Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://zlaptaryfe.pl    
ZlapTaryfe
OCENA : 5.00 z maksymalnej 5 oparta na 1 głosach
ZlapTaryfe - http://zlaptaryfe.pl
ID w katalogu 18178
Tytuł ZlapTaryfe
Url http://zlaptaryfe.pl
Opis Posiadamy największa bazę firm zrzeszająca korporacje z branży taksówkarskiej. Zlaptaryfe to jedyny portal, w którym można ocenić jakość usług przewozowych poprzez wystawienie opinii. Na bieżąco aktualizujemy cenniki i numery kontaktowe do poszczególnych stowarzyszeń. Stale powiększający się wykaz usługodawców poszerzany jest o kolejne mniejsza miasta z terenu całej Polski. Zapewniamy bezpośrednią możliwość zamówienia taksówki z naszej strony www z pominięciem pośredników i dodatkowych opłat.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi transportowe
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe opinie taxi   ranking taxi   numery taxi
Data May 14, 2020
Imię kontaktowe Jędrzej
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi transportowe
1. Najtańszy kurier
  Tania Paczuszka jest to strona, na jakiej możesz znaleźć rewelacyjną ofertę tanich przesyłek kurierskich. Nie jesteśmy przedsiębiorstwem kurierskim, współdziałamy z wieloma przedsiębiorstwami, tymi powszechnie znanymi i tymi mniej popularnymi, dzięki czemu możemy zaoferować ci, że za naszym pośrednictwem wyślesz swoją paczkę oszczędnie i tym kurierem, którego sam wybierzesz. Oferta skierowana jest tak samo do ludzi chcących jednorazowo przesłać paczkę jak i do firm wysyłających paczki wielokrotnie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi transportowe
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. Sprzedaż biletów lotniczych
  Bilety4u.com - serwis biletów lotniczych on-line. Posiadamy akredytację Międzynarodowego Zrzeszenia Przewoźników Lotniczych IATA uprawniającą do dokonywania rezerwacji i sprzedaży biletów na wszystkie linie lotnicze świata zrzeszone w IATA. Oferujemy także bilety na tanie linie lotnicze.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi transportowe


3. Kurier Poznań
  Na stronie znajdziemy szczegółową ofertę firmy kurierskiej ECL, zajmującej się ekspresowym dostarczaniem różnorodnych przesyłek. Firma działa na terenie Poznania mieszkańcom i firmom z tego miasta zapewniając błyskawiczną realizację każdego zlecenia. Kurierzy dostarczają paczki, katalogi, dokumenty oraz oferty firm. ECL działa także jako poczta kwiatowa, a także proponuje swoim klientom szybkie załatwianie i dostarczanie zakupów z bezpośrednią dostawą do domu. Warto także zapoznać się z ofertą logistyki miejskiej czyli pełnej obsługi logistycznej dla firm i przedsiębiorstw. Firma kurierska ECL zapewnia kompleksowe usługi logistyczne, pozwalające na zmniejszenie kosztów prowadzenia działalności gospodarczej. W przypadku tradycyjnych przesyłek kurierskich pracownicy firmy realizują zlecenia na obszarze całego kraju.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi transportowe


4. Przeprowadzki - przeprowadzkiaz.com.pl
  Skorzystaj z oferty firmy Przeprowadzkiaz.com.pl. Specjalizujemy się w usługach transportowych i przeprowadzkowych. Działamy na terenie Warszawy, Pruszkowa i okolic. Zajmujemy się przeprowadzkami mieszkań i biur. Przewozimy rzeczy osobiste, meble, a także sprzęt AGD. W razie konieczności zajmujemy się również demontażem i montażem mebli. Zapewniamy bezpieczny i szybki transport. U nas możesz liczyć na atrakcyjne ceny. Szczegółowe informacje o ofercie znajdziesz na naszej stronie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi transportowe


5. Przewóz osób do Niemiec - domibus.pl
  Przewozy do Niemiec? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Oferujemy zarówno przewozy z Polski do Niemiec, jak i z Niemiec do Polski. Dysponujemy komfortowymi samochodami, a nasze bogate doświadczenie w połączeniu z wiedzą pozwala nam zaoferować klientom najlepszą obsługę. Zaufało nam już wiele osób, które bez problemów, bezpiecznie dotarły pod wskazany adres. Nasi kierowcy doskonale znają się trasy, jakimi się poruszają, wiedzą, gdzie robić przystanki oraz czego się spodziewać po drogach w obcym kraju.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi transportowe
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0