Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://wawamodels.pl    
Agencja Hostess Warszawa ''Wawa Models''
OCENA : 4.00 z maksymalnej 5 oparta na 1 głosach
Agencja Hostess Warszawa ''Wawa Models'' - http://wawamodels.pl
ID w katalogu 18119
Tytuł Agencja Hostess Warszawa ''Wawa Models''
Url http://wawamodels.pl
Opis Potrzebujesz wsparcia podczas promocji sprzedażowych i samplingowych? W takiej sytuacji warto pomyśleć o zapoznaniu się ze stroną wawamodels.pl. Mówiąc wprost chodzi o agencję hostess WAWAMODELS.
Zresztą nasza agencja może pomóc w różnych sytuacjach (promocje sprzedażowe i samplingowe to nie wszystko, co możemy zaoferować).

Nawiązując do szczegółów, na pewno warto odnieść się do obszaru obsługi klienta, promocji i biznesu to są obszary, które nas interesują i co najważniejsze, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe statyści i epizodyści   sesje zdjęciowe i pokazy mody   wsparcie sprzedaży   konferencje i targi   promocje sprzedażowe i samplingowe
Data Mar 20, 2020
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 4.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. Conrad Company - wyposażenie restauracji
  Conrad Company jest dostawcą wyposażenia dla hoteli, obiektów gastronomicznych oraz sklepów. Historia naszej firmy sięga 1989 roku. Zajmujemy się doborem sprzętu, regałów oraz akcesoriów dla restauracji, barów, cukierni i piekarni, pizzerii, hoteli, sal weselnych, stołówek, sklepów. W naszej ofercie dostępne są urządzenia do obróbki termicznej i mechanicznej żywności, zmywarki, ekspresy do kawy, piece konwekcyjno-parowe, sprzęt do przechowywania żywności, urządzenia chłodnicze. Klientom zapewniamy montaż sprzętu, świadczymy również usługi serwisowe. Uzupełnienie oferty stanowią kuchenne naczynia, zastawa, środki czystości.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. Przysiegły tłumacz angielskiego w Białymstoku
  Witryna ta powstała, rzeby przybliżyć Państwu działalność pana Leona Kurasza. Jest on tłumaczem przysięgłym języka angielskiego, od 22 lat, posiadającego swoje biuro w Białymstoku od 1991. Witryna zawiera przykładowe zagadnienia z jakimi spotykał się pan Leona Kurasza. Dokumenty można podesłać drogą mailową, lub bezpośrednio do siedziby firmy Pana Leona. Ceny usług są wyszczególnione, jest jednak informacja, o istniejącej możliwości odrębnej wyceny. Zapraszamy serdecznie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. Agencja promocyjno reklamowa Poznań
  Strona agencji reklamowej Locco Event dostarcza szczegółowej informacji o ofercie firmy w zakresie podejmowanych działań marketingowych. Agencja specjalizuje się w organizacji i przygotowywaniu imprez firmowych, integracyjnych, promocyjnych i spotkań biznesowych. Firma zapewnia pełną obsługę różnorodnych eventów, wynajmuje hostessy i zajmuje się merchandisingiem. Locco Event oferuje też wszelkie działania z zakresu public relations oraz zajmuje się outsourcingiem sił sprzedaży.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Internet > Reklama i marketing


4. Karcher
  Grizzly w Polsce z siedzibą w Pile od początku działania jest wyłącznym przedstawicielem Grizzly-Italia na rynku polskim. Od wielu lat prowadzimy dystrybucję oraz serwis wyłącznie wyrobów Grizzly.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. Zugil-Projekt Sp. z o.o.
  ZUGiL-Projekt to profesjonalny zakład znajdujący się w Wieluniu i działający przede wszystkim w branży galwanizerskiej. funkcjonujemy na polskim rynku nieprzerwanie od połowy lat siedemdziesiątych i przez ten czas zdobyliśmy bogate doświadczenie oraz zyskaliśmy zaufanie wielu klientów. Zajmujemy się projektowaniem i montażem urządzeń z branży powłok ochronnych, w tym przeznaczonych do chemicznego i elektrolitycznego przygotowania powierzchni, nakładania powłok galwanizerskich i suszenia. Nasza oferta obejmuje również kabiny proszkowe i profesjonalne malarnie. Więcej informacji o naszym asortymencie można znaleźć na stronie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0