Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://kancelariaszyroczynski.pl    
Kancelaria Szyroczyński - Dopłata do zaniżonego odszkodowania
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Kancelaria Szyroczyński - Dopłata do zaniżonego odszkodowania - http://kancelariaszyroczynski.pl
ID w katalogu 17716
Tytuł Kancelaria Szyroczyński - Dopłata do zaniżonego odszkodowania
Url http://kancelariaszyroczynski.pl
Opis Specjalizuję się w szeroko pojętych procesach medycznych, takich jak procesy o odszkodowanie czy zadośćuczynienie, a także reprezentuję szpitale w postępowaniach konkursowych organizowanych przez NFZ. Doradzam podmiotom leczniczym w sprawach związanych z organizowaniem, przeprowadzaniem oraz weryfikowaniem pod kątem formalnoprawnym konkursów finansowanych ze środków publicznych. Ponadto reprezentuję lekarzy w postępowaniach cywilnych związanych z roszczeniami pacjentów, takich jak sprawy o odszkodowanie za błąd medyczny i zadośćuczynienie za doznaną krzywdę.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe Kancelaria prawa medycznego   Upadłość konsumencka   obsługa prawna szpitali   Błędy medyczne   prawo medyczne
Data Jul 15, 2019
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. Adwokaci w Olsztynie
  Nasza kancelaria adwokacka specjalizuje się w prawie gospodarczym, w prawie pracy i ubezpieczeń społecznych, w prawie administracyjnym, w prawie rodzinnym i opiekuńczym, a także w prawie karnym. W naszej kancelarii korzystacie Państwo z usług doświadczonej ekipy specjalistów. Z tego powodu czas rozwiązania sprawy ulega skróceniu. Gwarantujemy wyłącznie merytoryczną i skuteczną opiekę klientom indywidualnym i właścicielom działalności gospodarczych.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


2. Adwokat w Warszawie - szybki-rozwod.info
  Kancelaria adwokata Jacka Sosnowskiego poleca swoje usługi w zakresie tak zwanego szybkiego rozwodu. Temu zagadnieniu jest dedykowany specjalny blog, dostępny na stronie internetowej. Jego intencją jest zachęcenie do zakończenia małżeństwa już na pierwszej rozprawie, jeśli strony zgodzą się na wariant bez orzeczenia o winie. Oznacza on uniknięcie krępującej sytuacji, kiedy zostałyby upublicznione prywatne sprawy, związane z pożyciem małżeńskim. Blog ułatwia również pogłębienie wiedzy na temat podziału majątku oraz alimentów na dziecko.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


3. Odszkodowaniacentrum.pl - wszystko o wypadkach i odszkodowaniach
  Szukają Państwo firmy specjalizującej się w świadczeniu profesjonalnej pomocy dla osób poszkodowanych w wypadkach w kraju i za granicą? Zainteresuje was zatem na pewno oferta przygotowana przez Omni Finances. Nasza firma jest częścią grupy kapitałowej Omni Finances Ltd, z siedzibą w Londynie, która na terenie całej Europy posiada blisko 100 placówek. Działamy skutecznie a opłaty za usługę pobieramy tylko w przypadku wygrania sprawy o odszkodowanie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


4. Tarnów
  Działamy na rynku prawnym na terenie Tarnowa, gdzie jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę prawną zarówno dla klientów indywidualnych a także firm. Posiadamy doświadczenie na rynku prawnym co pozwala nam zapewnić obsługę prawną z szerokiego zakresu dziedzin prawnych. Jednocześnie zapewniamy również obsługę prawną w ramach reprezentowania naszych klientów przed sądami przed wszystkimi instancjami sądów. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej kancelarii. Aby to zrobić, wystarczy odwiedzić naszą stronę internetową.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


5. BUKOWSKI MARIUSZ notariusz w Bytomiu
  Kancelaria notarialna z Rudy Śląskiej prowadzona jest przez Mariusza Bukowskiego. Przeprowadza czynności notarialne dla klientów z Rudy Śląskiej, Bytomia, Zabrza również okolic. Kancelaria pracuje od poniedziałku do piątku. Odbiera na przechowanie dokumenty, pieniądze także papiery wartościowe. Tworzy akty notarialne, poświadczenia. Szykuje protokoły dziedziczenia i akty poświadczenia dziedziczenia. Tworzy protokoły i oświadczenia. Przygotowuje protesty weksli również czeków. Prócz tego na żądanie stron tworzy projekty aktów oświadczeń oraz inne dokumenty. Więcej informacji zamieszczono na witrynie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0