Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.kpr.pl    
Pomoc prawna dla firm
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Pomoc prawna dla firm - http://www.kpr.pl
ID w katalogu 1796
Tytuł Pomoc prawna dla firm
Url http://www.kpr.pl
Opis Kancelaria PrawnaŻygliccy świadczy usługę z zakresu: kompleksowa obsługa przedsięwzięć gospodarczych, restrukturyzacji, przekształceń własnościowych, procesów inwestycyjnych, badań due diligence, obsługa prawna New Connect, a także negocjacji gospodarczych i mediacji. Doradca Rynku New Connect, przygotowujemy młode, prężne firmy do przekształcenia się w spółki akcyjne i pomagamy im w zdobyciu zaufania potencjalnych inwestorów.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Motoryzacja > Usługi
Słowa kluczowe Kancelaria Prawnicza Warszawa   Katowice   Pozyskanie kapitału NewConnect   Obsługa prawna New Connect   Radca Prawny
Data Mar 28, 2009
Imię kontaktowe Maciej
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. Komornik w Warszawie
  Kancelaria komornika sądowego Roberta Kalwajta działa przy Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawa. Prowadzi postępowania egzekucyjne i zabezpieczające w celu dochodzenia roszczeń w sprawach pieniężnych i niepieniężnych na terenie Warszawy i okolic, a także całego kraju. Kancelaria wykonuje orzeczenia sądowe w sprawach o roszczenia pieniężne i niepieniężne oraz o zabezpieczenie roszczeń, sporządza protokoły stanu faktycznego, a także sprawuje urzędowy nadzór nad dobrowolnymi publicznymi licytacjami.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


2. Egzekucje komornicze
  Podstawą egzekucji jest tytuł wykonawczy, a sama egzekucja może zostać wszczęta z urzędu lub na wniosek wierzyciela, prokuratora lub też organizacji pozarządowej. Na stronie internetowej kancelarii komorniczej komornika sądowego Mariusza Bojeczko znajdą Państwo do pobrania m.in. wnioski egzekucyjne. Zapraszamy również do zapoznania się z działem FAQ, gdzie można znaleźć odpowiedzi na pytania takie jak - co jest potrzebne do wszczęcia egzekucji i co powinien zawierać wniosek egzekucyjny.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


3. Adwokat Berlin
  Adwokat na prawie niemieckim. Kompleksowość naszych usług ma zapewnić również współpraca z kancelariami notarialnymi, biurami księgowymi oraz firmami prowadzącymi działalność rzeczoznawczą i doradczą w zakresie ekonomiki, finansów i ubezpieczeń na terenie Niemiec. Kancelaria Adwokacka zapewnia kompleksową obsługę prawną klientom indywidualnym i podmiotom gospodarczym na terenie całego Kraju oraz prowadzi stałą reprezentację przed Sądami Powszechnymi i Organami Administracji Publicznej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


4. Darmowe porady prawnicze
  Nasza firma od wielu lat świadczy usługi w zakresie pomocy prawnej. Od niedawna prowadzimy również własną stronę internetowej, na której zamieszczamy darmowe porady prawne. Jeśli masz problem związany z prawem, po prostu wejdź na www.przyjaznyprawnik.pl i przejrzyj, czy już go nie poruszyliśmy na stronie. Gwarantujemy że na naszej stronie znajdziesz wiele przydatnych informacji, które z pewnością wykorzystasz niejednokrotnie w swoim życiu. Zapraszamy!
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


5. Adwokat rodzinny w Katowicach
  Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej kancelarii działającej na terenie Śląska. Specjalizujemy się w realizacji usług związanych ze sprawami rodzinnymi. Dzięki nam każda sprawa dotycząca rozwodu, separacji, podziału majątku i wielu innych pokrewnych spraw stanie się prostsza i łatwiejsza. Gwarantujemy pełne wsparcie dla osób korzystających z naszych porad. Ułatwiamy nie tylko wygranie sprawy, ale także dbamy o prowadzenie spraw sposób możliwie najszybszy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0