Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.rzutniki.com    
projektory multimedialne
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
projektory multimedialne - http://www.rzutniki.com
ID w katalogu 1785
Tytuł projektory multimedialne
Url http://www.rzutniki.com
Opis Wraz ze spadkiem cen projektory multimedialne stały się bardziej dostępne dla przeciętnego Kowalskiego. Nowoczesne projektory to już nie statyczne rzutniki, to prawdziwe multimedialne kombajny. Na stronie rzutniki.com znajdziesz najnowsze projektory wraz z obszernymi recenzjami i opiniami użytkowników. Oprócz projektorów na stronie znajdziesz także ekrany projekcyjne służące do lepszej prezentacji tego co projektor/rzutnik wyświetla. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, może uda Ci się trafić na jakąś promocje projektorów??:)
Grupa w katalogu Internet
Słowa kluczowe rzutniki.com   Projektory   Projektor   rzutniki   rzutnik   projektor multimedialny   projektory multimedialne   ekrany
Data Mar 28, 2009
Imię kontaktowe Tomasz Koli
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Internet
1. Magento-specialists.pl - magento 2
  Od 2000 roku działamy w branży IT. Proponujemy naszym klientom założenie sklepu internetowego (oprogramowanie Magento), jego przystosowanie do potrzeb branżowych (skórki, optymalizacja konwersji, podniesienie użyteczności). Bierzemy na siebie również odpowiedzialność za promocję Państwa marki, np. w mediach społecznościowych. Mamy w ofercie niezawodne rozwiązania hostingowe dla Magento. Pełna nasza oferta na firmowej stronie internetowej. Zapraszamy.
Katalog:   Internet


2. netia Wrocław
  Netia Wrocław regionalny dział handlowy firmy netia w Wrocławiu. Pracownicy dobierą odpowiednią ofertę do Państwa potrzeb oraz w razie zainteresowania bezproblemowo przeprowadzą przez proces zamiany operatora. Netia to największy niezależny operator telefonii stacjonarnej. Szeroka oferta usług telekomunikacyjnych oraz dostępu do internetu. Zajmujemy się sprzedaż usług na terenie Wrocławia oraz całego Dolnego Śląska. Nasze fachowe doradztwo oraz znajomość rynku lokalnego pozwala nam na lepsze rozumienie klienta i jego potrzeb. Netia posiada ugruntowana pozycję wsród operatorów telekomunikacyjnych. Jest to firma o ugruntowanej pozycji na rynku telekomunikacyjnym. Na dzień dzisiejszy, netia posiada więcej aktywacji szerokopasmowego dostępu do Internetu niż telekomunikacja Polska. Kontaktuj się z nami aby zamówić usługi.
Katalog:   Internet
Internet > Reklama i marketing


3. projekty php, szablony allegro - PHP projekt
  Świadczymy usługi webmasterskie oraz webdesignerskie. W naszej ofercie znajduje się projektowanie indywidualnych szablonów aukcji allegro, wykonywanie projektów php + MySQL oraz XHTML/HTML + CSS na zlecenie. Działamy na terenie Kielc i Krakowa. Wykonujemy projekty dla studentów, szablony allegro, strony zapleczowe. Oferujemy pomoc studentom (uczniom) w pisaniu prac na kierunkach informatycznych (język: php, mysql, xHTML, CSS, MathML, SVG, szablony smarty).
Katalog:   Internet
Nauka i Edukacja


4. Strony internetowe "szyte na miarę"
  Galeria Witryn -oferuje tworzenie oryginalnych i profesjonalnych stron www. Strony internetowe z duszą i pomysłem dla Twojej firmy. Prezentacje multimedialne,banery wizytówki,loga, foldery. Kraków i okolice dojazd na spotkanie do klienta.
Katalog:   Internet
Internet > Reklama i marketing


5. Zintegrowane systemy informatyczne
  Firma Komp-Net to bogata oferta przygotowana przez specjalistów i znawców branży informatycznej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku i bogatej wiedzy firma może świadczyć szeroki zakres usług z zakresu systemów informatycznych i wdrażania oprogramowań. Komp-Net to sługi z zakresu doboru sprzętu komputerowego i sieciowego, budowy, naprawy i konserwacji sieci komputerowych, powdrożeniowej opieki serwisowej i instalacji oprogramowania i systemów informatycznych w firmach małych jak i dużych.
Katalog:   Internet
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0