Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.hipopo.pl/    
Hipopo Dwujęzyczno Niepubliczne Przedszkole XXI w
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Hipopo Dwujęzyczno Niepubliczne Przedszkole XXI w - http://www.hipopo.pl/
ID w katalogu 18297
Tytuł Hipopo Dwujęzyczno Niepubliczne Przedszkole XXI w
Url http://www.hipopo.pl/
Opis Przedszkole i żłobek Hipopo to placówka o profilu językowo-artystycznym. Aby spełnić oczekiwania Dzieci i Rodziców elastycznie podchodzimy do ich potrzeb. Łączymy naukę z zabawą, chcemy wspierać dzieci w odkrywaniu ich własnej drogi, inspirować i pokazywać świat z różnych perspektyw. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz zapraszamy do kontaktu.
HIPOPO DWUJĘZYCZNO – ARTYSTYCZNE
Niepubliczne Przedszkole XXI w.
Centrum Edukacji Lokalnej
Adres:
ul. Dzieci Warszawy 27 A
02 – 495 Warszawa
515 251 640
501 026 220
hipopo@op.pl
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja
Słowa kluczowe przedszkole warszawa   hipopo   przedszkole hipopo   żłobek hipopo   żłobek warszawa
Data Aug 31, 2020
Imię kontaktowe Hipopo
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja
1. Prawo jazdy Częstochowa
  KTM Jazda to szkoła dla wszystkich, których interesuje prawo jazdy Częstochowa, tj. odbycie kursu zarówno teoretycznego jak i praktycznego. Zapewniamy najwyższą jakość zajęć, dostosowanych do indywidualnych życzeń kursantów. Na stronie zamieściliśmy cennik.
Katalog:   Nauka i Edukacja
Motoryzacja


2. Szkolenia dla nauczycieli
  Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli oferuje wiele propozycji w ramach swojej działalności – szeroki wachlarz kursów doskonalących i kwalifikacyjnych, warsztatów, konwersatoriów, konsultacji indywidualnych i zespołowych oraz wiele, wiele więcej. RODN dokłada wszelkich starań w utrzymaniu wysokiego poziomu nauczania, co osiągane jest przez profesjonalną kadrę dydaktyczną, kompleksową organizacje szkoleń oraz w pełni wyposażone i nowoczesne sale dydaktyczne. Odwiedź www.rodn.pl po więcej informacji!
Katalog:   Nauka i Edukacja
Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


3. Dzieci, impuls, aktywność, filmy
  Dzieciaki Akcja! to miejsce przeznaczone dla dzieci i przez dzieci w dużej mierze tworzone. Na specjalnej mapie możecie znaleźć rozwiązania codziennych problemów – jeśli nie, wystarczy zadać pytanie ekspertowi, a odpowiedź zamieścimy na stronie. Serwis zawiera teksty społeczne pisane dla dzieci: o dziewczynach, chłopakach, prawach dziecka, demokracji, stereotypach itp. …a także poradnik jak zostać prawdziwym filmowcem! Znajdziecie tu także filmy dzieciaków z wrocławskich świetlic oraz forum, na którym możecie pisać o tym, co się dzieje w domu, w szkole, o uczuciach i pieniądzach, o tematach trudnych, ale i przyjemnych, czyli o wszystkim, o czym macie chęć porozmawiać.
Katalog:   Nauka i Edukacja
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


4. Preply
  Preply.com.pl jest serwisem internetowym, który skupia oferty korepetytorów językowych z różnych miast, umożliwiając klientom rezerwowanie lekcji oraz bezpieczne płatności. Jeśli ostatecznie lekcja się nie odbędzie, gwarantowany jest zwrot pieniędzy. Klienci mogą zdecydować się na korepetycje języka niemieckiego, włoskiego czy arabskiego. Oferowane jest też nauczanie takich języków jak rosyjski bądź ukraiński. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.
Katalog:   Nauka i Edukacja


5. Słownik uliczny - coznaczyslang.pl
  Przekładamy slang na mowę potoczną w niezwykle precyzyjny sposób. Nasza baza grypsery rozwija się również z pomocą użytkowników. Umożliwiamy korygowanie niektórych wypowiedzi. Dbamy o poprawność słownika miejskiego. Nasza wyszukiwarka gwary działa bardzo intuicyjnie, do tego w bezpłatnym modelu. Jeżeli nie rozumiecie Państwo jakiegoś wyrażenia występującego w publikowanych tekstach zachęcamy do wykorzystania naszej wyszukiwarki. Grypsera rozwija się bardzo dynamicznie, szczególnie w przestrzeni multimedialnej.
Katalog:   Nauka i Edukacja
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0