokat warszawa   adwokat rozwód   adwokat prawo karne
Data May 15, 2019
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. Puczyłowski Sławomir kancelaria notariusza w Otwocku
  Informujemy, że prowadzona przez nas kancelaria notarialna na rynku działa bezustannie od 1992 roku, proponując usługi klientom nie tylko z Otwocka, ale także z całego Mazowsza. Do pracy w naszym biurze angażujemy notariuszy z wieloletnim doświadczeniem i obszerną wiedzą teoretyczną. Na podstawie obowiązujących przepisów prawa, podejmujemy się świadczenia następujących czynności notarialnych: sporządzanie aktów notarialnych, poświadczeń, weksli, a także innego typu umów. Na specjalne życzenie klientów przechowujemy pieniądze lub papiery wartościowe. Obsługujemy klientów w języku polskim, a także po angielsku i niemiecku. Więcej na stronie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. Prawo budowlane
  Na stronie przedstawione są przepisy dotyczące prawa budowlanego, zarówno obecne treści jego przepisów, jak również treści o charakterze archiwalnym. Ponadto prowadzony jest profesjonalny blog, na którym zamieszczane są porady związane z kwestiami budowlanymi, między innymi dotyczące tego w jaki sposób wypełniać wszystkie niezbędne dokumenty. Treści na blogu są przygotowywane przez prawników, nad którymi nadzór sprawuje Rafał Dybka. Prawnicy są zatrudnieni w Nieruchomości & Proces Budowlany Kancelaria Prawna.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


3. Darmowe porady prawnicze
  Nasza firma od wielu lat świadczy usługi w zakresie pomocy prawnej. Od niedawna prowadzimy również własną stronę internetowej, na której zamieszczamy darmowe porady prawne. Jeśli masz problem związany z prawem, po prostu wejdź na www.przyjaznyprawnik.pl i przejrzyj, czy już go nie poruszyliśmy na stronie. Gwarantujemy że na naszej stronie znajdziesz wiele przydatnych informacji, które z pewnością wykorzystasz niejednokrotnie w swoim życiu. Zapraszamy!
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


4. Adwokat - Warszawa
  Zastanawiasz się nad wyborem prawnika czy też radcy pranej lub notariusza w swym mieście lub okolicy, który pomoże Tobie w wielu sprawach prawnych lub notarialnych? Jeśli tak, a chcesz postawić na kogoś sprawdzonego, to zobacz już teraz stronę internetową Wybierz Prawnika. Jest to portal, który stanowi największą w kraju bazę online takich osób i ich usług, dzięki czemu bardzo szybko możesz znaleźć listę prawnika, radców, notariuszy w swym regionie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


5. Sąd Metropolitalny w Katowicach - lexcanonica.pl
  Unieważnienie małżeństwa kościelnego nie jest zadaniem łatwym, ale jak najbardziej możliwym. Pomóc Państwu w tym może dobry adwokat kościelny, a takiego znajdziecie w Kancelarii Prawa Kanonicznego Lex Canonica. Pomogliśmy już wielu klientom, skutecznie unieważniając ich śluby kościelne i tym samym dając im drugą szansę na założenie rodziny. Mamy odpowiednie doświadczenie oraz kwalifikacje do tego, aby przeprowadzać takie sprawy. Oczywiście, jeśli sobie tego życzycie, możecie poprosić o ukazanie takich dokumentów.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0