Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://brasswillow.pl     Scrum po Polsku - brasswillow.pl 0.00 z 5 0
Scrum po Polsku - brasswillow.pl - http://brasswillow.pl
ID w katalogu 17703
Tytuł Scrum po Polsku - brasswillow.pl
Url http://brasswillow.pl
Opis BRASS WILLOW to doświadczona firma, której specjalizacją jest pomoc przedsiębiorstwom. Niezależnie od wielkości firmy każdy przedsiębiorca powinien dążyć do tego, aby jak najlepiej rozwinąć swój biznes. Pomagają w tym szkolenia scrum czy agile, choć to nie koniec oferty BRASS WILLOW. Poza tym firma specjalizuje się w tworzeniu audytów, które dają kompletne informacje o stanie firmy i zawierają w sobie sugestie, co należy zmienić, aby wznieść ją na wyższy poziom. Zawsze za projekty odpowiadają najlepsi eksperci w swojej branży.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Słowa kluczowe szkolenia agile   agile scrum   scrum po polsku   szkolenia scrum   certyfikaty scrum master
Data Jul 2, 2019
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
1. Doradztwo biznesowe w Lublinie
  Korzystając z usług naszego Instytut Rozwoju Biznesu BiznesMind wybierają Państwo współpracę z doświadczonym szkoleniowcem, który od dziesięciu lat działa w biznesie. Trener, przedsiębiorca, mentor, mówca motywacyjny, doświadczony sprzedawca. To właśnie osoba, która poprowadzi dla was efektywne i przydatne szkolenie. Chcesz zostać mistrzem sprzedaży? Chcesz w sposób profesjonalny zarządzać zespołem pracowników? Zapraszamy. Zachęcamy serdecznie wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy. Aby to zrobić, wystarczy odwiedzić naszą stronę internetową.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


2. Rezerwy na świadczenia emerytalne Prospecto
  Oferujemy szeroki zakres usług aktuarialnych dla wielu firm. Służymy pomocą przy, między innymi, szacowaniu deputaty węglowe. O naszym doświadczeniu świadczyć może wykonanie ponad tysiąc wycen oraz blisko pięćset zadowolonych Klientów, wśród których znajdują się zarówno przedsiębiorstwa zatrudniające kilka tysięcy pracowników (także te notowane na GPW), jak i mniejsze firmy zatrudniające do 10 osób. Wszystkie wyliczenia są zgodne z Międzynarodowymi Standardami Rachunkowości (MSR 19). Na życzenie Klienta kalkulacje i analizy mogą również zostać wykonane w oparciu o standardy US GAAP. Chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania, a także przygotujemy dla Państwa ofertę szczegółową.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse


3. Doradztwo prawne w Warszawie - MC-LEGAL
  Jest Ci potrzebny prawnik?Potrzebujesz porady prawnej? Podział majątku, rozwód to aktualne sytuacje w twoim życiu?Nasza kancelaria prawna podchodzi rzetelnie do każdej sprawy.Potrzebujesz szybko rozwiązać swój problem?Gwarantujemy elastyczne podejście do każdej sprawy oraz pełen profesjonalizm.Posiadamy bogate doświadczenie i rozległą wiedzę prawniczą, dzięki czemu świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Zaangażowanie, maksimum staranności to u nas podstawa !Chcesz szybko się rozwieść ? Rozwód to aktualna sytuacja Twojego życia? Podział majątku to twoja aktualna sytuacja?Gwarantujemy pełną satysfakcję wybrania naszej Kancelarii Prawnej. Rozwiązujemy sprawy rzetelnie i szybko ! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej Zbigniew Marek Czarny – Kancelaria Prawna : www.mc-legal.pl . Można się z nami skontaktować telefonicznie : +48 602 58 50 39 , mailowo : marek.czarny@mc-legal.pl bądź przez formularz kontaktowy na naszej stronie. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie 02-761, na ulicy Macedońskiej 5. Zapraszamy Serdecznie !
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse


4. Audyty
  Grupa JPL znana jest w Polsce z zatrudniania doskonałych radców prawnych. JPL zajmuje się doradzaniem największym polskim firmom! Czy to oznacza, że mały przedsiębiorca nie może liczyć na ich pomoc? Nic z tych rzeczy. Pomagamy klientom z różnych sektorów, za każdym razem świadcząc profesjonalne i rzetelne usługi w niezwykle dobrej cenie. Zapraszamy na stronę internetową grupy, gdzie dowiecie się bardzo wielu ciekawych informacji o audytach i marketingu.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


5. Księgowość śląsk, biuro rachunkowe Buchalteria24
  Księgowość jest to jeden z profilów naszej działalności. Prowadzimy biuro rachunkowe, dojeżdżamy do klientów na terenie Górnego Śląska. Świadczymy pełną obsługę księgową, rachunkową, podatkową oraz obsługę kadr i płac dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej.
Pracownicy naszego biura to osoby z dużym doświadczeniem, które z zaangażowaniem śledzą nowości oraz ciągłe zmiany w systemie z zakresu prawa, księgowości oraz rachunkowości.Odbieramy dokumenty we wskazanym miejscu. To my dojeżdżamy do klienta, a nie klient do nas.
www.buchalteria24.pl
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0