Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://dr-radkiewicz.pl    
Ginekolog w Pruszkowie - dr-radkiewicz.pl
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Ginekolog w Pruszkowie - dr-radkiewicz.pl - http://dr-radkiewicz.pl
ID w katalogu 17955
Tytuł Ginekolog w Pruszkowie - dr-radkiewicz.pl
Url http://dr-radkiewicz.pl
Opis Przychodnia ginekologiczna dr. Radkiewicza zaprasza na wizytę mieszkanki Pruszkowa. Nasz gabinet od początku swojej działalności stawia na komfortowe podejście do pacjentek, co w tak newralgicznej dziedzinie medycyny jest niezwykle ważne. Konkurujemy nie tylko ceną, ale również wyposażeniem naszego gabinetu. Posiadamy nowoczesne urządzenia diagnostyczne, a ponadto zatrudniamy najlepszych specjalistów w dziedzinie ginekologii. Więcej informacji można uzyskać na naszej stronie.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe ginekolog pruszków   ginekolog   lekarz ginekolog   przychodnia ginekologiczna
Data Jan 8, 2020
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. Eprice – porównywarka cen
  Planujesz zakupy i chciałbyś ustrzec się przed przepłacaniem za towar? Proponujemy Ci więc internetową porównywarke cen RTV i AGD. Kupuj najtaniej, skupiamy setki sklepów internetowych .Zapraszam do odwiedzin mojej strony. Chętnie odpowiem na ewentualne pytania
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. Transport krajowy
  Firma specjalizuje się w świadczeniu usług w zakresie transportu międzynarodowego oraz krajowego samochodami o ładowności do 1,5 ton.


Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług oraz szybkie terminy realizacji. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów firma nie stosuje sztywnych stawek przewozowych umożliwiając każdorazowo negocjacje cen.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. Jak skutecznie obniżyć składki ZUS w firmie
  Małe składki ZUS i działalność gospodarcza - czyli własny biznes i możliwość zmniejszenia składki ZUS. Strona zawiera informacje takie jak: własna firma i praca nakładcza skutkiem czego występuje zbieg ubezpieczeń, a osoby prowadzące firmy płacą niski ZUS. Przepisy prawa regulują te kwestie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


4. Fotograf ślubny w Lublinie
  Prowadząc własny zakład fotograficzny i usługi jakimi jest wideofilmowanie należy zwrócić uwagę na kilka szczegółów, i aspektów. Jednymi z nich jest odpowiedni personel jakim jest fotograf i kamerzysta lublin, tak naprawdę od tych dwóch osób zależy jak będzie prezentować się film czy album ze zdjęciami. Skorzystaj z naszej propozycji i przekonaj się, że nasza propozycja jest naprawdę wyjątkowa i warto skorzystać z tego co mamy do zaoferowania. Przekonaj się, że nasza propozycja jest godna uwagi i zainteresowania.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Hobby i rozrywka > Fotografia


5. Tłumacz przysięgły angielskiego Aleksandra Adamowicz
  Bezpośredni kontakt z wykonawcą – tłumaczem daje wiele korzyści: korzystna cena przez wyeliminowanie pośrednika, bliska współpraca – zagadnieniami Państwa firmy zajmuje się jedna osoba, która poznaje jej specyfikę i przez to z większą łatwością i dokładnością może wykonać tłumaczenie. To także gwarancja jakości. W branży tłumaczeń pracuję od 20 lat. Są to lata pracy, rozwoju, szczególnie informatycznego, również pogłębiania znajomości dziedzin w których się specjalizuję: prawa, biznesu, medycyny i techniki. Wykonuję tłumaczenia: z polskiego na angielski (także przysięgłe) i hiszpański oraz z angielskiego (także przysięgłe) i hiszpańskiego na polski - pisemne i ustne. We współpracy z klientami oferuję doświadczenie, profesjonalizm, pełną dyskrecję i wiarygodność. W przypadku tłumaczeń pisemnych termin wykonania ustalam po zapoznaniu się z tekstem źródłowym. Tłumaczenia ustne na terenie województwa śląskiego - po zaakceptowaniu zlecenia.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Regiony , miasta > Śląskie
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0