Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.asset-biuro.pl    
Biuro rachunkowe Sosnowiec
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Biuro rachunkowe Sosnowiec - http://www.asset-biuro.pl
ID w katalogu 1788
Tytuł Biuro rachunkowe Sosnowiec
Url http://www.asset-biuro.pl
Opis Biuro Rachunkowe ASSET, rozliczenie dokumentacji podatkowych na najwyższym poziomie, dla obszarów: Sosnowiec. Nasza oferta kierowana jest do sektora małych i średnich firm. Pomagamy wszystkim zainteresowanym podmiotom w zakładaniu i likwidacji działalności gospodarczej.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki
Słowa kluczowe biuro rachunkowe katowice   biuro rachunkowe sosnowiec   biuro rachunkowe bielsko-biała   asset   biuro asset   biuro rachunkowe asset
Data Mar 28, 2009
Imię kontaktowe Tomasz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki
1. Biuro podatkowe w Lublinie - podatki-abm.pl
  Nasze Biuro podatkowe Szewczuk zlokalizowane w Lublinie współpracuje z osobami prywatnymi i klientami biznesowymi. Służymy Państwu swoją wiedzą i doświadczeniem. Dbamy o zadowolenie każdego klienta, dlatego zapewniamy elastyczne usługi i indywidualnie spełniamy potrzeby interesantów. Zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie, bezproblemowy kontakt, skrupulatne działania. Prowadzimy pełną księgowość, księgi handlowe, ustalamy obciążenia podatkowe. Zapraszamy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki


2. Rejestracja firmy w US
  Opublikowane w serwisie online ABC Firma artykuły oraz porady dotyczą prowadzenia działalności gospodarczej. Internauci dowiedzą się więc między innymi o tym, co to jest PKD i w jaki sposób je wybrać, czy też jakie formalności wiążą się z założeniem spółki czy też jednoosobowej działalności gospodarczej. Ponadto dzięki poradom ekspertów internauci mogą sprawdzić, jak prawidłowo rozliczyć się z pro formy, czy też jaki powinien być prawidłowy termin wystawienia faktury. Dostępne są też informacje o powstaniu obowiązku podatkowego w 2014 roku.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki


3. PIT 2011 Program
  PIT za rok 2011 należy rozliczyć do końca kwietnia 2012. Wyjątkiem jest PIT28, na którym rozliczają się ryczałtowcy – do 31 stycznia 2012. Program do PIT 2011 jest sposobem na szybkie rozliczenie podatku. To sprawdzona i bezpieczna aplikacja rozliczająca podatek PIT za 2011 rok, została przygotowana przez specjalistów i zebrała wiele pozytywnych opinii, w tym Instytutu Polskiej Księgowości. Użytkownik sam wybiera sposób składania PITu: przez Internet lub np. osobiście po wydrukowaniu. Funkcja Kreatora PIT ułatwi rozliczenie szczególnie tym, którzy nie mają pewności co do właściwego formularza PIT2011. Pobierz i rozlicz się od razu.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki
Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse


4. biuro rachunkowe wrocław
  Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom technicznym jakie stosujemy, zawszę wywiązujemy się z umów w terminie. ABR finanse jest polecanym biurem rachunkowym we Wrocławiu. Świadczymy usługi w zakresie obsługi płacowej oraz rozliczeń ZUS, doradztwa w sprawie funduszy UE, prowadzenia Ksiąg Przychodów i Rozchodów jak również rejestrów VAT itd.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


5. Księgowość Rzeszów
  Biuro Rachunkowe Rzeszów - Rachmistrz zrzesza fachowców z obszaru finansów, rachunkowości, zarządzania i podatków, proponując usługi z zakresu: księgowość dla firm, ewidencja pracownicza, doradztwo podatkowe. Celem biura jest zagwarantowanie wszechstronnego doradztwa rachunkowo-finansowego oraz gospodarczego wszystkim zainteresowanym firmom. Stoi za nami 14-letnie doświadczenie i wiedza zespołu naszych profesjonalnych pracowników, dla których doradztwo podatkowe to pasja.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki
Regiony , miasta > Podkarpackie
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0