Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.strefa-impuls.pl    
Trener personalny w Krakowie - strefa-impuls.pl
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Trener personalny w Krakowie - strefa-impuls.pl - http://www.strefa-impuls.pl
ID w katalogu 17817
Tytuł Trener personalny w Krakowie - strefa-impuls.pl
Url http://www.strefa-impuls.pl
Opis W ofercie naszej firmy Strefa Impuls jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalne usługi w zakresie realizowania treningów personalnych. Jesteśmy w stanie zapewnić trening personalny kraków, który realizowany jest przez doświadczonych specjalistów. Zapewniamy doskonale przygotowane warunki do realizowania ćwiczeń. Jednocześnie wszystkie treningi są przygotowywane w sposób, który ma zapewnić dopasowanie ich do predyspozycji klientów, ale również do efektów, które chcą przy realizowaniu treningów uzyskać w określonych czasie.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe elektrostymulacja mięśni   trening ems   trening ems kraków   trener personalny kraków
Data Oct 7, 2019
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. Nest nocleg w Poznaniu
  Jeżeli chcecie Państwo spędzić tanio czas w centrum Poznania zachęcamy do rezerwacji naszych ekonomicznych apartamentów (ogród, zestawy do grillowania, rowery do wynajęcia). Mamy standardowo pokój połączony z kuchnią i łazienką, bezprzewodowy internet na terenie kompleksu, darmowy parking dla zmotoryzowanych, wsparcie w transferach na lotnisku (na życzenie). Już teraz proponujemy sprawdzenie naszej strony internetowej i zapoznanie się z naszą ofertą.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. tłumacze Warszawa
  Nie oznacza to jednak, że nasza oferta jest skierowana wyłącznie do klientów z Poznania i Wielkopolski. Dzięki sprawnej organizacji oraz wdrożeniu najnowszych rozwiązań informatycznych i telekomunikacyjnych z naszych usług korzystają instytucje, przedsiębiorstwa oraz klienci indywidualni z całej Polski oraz świata.
Jako ciekawostkę możemy dodać, że początek naszej działalności pokrywa się z przystąpieniem Polski do Unii Europejskiej dnia 1 maja 2004r., na co wskazuje prefiks w nazwie naszego biura.
Wykonujemy tłumaczenia zwykłe i przysięgłe z większości języków świata, w tym również tłumaczenia z języka obcego na inny język obcy. Tłumaczymy teksty z różnych dziedzin i o różnym stopniu trudności m.in. książki, artykuły prasowe, akty urodzenia, ślubu, świadectwa szkolne, dokumenty samochodowe, strony internetowe, korespondencję handlową, katalogi ofertowe, instrukcje obsługi, wszelką dokumentację techniczną i medyczną, jednak naszą specjalizacją są dokumenty rejestracyjne przedsiębiorstw, statuty spółek, umowy handlowe oraz wszelkie teksty prawnicze. Współpracujemy w tym zakresie z najlepszymi kancelariami prawnymi z całej Polski.
Ponadto, zajmujemy się kompleksową obsługą językową targów, konferencji i spotkań biznesowych. Zapewniamy przy tym profesjonalny sprzęt nagłaśniający, słuchawki i kabiny do tłumaczeń symultanicznych.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. anty graffiti
  Głównym kierunkiem działania firmy ROMA jest zabezpieczanie elewacji przed graffiti środkami AGS, oraz usuwanie graffiti z wszelkich powierzchni nie zabezpieczonych. Świadczymy także usługi związane z wszelkiego rodzaju myciem i doczyszczaniem różnych powierzchni wewnątrz i na zewnątrz budynków. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem nie zależnym od źródeł prądu czy wody. Posiadamy wieloletnią praktykę.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. opieka logopedyczna
  LOGOMEDICA to firma zajmująca się szeroko pojętą opieką logopedyczną żłobków, przedszkoli, szkół oraz osób indywidualnych (dzieci i dorosłych). Swoje działania realizujemy z dojazdem do instytucji oraz w domu naszych pacjentów.

LOGOMEDICA to zespół ludzi młodych, kreatywnych i otwartych. Zawód logopedy jest jedną z naszych pasji, dlatego też w swoich działaniach wykazujemy się pomysłowością, zaangażowaniem i nastawieniem na drugą osobę.
Terapia z naszymi specjalistami ma charakter wspaniałej zabawy. Przygotowujemy interesujące zajęcia zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych, w formie indywidualnej oraz grupowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. ALLADYN GROUP SP. Z O.O. dywany wełniane - Wrocław
  Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia salonu Alladyn z siedzibą w Warszawie wszystkich amatorów orientalnych, ręcznie tkanych dywanów. U nas przeniosą się Państwo w niezwykły świat pięknych barw, czarujących wzorów i kunsztu. Troszczymy się o to, żeby ciągle sprowadzać najlepszej jakości dywany, także na specjalne życzenie naszych zleceniodawców. W ofercie odnajdą Państwo zarówno klasyczne, jak i współczesne modele pakistańskie, chińskie, indyjskie, a ponadto gabbeh. Z rozkoszą pomożemy wybrać odpowiedni dla Państwa. zachęcamy do zakupów oraz odwiedzin naszej strony internetowej, na jakiej opublikowaliśmy Dokładne informacje o ofercie salonu.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0