Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.kpr.pl    
Pomoc prawna dla firm
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Pomoc prawna dla firm - http://www.kpr.pl
ID w katalogu 1796
Tytuł Pomoc prawna dla firm
Url http://www.kpr.pl
Opis Kancelaria PrawnaŻygliccy świadczy usługę z zakresu: kompleksowa obsługa przedsięwzięć gospodarczych, restrukturyzacji, przekształceń własnościowych, procesów inwestycyjnych, badań due diligence, obsługa prawna New Connect, a także negocjacji gospodarczych i mediacji. Doradca Rynku New Connect, przygotowujemy młode, prężne firmy do przekształcenia się w spółki akcyjne i pomagamy im w zdobyciu zaufania potencjalnych inwestorów.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Motoryzacja > Usługi
Słowa kluczowe Kancelaria Prawnicza Warszawa   Katowice   Pozyskanie kapitału NewConnect   Obsługa prawna New Connect   Radca Prawny
Data Mar 28, 2009
Imię kontaktowe Maciej
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. Kancelaria Adwokacka - Adwokat Krzysztof Dolot
  Mam przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą Kancelarii Adwokackiej Adwokata Krzysztofa Dolot znajdującą się na stronie www.adwokatdolot.pl.
Adwokat Krzysztof Dolot świadczy wszelkie usługi prawne zarówno dla klientów indywidualnych jak też dla podmiotów prowadzących działalność gospodarczą. W ramach swojej praktyki adwokat zajmuje się prowadzeniem spraw z zakresu:
- prawa cywilnego - w tym sprawy o rozwód, separację, o odszkodowanie, alimenty, spadki
- prawa karnego - gdzie też reprezentuje strony w postępowaniu przygotowawczym, sądowym jako obrońca, pełnomocnik pokrzywdzonych
- prawa gospodarczego - w tym prowadzenie kompleksowej obsługi prawnej firm, prowadzenie spraw o zapłatę
- prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.
Kancelaria Adwokacka znajduje się w Rzeszowie na ul. Ks. Jałowego 29, natomiast filia Kancelarii w Mielcu na ul. Krótkiej 1.
Doświadczenie w prowadzeniu wszelkiego rodzaju spraw gwarantuje, iż adwokat Krzysztof Dolot zrealizuje zlecenia prawne w sposób profesjonalny oraz z pełnym zaangażowaniem.
Zapraszam do nawiązania współpracy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Regiony , miasta > Podkarpackie


2. SŁAWOMIR JAMRÓZ - Kancelaria adwokacka w Rzeszowie
  Jamróz Sławomir. Kancelaria Adwokacka świadczy usługi prawne z zakresu prawa karnego, prawa handlowego, natomiast specjalnością kancelarii jest prawo administracyjne. Zajmujemy się reprezentowaniem stron przed organami administracji urzędowej i samorządowej, a także organami celnymi i podatkowymi w toku postępowań wykonawczych. Nasi prawnicy zajmują się też sporządzaniem odwołań od decyzji administracyjnych oraz przygotowywaniem skarg na decyzje do wojewódzkich sądów administracyjnych w przypadku zaistnienia niepewności prawnych. Zapewniamy też zastępstwo procesowe przed sądami obu instancji. Oferta dogodna pod adresem WWW.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


3. Kancelaria prawna zamówienia publiczne - Warszawa
  Kancelaria prawna Warszawa oferuje pełną obsługę prawną w obszarze Prawa Zamówień Publicznych. Świadczy usługi w takich dziedzinach jak odwołania do KIO, przygotowanie i prowadzenie postępowań, przetargi. Kancelaria przetargi specjalizuje się w zakresie zamówień publicznych. Jej klienci mogą liczyć na kompleksowe doradztwo na terenie Warszawy oraz całego kraju. Oddział kancelarii mieści się w Warszawie przy ulicy Grzybowska 4/2. Więcej informacji znajduje się na stronie firmowej kancelarii.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


4. Zadośćuczynienie za uszkodzenie ciała - adwokatanoszkin.pl
  Zespół Kancelarii Adwokackiej Adwokata Romana Anoszkina to doświadczeni i kompetentni adwokaci oraz radcy prawni, zajmującymi się między innymi takimi gałęziami prawa jak prawo karne, cywilne, rodzinne, prawo pracy oraz ubezpieczeń społecznych. W sprawach dotyczących takich jak problemów jak wyłudzenia, oszustwa, uzyskiwanie odszkodowań, sprawy rodzinne, alimenty, podział majątku jesteśmy w stanie podjąć się zarówno pojedynczych czynności, jak i reprezentacji przez cały okres trwania postępowania.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


5. Adwokat rozwody - adwokat-rodzinny.com.pl
  Działamy w takich obszarach jak władza rodzicielska i kontakty z dziećmi (ograniczenie władzy rodzicielskiej, zakaz kontaktów z dzieckiem, małżeńskie ustroje majątkowe, rozliczenie konkubinatu) i wiele innych. Nasza Kancelaria Prawa Rodzinnego ma swoją siedzibę w Warszawie i na pewno spełni oczekiwania każdego Klienta. Bogate doświadczenie w branży sprawia, że tym bardziej warto nam zaufać i powierzyć nam swoje problemy. Dowiedz się więcej na stronie Kancelarii.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0