Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE https://witagen-kroplowki.pl/     Wita-Gen - Klinika Witaminowa 0.00 z 5 0
Wita-Gen - Klinika Witaminowa - https://witagen-kroplowki.pl/
ID w katalogu 17699
Tytuł Wita-Gen - Klinika Witaminowa
Url https://witagen-kroplowki.pl/
Opis Kroplówki w Wita-gen zapewnią Tobie wymagane witaminy minerały oraz aminokwasy, adekwatne do Twoich potrzeb, omijając układ pokarmowy poprzez wprowadzenie bezpośrednio do krwiobiegu wchłanialność produktów jest niemal 100%-towa.
Są szczególnie przydatne dla osób żyjących w stresie, mających kłopoty z koncentracją, poziomem energii, o zaburzonej gospodarce wodno-elektrolitowej, intensywnie pracujących fizycznie i umysłowo, z uczuciem przewlekłego zmęczenia lub stanami depresyjnymi oraz chcących przyspieszyć regenerację i odporność organizmu.
Klinika Wita-Gen zaprasza.

tel: 884 734 734
e-mail: witagenkroplowki@gmail.com
strona internetowa: https://witagen-kroplowki.pl/
Grupa w katalogu Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Regiony , miasta > Dolnośląskie
Słowa kluczowe kroplówki witaminowe   klinika witaminowa   wlewy z witaminy C   kroplówka z witaminami   terapia wita-gen beauty   hydro   immuno   relax   sport   personal   odtrucie alkoholowe   koktajle dożylne
Data Jul 2, 2019
Imię kontaktowe Wita-Gen
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
1. SOFIMED KRAKÓW, Usg bioderek w Krakowie
  Sofimed na rynku usług medycznych działa nieprzerwanie od kilku lat. Dokładamy wszelkich starań, aby podołać oczekiwaniom pacjentów oraz rynku. Nasza placówka medyczna zarządza nowoczesnym sprzętem, dzięki któremu możemy podejmować się wykonywania wszechstronnych i szczegółowych badań diagnostycznych. Zatrudniamy lekarzy specjalistów, którzy trudnią się w takich dyscyplinach jak ginekologia i położnictwo, ginekologia onkologiczna oraz leczenie chorób sutka. W naszej placówce medycznej mogą Państwo liczyć na osobiste traktowanie oraz fachową, rzetelną opiekę i pomoc medyczną. Zapraszamy pacjentów z Krakowa i nie tylko. Więcej na witrynie www.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. CentrumDNA - Test DNA na ojcostwo - ustalenie ojcostwa, zaprzeczenie ojcostwa,
  Laboratorium Genetyczne oferujące ustalenie ojcostwa i pokrewieństwa, badanie ojcostwa, zaprzeczenie ojcostwa. Testy na ojcostwo w certyfikowanym laboratorium po najniższych cenach na rynku. Tylko pewne wyniki! Zaprzeczenie ojcostwa z pewnością 100%, potwierdzenie z pewnością 99,999%.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


3. Rehabilitacja po udarze mózgu - ośrodki
  Zachęcamy do skorzystania z Centrum Rehabilitacji NORMAN. Sale wyposażone są w nowoczesne urządzenia terapeutyczne, w tym urządzenie PAJĄK, dzięki czemu turnusy są skuteczniejsze. Nasi lekarze i fizjoterapeuci to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści ortopedii i rehabilitacji. Nasze turnusy rehabilitacyjne to setki tysięcy godzin doświadczenia w terapii nie tylko w Polsce, ale i poza granicami kraju. Tylko u nas można liczyć na profesjonalną rehabilitację po udarze mózgu, dla pacjentów ze schorzeniami neurologicznymi i nie tylko.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


4. Psychiatra - Legionowo
  Poszukujesz dobrego lekarza psychiatry z okolic Legionowa i Warszawy? Poradnia Zdrowia Psychicznego EDUCATIO oferuje konsultacje psychiatryczne z lekarzami psychiatra jak również z psychologami, seksuologami, psychoterapeutami, dietetykami i logopedami. Oferta naszej poradni została poszerzona o możliwość odbycia sesji coachingowej - life coaching. Więcej informacji udzielimy Państwu telefonicznie lub e-mailowo. Zapraszamy do kontaktu z naszą Poradnią Zdrowia Psychicznego
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna


5. Dentysta Szczecin
  Klinika Stomatologii “European Dental Center” powstała z myślą o wymagających Pacjentach oczekujących profesjonalnej opieki stomatologicznej w wykonaniu najwyższej klasy specjalistów i przy użyciu technologii oraz sprzętów stosowanych w ekskluzywnych klinikach. Lekarze z którymi współpracujemy, to wysoko cenieni specjaliści w takich dziedzinach stomatologii, jak: leczenie zachowawcze, protetyka, ortodoncja, implantologia i stomatologia kosmetyczna. Klinika kontynuuje doświadczenie i praktykę prywatnych gabinetów stomatologicznych istniejących od 1990 roku.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Regiony , miasta > Zachodniopomorskie
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0