Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.emi-plus.pl    
Folia stretch
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Folia stretch - http://www.emi-plus.pl
ID w katalogu 17964
Tytuł Folia stretch
Url http://www.emi-plus.pl
Opis Emi Plus to firma rodzinna, która swoim klientom oferuje produkty z folii przetworzonej, spełniającej oczekiwania klientów dotychczas korzystających z folii sprowadzanych z importu. To duże doświadczenie w produkcji folii i wyrobów z niej wykonanych. Firma oferuje szeroką ofertę takich produktów: kaptury foliowe, worki foliowe, taśmy pakowe, rękawy foliowe, folia stretch, taśmy, worki. Zawsze to wyroby wysokiej jakości, a przy tym doradztwo techniczne przy wyborze i szybkie terminy realizacji zamówień.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe folia stretch   worki foliowe   taśmy pakowe   rękawy foliowe   worki
Data Jan 14, 2020
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. Projektowanie maszyn, konstruowanie urządze, inii technologicznych, projektowanie stanowisk produkcy
  Firma Komado, działając od 1991 roku, oferuje usługi konstruowania maszyn małym i dużym przedsiębiorstwom oraz klientom indywidualnym. Naszym kontrahentom zapewniamy profesjonalne rozwiązywanie problemów związanych z produkcją, począwszy od projektowania maszyn z użyciem technik komputerowych poprzez dobór i komplementację dostawców, budowę maszyn, ich uruchomienie, a skończywszy na szkoleniu personelu. Urządzenia budowane na podstawie naszych projektów spełniają normy jakościowe i BHP, są funkcjonalne i ergonomiczne.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. Zespół muzyczny ALIBI lubelskie Lublin wesele
  Specjalizujemy się w prowadzeniu imprez i uroczystości w stylu tradycyjno – biesiadnym, grając bardzo bogaty repertuar z różnych gatunków muzycznych i z różnych czasów.
Wokalistka, saksofon, akordeon, gitara, bęben z tamburynem, instr. klawisz. Wysokiej klasy nagłośnienie i efekty świetlne. Wieloletnie doświadczenie. Wszechstronny repertuar, granie pod domami, do błogosławieństwa itp. zabawy dla gości, biesiada za stołami. Zapraszamy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. Piły Taśmowe
  Firma BOMAR produkuje przecinarki taśmowe, piły taśmowe i inne urzadzenia do cięcia. Jesteśmy autoryzowanym dealerem firmy BOMAR.
Piły taśmowe wykonane są z najlepszej jakości materiałów, dzięki temu są to maszyny o podwyższonej wytrzymałości od wersji podstawowych. Ponadto ich żywotność jest znacząco większa, a staranność cięcia poprawiona.
Oferowane przez naszą firmę piły taśmowe wykorzystywane mogą być do cięcia stali kwasoodpornej, nierdzewnej, tytanowej, metali nieżelaznych, niektórych rodzajów brązu, drewna, tworzyw sztucznych oraz żeliwa.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane


4. Remonty i przezwajanie silników elektrycznych | Rekpol-Bis
  Firma istnieje na rynku od 1989 roku. Od początku naszej działalności zajmujemy się remontami maszyn i urządzeń elektrycznych.
W 2005 roku firma zmieniła nazwę na REKPOL-BIS, jednocześnie rozszerzając swoją ofertę o diagnostykę wibroakustyczną maszyn i urządzeń wirujących, wyważanie dynamiczne wirników w łożyskach własnych, laserowe osiowanie zespołów napędowych oraz kompleksowe przeglądy i remonty generatorów wiatrowych .
Oferta obejmuje: wyważanie dynamiczne, przezwajanie silników elektrycznych, diagnostykę wibroakustyczną maszyn i urządzeń wirujących, oraz laserowe osiowanie zespołów napędowych.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. Tłumaczenie z niemieckiego na polski - slavis.net
  Naszą ofertę kierujemy do wszystkich tych, którzy szukają profesjonalnego tłumacza, doświadczonego, specjalistę od danej dziedziny, znającego się na tym, co robi. Dysponujemy właśnie takimi tłumaczami. Przetłumaczone teksty poddajemy często dodatkowej kontroli. Każde zlecenie jest u nas realizowane z największą starannością. Posiadamy duże doświadczenie zajmujemy się tłumaczeniami od ponad 15 lat. Dlatego nasi klienci mogą oczekiwać od nas profesjonalnej pomocy na najwyższym poziomie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0