Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.adwokat-lach.pl     Kancelaria adwokacka w Pszczynie 0.00 z 5 0
Kancelaria adwokacka w Pszczynie - http://www.adwokat-lach.pl
ID w katalogu 17743
Tytuł Kancelaria adwokacka w Pszczynie
Url http://www.adwokat-lach.pl
Opis Usługi prawna i adwokackie na terenie Pszczyny świadczy adwokat Izabela Lach-Barteczka. Specjalizuję się w zagadnieniach związanych z prawem pracy, prawem cywilnym, prawem rodzinnym, czy też prawem karnym. Świadczę usługi z obszaru doradztwa prawnego. Zapewniam reprezentację interesów moich klientów przed sądem, zapewniam wsparcie negocjacjach, a także w pomoc w windykacji należności. Zajmuję się również prowadzeniem spraw pracowniczych. Wejdź na moją stronę internetową i zapoznaj się ze szczegółami oferty.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe adwokat pszczyna   kancelaria adwokacka pszczyna   prawnik pszczyna   porady prawne pszczyna
Data Aug 5, 2019
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. Prawo po naszej stronie Blog Prawniczy
  Za pośrednictwem naszego bloga zrozumiecie Państwo aktualności z prawa krajowego. Monitorujemy zmiany przepisów i je komentujemy w merytorycznym formacie. Dzięki nam poznacie Państwo od podstaw nowe ustawy, lepiej przystosujecie się do nietypowych konfiguracji podatkowych i nie tylko. Poruszamy się w zagadnieniach ubezpieczenia OC, Trybunału Konstytucyjnego, programu 500+, obserwujemy zmiany przepisów prawa pracy. Nasz blog jest nadzorowany pod względem merytorycznym przez zawodowych prawników i radców prawnych.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


2. Kancelaria Bartosiak & Wspólnicy
  Masz problemy z prawem? Potrzebujesz pomocy? Prędzej czy później będziesz potrzebował dobrego prawnika który pomoże rozwikłać problem. Odwiedź już teraz stronę Bartosiak & Wspólnicy. Na rynku działamy już od kilku lat i cieszymy się bardzo dobrą opinią w śród swoich klientów. Nasi prawnicy to eksperci którzy ukończyli najlepsze uczelnie w kraju. Dbamy o swoich klientów oraz zawsze dążymy do pozytywnego rozstrzygnięcia sprawy. Wejdź na naszą stronę i dowiedz się więcej na temat oferty.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


3. Adwokat w Bydgoszczy
  Zapewniam kompleksowe usługi adwokackie na terenie Bydgoszczy. Zajmuję się prowadzeniem Kancelarii Adwokackiej w tym mieście. Specjalizuję się w pomocy prawnej związanej ze sprawami administracyjnymi, pracy, rodzinnymi, cywilnymi, karnymi oraz opiekuńczymi. Oferuje również windykacje należności oraz obsługę prawną firm. Kancelaria współpracuje również z Instytutem Genetyki Sądowej IGS świadczącym usługi badań DNA. Więcej informacji znaleźć można na stronie www.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


4. Sosnowiec
  Strona internetowa Zbigniewa Jaskierni - Zastępcy Prezydenta Sosnowca w kadencji 2002-2006 oraz rozpoczętej kadencji 2006-2010, Sosnowiec.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


5. SystemPrawa.pl
  Darmowe wzory pism, umów, podań, wniosków, itd., baza teleadresowa sądów, prokuratur, notariuszy, adwokatów i radców prawnych. Ponadto kalkulator kredytowy oraz aktualne kursy walut. Korzystanie z serwisu jest całkowicie bezpłatne. Serwis jest skierowany zarówno do prawników, jak i osób nie zajmujących się prawem zawodowo, ma na celu ułatwienie i pomoc w załatwianiu wszelkich spraw prawnych, głównie dzięki bogatej bazie wzorów dokumentów.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0