Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://brasswillow.pl     Scrum po Polsku - brasswillow.pl 0.00 z 5 0
Scrum po Polsku - brasswillow.pl - http://brasswillow.pl
ID w katalogu 17703
Tytuł Scrum po Polsku - brasswillow.pl
Url http://brasswillow.pl
Opis BRASS WILLOW to doświadczona firma, której specjalizacją jest pomoc przedsiębiorstwom. Niezależnie od wielkości firmy każdy przedsiębiorca powinien dążyć do tego, aby jak najlepiej rozwinąć swój biznes. Pomagają w tym szkolenia scrum czy agile, choć to nie koniec oferty BRASS WILLOW. Poza tym firma specjalizuje się w tworzeniu audytów, które dają kompletne informacje o stanie firmy i zawierają w sobie sugestie, co należy zmienić, aby wznieść ją na wyższy poziom. Zawsze za projekty odpowiadają najlepsi eksperci w swojej branży.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Słowa kluczowe szkolenia agile   agile scrum   scrum po polsku   szkolenia scrum   certyfikaty scrum master
Data Jul 2, 2019
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
1. Szałaj - biuro rachunkowe Bielsko
  Biuro rachunkowe DokumentX z Bielska-Białej zaprasza do współpracy przedsiębiorców z terenu Podbeskidzia oraz klientów indywidualnych. Biuro doradcy podatkowego A. Szałaja (licencja Ministerstwa Finansów nr 9913/2005) prowadzi pełną księgowość oraz kadry firm m.in. rozliczenia VAT, rozliczenia ZUS, doradztwo podatkowe w zakresie rozliczeń faktur, rozliczeń rocznych podatku dochodowego od osób fizycznych i prawnych oraz ulg i odliczeń podatkowych od podatku PIT oraz CIT. Biuro rachunkowe jest wyposażone w nowoczesny sprzęt i oprogramowanie potrzebne do realizacji usług zgodnych z wszelkimi normami i standardami obsługi.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


2. Zarządzanie it
  Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w branży IT. Aktualnie zajmujemy się zarządzaniem projektami. Przez lata działalności stworzyliśmy szereg dużych portali WWW, start-upów, sklepów internetowych i portali społecznościowych. Jeśli chcesz zobaczyć naszej realizacje, to znajdziesz je na supernovainteractive kropka pl. Wejdź już teraz i sprawdź! Wszelkie pytania prosimy kierować na adres email office małpa supernovainteractive kropka pl. Na pytania odpowiadamy błyskawicznie!
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


3. Sztuka uwodzenie
  PUA, czyli Pick Up Artist. W Polsce zwyczajnie Uwodziciel, czyli mężczyzna, który może poderwać każdą interesującą go kobietę, ponieważ nie boi się odrzucenia dzięki swoim wewnętrznym przekonaniom. Ci artyści podrywu, znają to co wszyscy znają pod nazwą Sztuka Uwodzenia. Oni dokładnie wiedzą, czego chce kobieta i dostaje to. Każdy uwodzicieli jest inny, każdy z nich lubi inne dziewczyny, mają różne techniki i teksty na podryw, ale łączy ich jedno, wszyscy chcą poznawać piękne dziewczyny i być może spotkać na swojej drodze tą jedną, z którą będą chcieli iść w dalsze życie. Unique założyciel strony MęskieZasady.pl chce pokazać niepewnym mężczyzną jak dołączyć do tych niezwykłych artystów. Piszę o tym jak i gdzie stosować metody podrywania, aby nie wystraszyć dziewczyny, tylko ją sobą zainteresować. Każdy mężczyzna ma prawo do miłości i przygód, tylko nie każdy ma wystarczająco odwagi, aby realizować swoje marzenia, a to należy zmienić. Właśnie na naszej stronie dowiesz się jak rozpocząć tą zmianę na lepszy model samego siebie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


4. Transport z Chin - porównywarka
  Porównaj ceny transportu z Chin. Porównywarka cen transportu morskiego i kolejowego z Chin. Oferty najlepszych i wyselekcjonowanych przez nas spedytorów znajdują się w jednym miejscu. Tylko aktualne wyceny. Podczas licznych rozmów zauważyliśmy, że jednym z głównych problemów przy imporcie jest właśnie transport. Stawki transportu stale ulegają zmianie a poszukiwania dobrej firmy spedycyjnej okazują się bardzo czasochłonne. Porównywarka transportu powstała po to aby ułatwić to zadanie. Zaoszczędź swój czas i skorzystaj z naszej strony.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


5. Monitoring ornitologiczny
  Ambiens sp. zo.o. wykonuje monitoringi przyrodnicze dla sektora energetyki wiatrowej na terenie całego kraju. Firma kompleksowo wspiera swoich kontrahentów w całym procesie postępowania środowiskowego. W ramach świadczonych usług wykonywany jest między innymi monitoring ornitologiczny, monitoring chiropterologiczny, analiza krajobrazowa, raport ooś i wiele innych usług. Z uwagi na specjalizację w sektorze energetyki wiatrowej firma Ambiens cechuje się niezwykłą skutecznością prowadzonych prac. Dodatkowo Ambiens ma ofertę skierowaną do gmin, a mianowicie opracowania ekofizjograficzne, które są podstawą przygotowania planu zagospodarowania przestrzennego gminy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0