Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.radcakulesza.pl    
www.radcakulesza.pl - Kancelaria Radcy Prawnego
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
www.radcakulesza.pl - Kancelaria Radcy Prawnego - http://www.radcakulesza.pl
ID w katalogu 18126
Tytuł www.radcakulesza.pl - Kancelaria Radcy Prawnego
Url http://www.radcakulesza.pl
Opis Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyny Kuleszy, zajmuje się sprawami, dotyczącymi nieruchomości. Sprawy te dotyczą postępowania w związku z: zasiedzeniem nieruchomości, niekorzystnym przeznaczeniem nieruchomości, odszkodowaniem za obniżenie wartości nieruchomości, zmianą miejscowego planu lub zmianą planów zagospodarowania. Radca Prawny Katarzyna Kulesza specjalizuje się w sprawach, związanych z szeroko pojętym prawem nieruchomości oraz postępowaniem, służącym do uzyskania przez właścicieli odszkodowań z tytułu przeznaczenia nieruchomości.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe zasiedzenie nieruchomości   zmiany miejscowego planu   zmiana planów zagospodarowania przestrzennego   odszkodowania
Data Apr 3, 2020
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. Wezwanie do zapłaty
  Serwis tematyczny poświęcony de facto jednemu rodzajowi dokumentu, jest to wezwanie do zapłaty. Z serwisu dowiesz sie między innymi: Czego należy unikać pisząc wezwanie do zapłaty? Jakie czynniki wpływają na skutecznośc tego dokumentu? Co to znaczy ostateczne przedsądowe wezwanie do zapłaty? Jakie kryteria formalne musi spełnić wezwanie aby mogło stanowić dowód w postępowaniu sądowym? Odpowiedz na te i inne pytania dotyczące wezwania do zapłaty znajdują się w serwisie wezwanie-do-zaplaty.pl
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. Odszkodowaniacentrum.pl - wszystko o wypadkach i odszkodowaniach
  Szukają Państwo firmy specjalizującej się w świadczeniu profesjonalnej pomocy dla osób poszkodowanych w wypadkach w kraju i za granicą? Zainteresuje was zatem na pewno oferta przygotowana przez Omni Finances. Nasza firma jest częścią grupy kapitałowej Omni Finances Ltd, z siedzibą w Londynie, która na terenie całej Europy posiada blisko 100 placówek. Działamy skutecznie a opłaty za usługę pobieramy tylko w przypadku wygrania sprawy o odszkodowanie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


3. Blizejprawa.pl - darmowe porady prawne
  W ramach naszej strony internetowej zapewniamy naszym użytkownikom dostęp do informacji dotyczących prawa w formie przystępnie napisanych porad. Wszystkie porady są całkowicie darmowe i dotyczą między innymi zagadnień dotyczących prawa cywilnego, finansowego, spadkowego, karnego czy rodzinnego. Każdego dnia przedstawiane są nowe porady, które pozwalają na uzyskanie wiedzy prawnej przydatnej w codziennym życiu. Jeżeli zafrapowała cię zaprezentowana propozycja, zapraszamy szczerze do rychłego wejścia na naszą witrynę www, gdyż to właśnie tam znajdziecie Państwo wyczerpujące dane o naszej firmie i świadczonych przez nią usługach.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


4. Adwokat we Wrocławiu
  Nasza Kancelaria Adwokacka powstała we Wrocławiu w 2002 roku. Adwokaci naszej Kancelarii dostarczają klientom indywidualnym szeroko rozumianą pomoc prawną w obszarze między innymi: doradztwa prawnego, zastępstwa procesowego, obrony w sprawach karnych. Organizujemy również obsługę prawną podmiotów gospodarczych o charakterze stałej (również w siedzibie podmiotu) lub doraźnej współpracy. Oferujemy pomoc prawną w wielu formach np.: udzielanie porad prawnych, reprezentowanie klientów jako pełnomocnik lub obrońca przed sądami i innymi organami, sporządzanie opinii prawnych. Jakość usług świadczonych przez naszą Kancelarię Adwokacką to następstwo wysokich kwalifikacji merytorycznych oraz nastawienia do klientów. Ze względu na nasze kwalifikacje nasi adwokaci mogą świadczyć pomoc prawną w dowolnej dziedzinie prawa.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Regiony , miasta > Dolnośląskie


5. Radca prawny w Gdańsku - cclaw.pl
  Kancelaria Adwokacka Przemysława Czaickiego z siedzibą w Gdańsku obsługuje Klientów korporacyjnych oraz osoby indywidualne. Kancelaria zapewnia porady prawne, przygotowanie pism procesowych, opiniowanie dokumentów, reprezentację Klientów przed sądami i organami ścigania. Wśród specjalności prawników z kancelarii znalazły się zagadnienia prawna rodzinnego, spadkowego, karnego, żywnościowego, konsumenckiego, rzeczowego. Kancelaria zajmuje się sprawami windykacyjnymi, o odszkodowania. Prawnicy posiadają doświadczenie w sprawach z zakresu prawa spółek, administracyjnego.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0