Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://baczkowski.pro    
Tłumacz przysięgły języka chińskiego - baczkowski.pro
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Tłumacz przysięgły języka chińskiego - baczkowski.pro - http://baczkowski.pro
ID w katalogu 18272
Tytuł Tłumacz przysięgły języka chińskiego - baczkowski.pro
Url http://baczkowski.pro
Opis Jeżeli myślisz o tłumaczeniach przysięgłych, warto zapoznać się z moją ofertą. Oferowane przeze mnie tłumaczenia to odpowiedź na pojawiające się oczekiwania (zajmuje się tłumaczeniami przysięgłymi ustnymi i pisemnymi).
Patrząc pod kątem języków, zajmuje się chińskim, francuskim, angielskim i polskim.

Wypada jeszcze zaznaczyć, że mam po swojej stronie spore doświadczenie. Jak zapewne wiesz, doświadczenie może się przydać w najmniej spodziewanym momencie.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe tłumaczenia specjalistyczne   tłumaczenia przysięgłe   tłumaczenia z chińskiego   tłumaczenia prawnicze   tłumaczenia ekspresowe
Data Jul 27, 2020
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. Ulotki reklamowe oraz druki bezadresowe
  Główny sektor naszej działalności to usługi reklamowe skierowane do adresatów prywatnych. Kolportujemy druki bezadresowe do skrzynek pocztowych. Wynajmujemy pracowników do akcji kolportażu ulicznego. Nasze atuty to docieralność terminowośća w konsekwencji duża skuteczność kolportowanych materiałów reklamowych. Ulotki reklamowe oraz druki bezadresowe kolportujemy do skrzynek pocztowych.
Zajmujemy się rozdawaniem ulotek w ruchliwych miejscach miast. Roznosimy ulotki
umieszczając je na klamkach lub na wycieraczce. Prowadziny też kolportaż za wycieraczkę w samochodach osobowych.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. Serwis, naprawa, przeglądy, regeneracja odkurzaczy Rainbow i Kirby
  Serwis, naprawa, przeglądy, regeneracja odkurzaczy Rainbow i Kirby. Najniższe ceny, kompleksowa profesjonalna obsługa, jakość usługi gwarantowana naszym wieloletnim doświadczeniem. Bazujemy na oryginalnych częściach i podzespołach, udzielamy gwarancji na wykonane usługi. Świadczymy usługi na miejscu w Poznaniu i wysyłkowo - cały kraj. Zapraszamy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Dom, mieszkanie , ogród > Sprzęt AGD


3. Gabinet medycyny estetycznej Prive
  Nasz salon Prive Beauty&Hair działa na terenie Gdańska, gdzie w ścisłym centrum starego miasta oferujemy doskonałe warunki do realizowania zabiegów kosmetycznych. Jesteśmy w stanie zapewnić wykonanie zabiegów kosmetologicznych i medycznych, co obejmuje między innymi depilacja laserowa bikini gdańsk, fotoodmładzanie gdańsk, depilacja laserowa twarzy gdańsk. Jednocześnie nasz gabinet medycyny estetycznej gdańsk jest w stanie zapewnić odpowiednio przygotowane warunki do realizowania zabiegów kosmetologicznych.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. Znaki ochrony przeciwpożarowej
  Prowadzimy sklep z asortymentem BHP. Dodatkowo specjalizujemy się w opracowywania dokumentacji BHP zgodnej z najważniejszymi wytycznymi branżowymi. Z powodzeniem sprzedajemy tablice, piktogramy, oznakowanie BHP, sprzęt ochrony PPOŻ, a także certyfikowane apteczki. Dzięki nam sprawnie przejdziecie Państwo przez proces oceny ryzyka zawodowego i nie popełnicie błędów formalnych. Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to szczerze zapraszamy do szybkiego wejścia na naszą stronę www, ponieważ tam odnajdziesz mnóstwo szczegółowych informacji.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. projektowanie wnętrz Katowice
  W dzisiejszych czasach mamy na głowie tyle obowiązków, że trudno jest nam pogodzić je z innymi sprawami. Nie mamy nawet czasu na to, żeby zadbać o własny dom. Większość dnia spędzamy w pracy, chcąc zarobić na własne lokum, a kiedy w końcu możemy zrealizować swoje marzenie, brakuje nam czasu na urządzenie nowego gniazdka. Na szczęście, dzisiaj nie musimy już zajmować się tym samemu. Zaprojektowanie, urządzenie i zaaranżowanie wnętrza ? te wszystkie zadania możemy dzisiaj powierzyć profesjonalnej firmie.

Domeną firmy www.studio-e.katowice.pl jest projektowanie wnętrz katowice.

Coraz więcej ludzi korzysta z usług takich fachowców, zdając się tylko na ich dobry gust i talent, więc i ty nie czekaj tylko zajrzyj na naszą stronę.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0