Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.asset-biuro.pl     Biuro rachunkowe Sosnowiec 0.00 z 5 0
Biuro rachunkowe Sosnowiec - http://www.asset-biuro.pl
ID w katalogu 1788
Tytuł Biuro rachunkowe Sosnowiec
Url http://www.asset-biuro.pl
Opis Biuro Rachunkowe ASSET, rozliczenie dokumentacji podatkowych na najwyższym poziomie, dla obszarów: Sosnowiec. Nasza oferta kierowana jest do sektora małych i średnich firm. Pomagamy wszystkim zainteresowanym podmiotom w zakładaniu i likwidacji działalności gospodarczej.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki
Słowa kluczowe biuro rachunkowe katowice   biuro rachunkowe sosnowiec   biuro rachunkowe bielsko-biała   asset   biuro asset   biuro rachunkowe asset
Data Mar 28, 2009
Imię kontaktowe Tomasz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki
1. Profesjonalna rachunkowość warszawa - Kancelaria Zkco
  Zespół ZKCO składa się ze ściśle związanych ze sobą kancelarii, aby zagwarantować pełną obsługę podmiotów gospodarczych, nacisk kładąc na rachunkowość. W skład naszego zespołu wchodzą: kancelaria podatkowa - doradca podatkowy Jolanta Czarkwiani, biuro rachunkowe - biegły rewident Anna Obara, konsulting z zakresu prawa i ds. funduszy europejskich prowadzone przez Macieja Obara. Doradzamy m.in. w poniższych zakresach: pełna księgowość – usługę zapewnia biegły rewident. Biuro rachunkowe znajduje się w dzielnicy Warszawa Mokotów. Rachunkowość świadczona przez nas jest na najwyższym poziomie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej witrynie – profesjonalna rachunkowość Warszawa!
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki
Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse


2. Innowacje
  Ten portal zrzesza polskich pracodawców. Za jego pośrednictwem wyrażamy obawy, pomysły i przemyślenia dotyczące lepszej przyszłości. W Polsce nie brakuje wykształconych ludzi, więc wspólnymi siłami chcemy stworzyć lepszą Polskę. Niepokoi nas wysoki poziom emigracji zarobkowej, więc chcemy stworzyć warunki, aby ludzie nie musieli za chlebem wyjeżdżać do państw zachodnich. Zapraszamy wszystkich pracodawców do odwiedzenia naszej strony internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki


3. Księgowa w Częstochowie
  Biuro rachunkowe Halina Łucka - profesjonalne usługi księgowe w Częstochowie w atrakcyjnych cenach. Korzystanie z usług profesjonalnego biura rachunkowego zapewnia niższe koszty niż utrzymanie działu księgowości. Gwarantujemy składanie deklaracji w urzędach w wymaganych datach. Wieloletnie doświadczenie w obsłudze firm o różnych branżach pozwoliła nam zdobyć szeroką wiedzę z zakresu księgowości oraz spraw kadrowo-płacowych. Nasze biuro rachunkowe posiada wypracowane procedury oraz wdrożone nowoczesne technologie, które dają pewność, że usługi księgowe są wykonywane z najwyższą dbałością o bezpieczeństwo.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki


4. Magne Superat
  Stworzyliśmy bardzo szeroką ofertę, a także gotowi jesteśmy negocjować ceny, by zawsze odpowiadały one nakładowi wykonanej dla niego pracy. Za każdym razem znajdujemy najbardziej korzystne rozwiązania, o czym przekonało się już wielu Klientów z Ostrowa Wlkp i okolic. Udowadniamy, że nawet tanie biuro rachunkowe może stanowić znakomite wsparcie zarówno dla osób fizycznych jak i przedsiębiorstw i innych podmiotów. Wychodząc naprzeciw potrzebom, podejmiemy się nie tylko prowadzenia ksiąg rachunkowych, przychodów i rozchodów, ewidencji czy obsługi kadr, ale także m.in. wspomożemy uzyskiwanie pomocy prawnej czy spełnianie wymogów przeciwpożarowych i BHP.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


5. zwrot podatku Wielka Brytania
  Pracując za granica, pracodawca musi odprowadzać podatek. Ten podatek możesz odzyskać, są to kwoty kilkuset a nawet kilku tysięcy złotych. Nasza firma pomoże Ci odzyskać podatek z Wielkiej Brytanii, Irlandii Południowej, Niemiec, Holandii, Austrii, Norwegii oraz USA. Pomagamy także osobom pracującym w Niemczech uzyskać zasiłek rodzinny (Kindergeld). Wystarczy że złożysz wniosek o zwrot podatku, a otrzymasz pieniądze najszybciej jak to tylko możliwe.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0