Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.studiazagranica.pl    
Bezpłatne studia za granicą
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Bezpłatne studia za granicą - http://www.studiazagranica.pl
ID w katalogu 1816
Tytuł Bezpłatne studia za granicą
Url http://www.studiazagranica.pl
Opis Program eduABROAD to szansa dla wszystkich pragnących zdobywać wiedzę i doświadczenie na zagranicznych uczelniach wyższych. Program eduABROAD oferuje bezpłatną pomoc przy wyborze odpowiedniego kraju, uczelni i kierunku studiów, a także zebraniu wszystkich dokumentów i przygotowaniu aplikacji.
Program eduABROAD to oficjalne przedstawicielstwo zagranicznych uczelni wyższych w Polsce. W Programie eduABROAD aplikację na studia za granicą można złożyć bezpośrednio i bez żadnych dodatkowych opłat.
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja > Pozostałe strony
Nauka i Edukacja
Słowa kluczowe studia za granicą   studia w danii   studia w anglii   studia w irlandii   studia w holandii   studia w wielkiej brytanii   uczelnie   nauka za granicą   nauka w anglii   nauka w danii   nauka w irlandii   nauka w holandii   nauka w wielkiej brytanii   studiować w ang
Data Apr 3, 2009
Imię kontaktowe Karol
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja > Pozostałe strony
1. Edukacja w Krakowie
  Portal głodni wiedzy został stworzony, aby uprościć odbiorcom dostęp do wszystkich usług edukacyjnych. W Polsce funkcjonuje wiele kursów, szkół i korepetycji, które uważają że ich oferta jest lepsza od konkurentów. Naszym zamiarem jest stworzyć przejrzysty i prosty system, który pozwoli w łatwy sposób odszukać najciekawsze oferty edukacyjne. Natomiast poprzez możliwość głosowania na firmę, która waszym zdaniem spełnia swoją misję na światowym poziomie, można wypromować ich ofertę na stronie. Poza możliwością wyszukiwania ofert edukacyjnych na stronie można znaleźć wiele ciekawych artykułów z różnych dziedzin nauki oraz najnowsze informacje ze świata.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Pozostałe strony
Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


2. Bettermum
  Better Mum to aplikacja, która pomoże kobietom w ciąży i świeżo upieczonym mamom. Pozwoli Ci nie tylko śledzić pierwsze dni i miesiące Twojej pociechy, ale również dba o zdrowie, przypominając o lekach i wizytach u lekarza. Dodatkowo możesz w niej zrobić listę zakupów, notatki, a także dowiedzieć się co masz zrobić w sytuacji, z którą nigdy się nie spotkałaś. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.bettermum.pl. Wejdź i przekonaj się o ile łatwiejsze stanie się Twoje życie!
Katalog:   Nauka i Edukacja > Pozostałe strony


3. Badania kompetencji
  Pretester S.C. jest pracownią badań dydaktycznych zajmującą się wewnętrzną ewaluacją wyników nauczania w publicznych i niepublicznych szkołach gimnazjalnych. Ewaluację przeprowadzamy w ramach badań kompetencji na podstawie testów humanistycznych, matematyczno-przyrodniczych i językowych. 3 razy do roku przeprowadzamy kompleksowe badania gimnazjalistów w zakresie posiadanej przez nich wiedzy humanistycznej, matematyczno-przyrodniczej oraz znajomości języka angielskiego.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Pozostałe strony


4. Etykieta
  Jak zachowywać się przy stole, oficjalnym spotkaniu, rozmawiając przez telefon? Jak ubrać się na spotkanie w sprawie pracy a jak na uroczysty obiad? Na te wszystkie pytania znajdziesz odpowiedź w naszym poradniku savoir vivre online.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Pozostałe strony


5. Baza prac dyplomowych
  Witryna zawiera bardzo rozbudowaną bazę danych prac magisterskich i licencjackich, choć publikujemy również materiały zaliczeniowe. Materiały publikowane w ramach naszej strony są doskonałym źródłem wiedzy, ale również mogą przydać się jako przykład podczas pisania własnej pracy. Każdy materiał zamieszczony w ramach naszej strony jest przygotowany zgodnie z wymogami formalnymi związanymi z opracowaniami tego typu. Obecnie w bazie danych znajduje się blisko 300 prac.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Pozostałe strony
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0