Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE https://med-lab.com.pl/    
Centrum Medyczne MED-LAB w Dąbrowie Górniczej
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Centrum Medyczne MED-LAB w Dąbrowie Górniczej - https://med-lab.com.pl/
ID w katalogu 17929
Tytuł Centrum Medyczne MED-LAB w Dąbrowie Górniczej
Url https://med-lab.com.pl/
Opis MED-LAB jest nowoczesną i ciągle rozwijającą się placówką. Oferujemy szeroki zakres badań laboratoryjnych.
Krew pobieramy od osób dorosłych oraz dzieci.
Badania dla naj­młod­szych pacjentów wy­ko­nu­je­my z za­sto­so­wa­niem od­po­wied­nich mi­kro­me­tod, co pozwala ogra­ni­czyć stres maluchowi jak i rodzicom.
Po wcze­śniej­szym ustaleniu, możliwe jest pobranie materiału w miejscu za­miesz­ka­nia pacjenta.
POBIERANIE MATERIAŁU DO BADAŃ
poniedziałek - piątek 7:00-10:30

Centrum Medyczne MED-LAB
ul. Długa 34a
41-300 Dąbrowa Górnicza
tel. 32-307-13-16
Grupa w katalogu Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Regiony , miasta > Śląskie
Słowa kluczowe centrum medyczne   MED-LAB Dąbrowa Górnicza   okulista   medycyna pracy   neurolog   laryngolog   prywatny lekarz medycyny   prywatnie   laboratorium analityczne   badanie krwi   internista
Data Dec 15, 2019
Imię kontaktowe MED-LAB
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
1. STOMATOLOGIA NA BISKUPINIE, Protetyka we Wrocławiu
  Pacjenci, którzy chcą skorzystać z usług stomatologicznych, mogą to zrobić rejestrując się na wizytę u specjalistów z gabinetów Stomatologia na Biskupinie z siedzibą we Wrocławiu. Zapisy na nie prowadzone są telefonicznie, a wizyty odbywają się codziennie w godz. 8.00-19.30. Pacjentom oferowane są zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej i zachowawczej, a także endodoncji mikroskopowej. Co więcej, w placówkach świadczone są usługi związane z chirurgią stomatologiczną, periodontologią, ortodoncją i protetyką. Gabinety wyekwipowano w profesjonalny sprzęt. Dokładne wiadomości dotyczące ich aktywności, zostały opublikowane na witrynie internetowej.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. Psycholog Warszawa
  Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości to prywatny, warszawski ośrodek, skupiający specjalistów dziedziny psychologii, psychoterapii oraz psychiatrii. Lekarze i terapeuci instytutu oferują swoją pomoc wszystkim osobom, które dotknęły różnego rodzaju problemy natury emocjonalnej i psychologicznej. Poprzez konsultacje, terapie i treningi pacjenci otrzymują pomoc w walce ze swoimi fobiami, depresją, stresem, uzależnieniami, zaburzeniami snu lub odżywiania.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. Klinika Dentystyczna Schelldent
  Schelldent - Stomatolog, chirurg szczękowy, ortodonta. Zapraszamy do kliniki dentystycznej, która znajduje się w Bydgoszczy. Panuje u nas miła oraz serdeczna atmosfera, która powoduje, że wizyta na fotelu dentystycznym to nie jest stresująca sprawa. Do naszych usług należy: bezbolesne leczenie, bezinwazyjne wszczepianie implantów, leczenie kanałowe, leczenie wad zgryzu, chorób przyzębia, pełny zakres leczenia protetycznego, przeszczepy łącznotkankowe, leczenie recesji dziąsłowej oraz inne usługi dentystyczne. Serdecznie zapraszamy!
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Regiony , miasta > Kujawsko-Pomorskie


4. Protetyka stomatologiczna w Warszawie
  Jeśli szukasz profesjonalnego stomatolog to dobrze trafiłeś! Jestem doświadczoną stamtolożką, która zdobywała zawodowe doświadczenie w państwowych zakładach opieki, a także w wielu komercyjnych gabinetach stomatologicznych w kraju. Odbyłam również staże we francuskich klinikach stomatologicznych oraz w klinice w Luksemburgu. Współpracuję z jednym z najbardziej znanych stomatologów w kraju - Piotrem Okońskim, pracującym w warszawskiej klinice na Ochocie. Jestem także autorką kilku publikacji fachowej literatury w dziedzinie stomatologii zachowawczej. Zajmuję się również protetyką oraz ceramiką dentystyczną. Posiadana wiedza pozwala mi na zapewnienie najwyższej jakości usług w zakresie stomatologii.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Regiony , miasta > Mazowieckie


5. Dentysta Szczecin
  Klinika Stomatologii “European Dental Center” powstała z myślą o wymagających Pacjentach oczekujących profesjonalnej opieki stomatologicznej w wykonaniu najwyższej klasy specjalistów i przy użyciu technologii oraz sprzętów stosowanych w ekskluzywnych klinikach. Lekarze z którymi współpracujemy, to wysoko cenieni specjaliści w takich dziedzinach stomatologii, jak: leczenie zachowawcze, protetyka, ortodoncja, implantologia i stomatologia kosmetyczna. Klinika kontynuuje doświadczenie i praktykę prywatnych gabinetów stomatologicznych istniejących od 1990 roku.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Regiony , miasta > Zachodniopomorskie
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0