Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://miasteczko-seniora.pl/    
Miasteczko Seniorów. Nowoczesny dom Seniora
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Miasteczko Seniorów. Nowoczesny dom Seniora - http://miasteczko-seniora.pl/
ID w katalogu 18293
Tytuł Miasteczko Seniorów. Nowoczesny dom Seniora
Url http://miasteczko-seniora.pl/
Opis Miasteczko Seniora to ekskluzywny dom spokojnej starości. Tworzymy miejsce idealne, które ie kojaży się z cierpieniem i samotnością. Pragniemy aby na twarzach naszych podopiecznych pojawiał się uśmiech. Planujemy budowę świetnie zorganizowanego miasteczka, w którym Seniorzy będą mieli wszystko, czego im potrzeba. Prywatne centrum medyczne, strefa rehabilitacyjno-rekreacyjna, część rezydencjonalna. Zachecamy do zapoznania się z ofertą i szczegółowymi informacjami na stronie internetowej.
Grupa w katalogu Regiony , miasta > Śląskie
Słowa kluczowe domy opieki   dom opieki   dom starości   domy starców   dom seniora   miasteczko Seniora   Wisła Mała  
Data Aug 31, 2020
Imię kontaktowe Miasteczko Seniora
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Regiony , miasta > Śląskie
1. Agencja Asekuracji i Ochrony "CERTUM"
  Oferujemy usługi z zakresu ochrony osób i mienia. Usługi typu ochrona fizyczna, konwojowanie wartości, zabezpieczenie imprez, kontrola dostępu, rejestracja czasu pracy, a nawet sprzątanie chronionych obiektów w atrakcyjnych cenach. Działamy na terenie całego kraju.

Agencja Asekuracji i Ochrony „CERTUM” rozpoczęła swoją działalność w 1993r. Działamy na podstawie Koncesji Nr L-0095/00 wydanej przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej Agencja ubezpieczona jest w towarzystwie ubezpieczeniowym Ergo HESTIA, co w znacznym stopniu wpływa na podniesienie komfortu bezpieczeństwa.
Katalog:   Regiony , miasta > Śląskie
Dom, mieszkanie , ogród > Alarmy


2. P.W. New Body Plus
  Usługi kosmetyczne. Nasza oferta obejmuje m.in. usługi kosmetyczne z zakresu kosmetyki twarzy i ciała oraz pielęgnacji dłoni i stóp. W ramach usług kosmetycznych wykonujemy tipsy żelowe Usługi kosmetyczne i zabiegi wykonujemy stosując kosmetyki uznanych firm takich jak: Goldwell, Joico, Dr Belter, Nail Tek, Star Nails, O.P.I. i inne. Uwzględniając zmieniające sie trendy, nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje i rozszerzamy nasze usługi kosmetyczne.
Katalog:   Regiony , miasta > Śląskie
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. Szczyrk
  Podbeskidzie jest jednym z najbardziej atrakcyjniejszych turystycznie regionów polski, posiada dobrą sieć komunikacyjną, ciekawy krajobraz,
bogatą szatę rośliną i zwierzęcą oraz cenne zabytki kultury, zarówno religijnej jak i świeckiej.
Wejdź na naszą stronę tutaj znajdziesz mnóstwo pomysłów jak spędzać wolny czas w przepięknym regionie jakim jest Podbeskidzie.
Katalog:   Regiony , miasta > Śląskie
Hobby i rozrywka > Sport


4. STALMONT - Blachy, Rury, Pręty, Konstrukcje stalowe
  Stalmont oferuje sprzedaż wyrobów hutniczych oraz produkcję konstrukcji stalowych. Oferta handlowa obejmuje blachy, rury, pręty, kształtowniki (teowniki, dwuteowniki, ceowniki) oraz wiele innych specjalistycznych elementów, których brak jest w ofercie polskich hut. Hardox, Weldox. Produkcja konstrukcji stalowych obejmuje betoniarnie, multicyklony, kompensatory, zbiorniki, hale, bramy, ogrodzenia, rurociągi, gazociągi, elementy przemysłu energetycznego oraz wiele innych.
Katalog:   Regiony , miasta > Śląskie
Biznes, pieniądze, ekonomia > Sklepy , sprzedaż


5. Bytom - miasto na śląsku
  Mieszkasz na Śląsku? Czujesz sentyment do swojego miasta?
Zapraszamy do zapoznania się z nowymi i niepowtarzalnymi serwisami społecznościowymi, łączącymi funkcjonalność i błyskawiczną wymianę informacji w okolicy Twojego domu!

Innowacyjny serwis informacyjny miasta Bytom. Duża baza informacji, wydarzeń, komentarzy mieszkańców, imprez, zdjęć oraz przydatnych informacji.

Strona należy do grupy informacyjnej obejmującej największe miasta śląska. Wiesz o ciekawe imprezie? Podziel się newsem z innymi mieszkańcami Bytomia.

Zapraszamy do zapoznania się z wiadomościami dla mieszkańców: katalog firm ułatwi wybór lokalnej i skutecznej firmy z wielu branż, miejscowe ogłoszenia ułatwią tańszy zakup, a program wydarzeń kulturalnych umożliwi zaplanowanie wolnego czasu dla całej rodziny.
Katalog:   Regiony , miasta > Śląskie
Internet > Blogi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0