Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.kpr.pl     Pomoc prawna dla firm 0.00 z 5 0
Pomoc prawna dla firm - http://www.kpr.pl
ID w katalogu 1796
Tytuł Pomoc prawna dla firm
Url http://www.kpr.pl
Opis Kancelaria PrawnaŻygliccy świadczy usługę z zakresu: kompleksowa obsługa przedsięwzięć gospodarczych, restrukturyzacji, przekształceń własnościowych, procesów inwestycyjnych, badań due diligence, obsługa prawna New Connect, a także negocjacji gospodarczych i mediacji. Doradca Rynku New Connect, przygotowujemy młode, prężne firmy do przekształcenia się w spółki akcyjne i pomagamy im w zdobyciu zaufania potencjalnych inwestorów.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Motoryzacja > Usługi
Słowa kluczowe Kancelaria Prawnicza Warszawa   Katowice   Pozyskanie kapitału NewConnect   Obsługa prawna New Connect   Radca Prawny
Data Mar 28, 2009
Imię kontaktowe Maciej
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. Windykacja Poznań
  Kancelaria Wielkopolskiej Grupy Prawniczej poza pomocą prawną prowadzi także szkolenia, które ułatwiają zrozumienie meandrów prawa. Wielkopolska Grupa Prawnicza posiada profesjonalną załogą prowadzącą kursy w przystępnej i ciekawej formie. Szkolenia są związane tematycznie z profilem działania Grupy, tj. z prawem pracy, prawem handlowym i odzyskiwaniem należności. Poza tym Wielkopolska Grupa Prawnicza prowadzi nieprzerwaną obsługę prawna dla przedsiębiorstw, organizacji pozarządowych i jednostek samorządu terytorialnego, a także obsługę prawną projektów powiązanych z funduszami strukturalnymi.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


2. Adwokat w Łodzi -rozwód - prawo-rodzinne.com
  Nasz zespół specjalizuje się w pomocy w rozwiązywaniu spraw rodzinnych, które wymagają konkretnej pomocy prawnej. U nas każdy może liczyć na indywidualne potraktowanie i najlepszą pomoc w zakresie swojego problemu. Jesteśmy w stanie na przykład pomóc przy: rozwodach, podziale majątku i innych sprawach rodzinnych. Zapraszamy na naszą stronę internetową gdzie bardzo dokładnie omówiliśmy zakres naszych działań, na jakie można liczyć. Więcej na stronie www.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


3. Spisywanie protokołów - notariuszbrynow.pl
  W życiu każdego człowieka notariusz prędzej czy później się pojawi. Sprzedaż nieruchomości, darowizna, spadki to wszystko może być powiązane właśnie z usługami realizowanymi przez notariuszy. Kancelaria prowadzona przez Magdalenę Smreczak znajduje się na terenie Katowic i oferuje kompleksowe czynności notarialne przygotowane pod kątem wymagającego klienta. Budynek przystosowany jest do osób niepełnosprawnych, dlatego każdy może bez obaw zdecydować się na wizytę w tej kancelarii notarialnej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


4. Kancelaria radców prawnych w Lublinie
  Profesjonalna Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Gałązka oferuje swoje usługi prawne osobom fizycznym, firmom, jak i również organizacjom pozarządowym. Każda sprawa prowadzona jest z najwyższą dbałością o jej zakończenie z sukcesem. Posiadamy bardzo bogate doświadczenie oraz lata praktyki, które pozwalają nam świadczyć wyłącznie najwyższej jakości usługi prawne. Osoby zaciekawione przedstawioną propozycją wielce zapraszamy do natychmiastowego wejścia na naszą witrynę www, jako, że to tam właśnie odnajdziesz drobiazgowe dane.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


5. Akty prawne, prawo podatkowe, kodeks pracy - ABC.com.pl
  Serwis ABC.com.pl przedstawia informacje dotyczące m.in. takich zagadnień jak: akty prawne, prawo podatkowe, kodeks pracy. W serwisie znajdziesz również archiwum aktów normatywnych oraz nowelizacje prawa. Wszystko dobrze posegregowane i łatwe do odnalezienia.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0