Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.zdrowiebezlekow.pl    
Medycyna naturalna ZdrowieBezLekow.pl
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Medycyna naturalna ZdrowieBezLekow.pl - http://www.zdrowiebezlekow.pl
ID w katalogu 18349
Tytuł Medycyna naturalna ZdrowieBezLekow.pl
Url http://www.zdrowiebezlekow.pl
Opis Zdrowie bez leków to portal, poświęcony medycynie naturalnej i jej prozdrowotnych właściwościach. Pokazujemy, że istnieje inne i lepsze życie bez faszerowania się sztucznymi lekami. Tworzymy wartościową bazę wiedzy na temat ziołolecznictwa, medycyny niekonwencjonalnej oraz profilaktyki zdrowia. Tworzymy również miesięcznik, w którym dzielimy się skutecznymi wskazówkami oraz przydatnymi radami dla osób w każdym wieku. Zdrowie bez leków to szansa dla każdego na lepsze samopoczucie i udane życie bez chemicznych dodatków!
Grupa w katalogu Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
Słowa kluczowe profilaktyka zdrowia   medycyna naturalna   ziołolecznictwo   naturalna medycyna   medycyna alternatywna
Data Sep 23, 2020
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
1. Agnieszka Kręblewska - Psycholog w Krakowie
  Agnieszka Kręblewska prowadzi swój gabinet psychologiczny na terenie Krakowa i oferuje pacjentom profesjonalną pomoc w zakresie leczenia problemów psychologicznych. Doświadczenie jakie posiada sprawia, że każdemu może zaoferować profesjonalną pomoc na najwyższym poziomie. Specjalizuje się w realizowaniu konsultacji psychologicznych. Dba zawsze o to, by każdy pacjent czuł się na terapii pozytywnie. Jeśli ktoś będzie liczył na profesjonalną pomoc może bez obaw skorzystać z tej właśnie specjalistki i jej doświadczenia.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna


2. Fitomed - kosmetyki ziołowe, kosmetyka naturalna
  Firma Fitomed od ponad 10 lat pomaga klientom z problemami natury dermatologicznej oraz kosmetycznej. Produkty firmy Fitomed produkowane są na bazie naturalnych składników.

Kosmetyki Fitomed są polecane przez lekarzy dla osób wrażliwych na mydła i detergenty. Profesjonalnie dobrane zioła, ograniczenie stosowania detergentów, syntetycznych substancji zapachowych, barwników i konserwantów zalicza nasze wyroby do kosmetyków o wysokim stopniu bezpieczeństwa.

Kosmetyki nie są testowane na zwierzętach.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna


3. Glistnica, sposoby leczenia, objawy
  Glistnica. Sposoby leczenia. Objawy glistnicy. Strona ta prezentuje jak można zwalczyć pasożyty układu pokarmowego przy użyciu naturalnych preparatów Calivity. Pierwsze objawy zarażenia glistą mogą być różne, do często obserwowanych należą następujące dolegliwości: zawroty głowy, wzmożona pobudliwość nerwowa, nagłe ataki bólu brzucha i wymioty, rozstroje jelit (biegunki, zaparcia), zmiany skórne - świąd skóry, pokrzywki, wypryski, czasami drgawki, podwyższona temperatura, zapalenie spojówek, napady astmy oskrzelowej.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
Regiony , miasta > Podkarpackie


4. Usuwanie blizn - Wrocław
  Blizna - problem wielu z nas - powstaje z tkanki łącznej włóknistej w wyniku naruszenia ciągłości skóry. Przyczynami powstawania blizn są operacje, oparzenia, urazy, zejście zmian zapalnych. Zalecamy profilaktykę przeciwbliznową za pomocą odpowiedniego programu IPL pacjentom po zabiegach operacyjnych. Zajmujemy się również usuwaniem blizn. Epilacja laserowa pozwala na trwałe zniszczenie mieszka włosowego bez uszkodzenia skóry. Światło lasera pochłaniane jest przez barwnik, czyli melaninę, w mieszku włosowym. Dochodzi wówczas do jego „rozgrzania” i trwałego zniszczenia.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna


5. Ortopeda we Wrocławiu
  Dolnośląskie Centrum Medyczne MEDICAL specjalizuje się w niesieniu pomocy osobom poszkodowanym w wypadkach drogowych. Wciąż podnosi kwalifikacje personelu medycznego, a to dla zwiększenia jakości oferowanych usług. Do tego misją centrum jest również upowszechnianie profilaktyki prozdrowotnej. Koszty za leczenie poszkodowanego pokrywa ubezpieczyciel sprawcy wypadku. Dzięki temu pacjent nie musi za nic płacić. Centrum zapewnia więc darmowe wizyty u lekarzy i rehabilitację.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0