Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.perfectschools.pl     PerfectSchools - szkoły i obozy językowe za granicą 0.00 z 5 0
PerfectSchools - szkoły i obozy językowe za granicą - http://www.perfectschools.pl
ID w katalogu 1802
Tytuł PerfectSchools - szkoły i obozy językowe za granicą
Url http://www.perfectschools.pl
Opis Ucz się angielskiego w Anglii.
Szkoły i obozy językowe za granicą.
Organizujemy wyjazdy do szkół językowych w Wielkiej Brytanii,
Irlandii, Kanadzie, USA, Nowej Zelandii i na Malcie.
Nasze szkoły angielskiego są stale monitorowane przez British Council
i Quality Schools. Organizujemy wyjazdy językowe dla nauczycieli
w ramach programu UE - Comenius.
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja
Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Słowa kluczowe kolonie letnie językowe   kurs jezykowy   kurs jobóz angielski   obóz językowy   podróże językowe   szkolenia językowe   ęzyka angielskiego   kurs wakacyjny   kursy językowe anglia   kursy językowe londyn   kursy językowe w anglii   letnie obozy językowe   młodzieżowe obozy j
Data Mar 29, 2009
Imię kontaktowe jurek
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja
1. Kursal kursy na ładowarki w Bydgoszczy
  Mamy przyjemność zaprezentować Państwu Ośrodek Kształcenia Zawodowego KURSAL z Nakły nad Notecią. Nasza propozycja obejmuje kształcenie w szkołach policealnych oraz liceach ogólnokształcących, a także możliwość uczestniczenia w przeróżnego typu szkoleniach i kursach zawodowych. W naszym ośrodku zdobędą Państwo kwalifikacje niezbędne do wykonywania zawodu kierowcy wózków podnośnikowych czy operatora ciężkich maszyn budowalnych oraz drogowych. Zapewniamy najnowocześniejsze standardy nauczania w szkolnictwie zawodowym, pozwalające na praktyczne przygotowanie się do pracy w danym zawodzie. Wszystkie osoby zainteresowane edukacją w naszym ośrodku, zapraszamy na stronę internetową.
Katalog:   Nauka i Edukacja


2. Ortografia - jaksiepisze.pl
  Prezentujemy słownik poprawnej pisowni języka polskiego w bezpłatnym modelu. Dzięki nam poznacie Państwo zasady odmiany nawet trudniejszych grup wyrazów. Uczymy stawiania przecinków we właściwych miejscach, a wszystkie zasady pisowni omawiamy w bardzo przejrzysty sposób. Dzięki nam poprawicie Państwo ortografię, co przyda się przy redagowaniu tekstów naukowych, dziennikarskich, reklamowych, komentarzy w sieci i wielu innych treści. Gwarantujemy naukę poprawnej pisowni w bardzo przejrzystym formacie.
Katalog:   Nauka i Edukacja


3. Qsmedic - Testy LEK
  Qsmedic.pl to strona przeznaczona dla osób, jakie uczą się na kierunkach medycznych. Pełni rolę specjalnej platformy e-learningowej. Udostępniane są na niej testy, których autorami są lekarze. Pytania bazują na obowiązujących obecnie podręcznikach i są konstruowane w języku polskim oraz angielskim. Dodatkowo, za pośrednictwem serwisu można się wymieniać niezbędnymi notatkami czy innymi materiałami naukowymi. Na stronie funkcjonuje również forum internetowe dla użytkowników. Nielimitowany dostęp do platformy zyskuje się po wykupieniu miesięcznego abonamentu.
Katalog:   Nauka i Edukacja


4. Szkolenia dla nauczycieli
  Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli oferuje wiele propozycji w ramach swojej działalności – szeroki wachlarz kursów doskonalących i kwalifikacyjnych, warsztatów, konwersatoriów, konsultacji indywidualnych i zespołowych oraz wiele, wiele więcej. RODN dokłada wszelkich starań w utrzymaniu wysokiego poziomu nauczania, co osiągane jest przez profesjonalną kadrę dydaktyczną, kompleksową organizacje szkoleń oraz w pełni wyposażone i nowoczesne sale dydaktyczne. Odwiedź www.rodn.pl po więcej informacji!
Katalog:   Nauka i Edukacja
Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


5. kalendarz: ludzie i wydarzenia
  Kalendarz na bieżący rok. Imieniny na bieżący dzień i na cały rok. Urodziny i zgony znanych ludzi: polityków, naukowców, artystów, sportowców. Kalendarium wydarzeń z historii Polski i świata - najważniejsze bitwy, katastrofy. Chronologiczny układ zawartości. Możliwość sprawdzenia dowolnej daty dziennej. Sprawdź kto urodził się w tym samym dniu co i Ty.
Katalog:   Nauka i Edukacja
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0